Wiosenne lektury dla dzieci

Czytanie z dziećmi to wspaniały sposób na pobudzenie ich wyobraźni i otwarcie oczu na nowe pomysły. Czytanie z dziećmi o świecie przyrody — cóż, to po prostu magiczne. Jest coś w sposobie, w jaki ich oczy się świecą, a ich naturalna ciekawość jest pobudzona, co sprawia, że ​​odkrywanie przyrody z dziećmi za pomocą książek jest szczególnie satysfakcjonujące. Nie wspominając już o wymaganych przytulnych przytulankach, które idą w parze z tym przedsięwzięciem!

Zebraliśmy tutaj kilka naszych ulubionych książek dla dzieci, aby pomóc Ci wybrać tytuły do ​​wędrówek po przyrodzie w czasie opowieści. Od botaniki, ogrodnictwa i robaków po piękno i rytmy natury — te książki wzbudzą ciekawość i zachwyt Twoich dzieci.

Po czasie na opowiadanie wprowadź swoje dziecko do cudownego świata zielarstwa, śledząc naszą 8-częściową serię artykułów Herbal Adventure for Kids . I sprawdź Szafkę dla dzieci, aby znaleźć więcej artykułów na temat ziołolecznictwa dla dzieci!

Wiosenne lektury dla całej rodziny

Dzieci Lasu

Autor: Elsa Beskow

Pięknie ilustrowana książeczka o leśnych dzieciach, które mieszkają w korzeniach starej sosny, zbierają dziką żywność i bawią się z leśnymi zwierzętami. Przygotowują też jedzenie na długą zimę. Zdobądź książkę.

Sadzenie tęczy

Autor: Lois Ehlert

Ta książka jest idealna dla dzieci w wieku od przedszkola do pierwszej klasy. Zagłębia się w planowanie ogrodu i poznawanie procesu uprawy i zbioru wraz z porami roku. To kolorowe święto cyklu sadzenia. Zdobądź książkę.

Od nasion do roślin ~ 753 ~
Autor: Gail Gibbons

Ta książka przedstawia cykl roślinny od zapylania nasion do dojrzałego wzrostu. Będziesz zachwycony kolorowymi ilustracjami i wspaniałym projektem uprawy fasoli. Zdobądź książkę.

Wziąłem księżyc na spacer

Autor: Carolyn Curtis

W wierszu lirycznym Carolyn Curtis zabiera nas na spacer z młodym chłopcem, który postanawia zabrać swojego przyjaciela księżyca na nocną przygodę. Zdobądź książkę.

Lubię Bugi

Autor: Margaret Wise Brown

Wspaniała rymowana opowieść o owadach we wszystkich kolorach i kształtach. Zdobądź książkę.

Powód kwiatka

Autor: Ruth Heller

To urocze i urzekające podejście do nauczania botaniki naszych najmłodszych. Zdobądź książkę.

Panna Rumphius

Autor: Barbara Cooney

Panna Rumphius mieszka w domu nad morzem. Nie chce niczego więcej, jak tylko uczynić świat piękniejszym. Przyjdź i zobacz, co kwitnie w świecie panny Rumphius! Zdobądź książkę.

Posadź ziarno Kolorowanka

Autor: Wujek Amon

Pięknie ilustrowana książka o tym, jak zasiać ziarno i wyhodować własną roślinę. Zdobądź książkę za jedyne 99 centów na Amazon.

Ciekawy ogród ~ 753 ~
Autor: Peter Brown

Co może zrobić jeden chłopiec, który pragnie uczynić świat bardziej zielonym miejscem? Zdobądź książkę.

Ogród Jacka

Autor: Henry Cole

Budowa ogrodu może być piękną rzeczą. Zobacz, co buduje Jack! Zdobądź książkę.

Jedna fasola

Autor: Anne Rockwell

Wesoła opowieść o tym, co się dzieje, gdy sadzisz fasolę. To urocza roślinna podróż od fasoli do miski! Zdobądź książkę.

Książki i zasoby wymienione w Herbal Bookshelf, a także w odnośnikach, cytatach i recenzjach książek na stronie internetowej Akademii Herbal mogą zawierać tytuły i język, który zawiera słowa i wyrażenia, takie jak „leczenie”, „leczenie” i „leczenie”. Strony internetowe Herbal Academy, które zawierają recenzje książek, produkty, referencje, cytaty, czasopisma lub inne publikacje i linki, nie powinny być interpretowane jako twierdzenia medyczne, diagnoza lub leczenie. Akademia Zielarstwa nie ponosi odpowiedzialności za treść tych zewnętrznych zasobów. Akademia Ziołowa nie czyni żadnych oświadczeń medycznych, ani nie zamierza diagnozować ani leczyć schorzeń.

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US