Co każdy zielarz kliniczny powinien wiedzieć o wspieraniu klientów w stresie

Każdy doświadcza stresu w jakimś stopniu, ale duży odsetek osób regularnie radzić sobie z przewlekłym stresem. Przewlekły stres może przyczynić się do wielu poważnych problemów zdrowotnych i jest jednym z najczęstszych powodów, dla których ludzie szukają pomocy u zielarza klinicznego.

Ale jako zielarz kliniczny, w jaki sposób wspierasz klientów w podejściu do stresu w naturalny, zdrowy sposób?

Jeśli zastanawiasz się nad tym lub chciałbyś dowiedzieć się, jak inni zielarze kliniczni podchodzą do tego problemu w swoich własnych praktykach, pozwól nam przedstawić Ci jedną z naszych pierwszych ziołowych intensywności (jedna z naszych najnowszych funkcji w The Herbarium) — praktyka kliniczna: wspieranie klientów ze stresem, z zielarką Pamelą Spence.

Ta książka została zaprojektowana, aby pomóc zielarzom klinicznym nauczyć się rozpoznawać i wspierać klientów doświadczających stresu, ale zielarze na wszystkich poziomach mogą skorzystać z zawartych w niej informacji.

Intensywna jest nauczana przez zielarkę kliniczną Pamelę Spence w ciągu czterech sesji — dwóch filmów i dwóch artykułów. .

Czego dowiesz się z najnowszej intensywnej praktyki klinicznej The Herbarium: Wspieranie klientów ze stresem

Sesja 1:

W sesji 1 nauczysz się rozpoznawać oznaki stresu u swoich klientów i sposób, w jaki wpływa on na wiele różnych układów ciała. W tym filmie Pamela opisuje tło stresu i długotrwałe obciążenia, jakie może wywierać na różne układy organizmu. Wprowadza również sposoby identyfikacji bardziej szczegółowych wzorców poprzez budowę ciała ludzi, którzy proszą nas o pomoc.

Sesja 2:

W sesji 2 nauczysz się różnych podejść do pomagania komuś ze stresem. W tej sesji wideo Pamela szczegółowo opisuje, jak uważnie słuchać klienta, aby zebrać informacje i stworzyć z nim plan. Nauczysz się kroków odżywiania nadnerczy i różnych układów organizmu w zależności od ich specyficznej sytuacji. Pamela bada wieloaspektowe podejście do wielu sposobów, w jakie stres może wpływać na kogoś. Zanim nawet pomyśli o ziołach, daje sugestie dotyczące stylu życia, diety i suplementów. Ta lekcja dotyczy również tego, jak pomóc klientowi zrozumieć, dlaczego czuje się tak, jak się czuje i jak być świadkiem i wspierać uwolnienie emocjonalne, którego klient może doświadczyć podczas wspólnego spędzania czasu.

Sesja 3:

W sesji 3 dowiesz się, jak wspierać swoich klientów za pomocą specjalnej klasy ziół zwanych nerwobólami. W tym artykule omówiono, czym są nerwy, w jaki sposób Pamela jej klienci używają ich do wspierania organizmu w chwilach stresu, a także szczegółowo omawia różne powszechnie stosowane nerwy. Podczas tej sesji nie tylko dowiesz się o tej konkretnej klasie ziół, ale także dowiesz się, jak łączyć je z innymi ziołami, aby wspierać inne układy organizmu!

Sesja 4:

W sesji 4 zobaczysz studia przypadków z życia wzięte z praktyki klinicznej Pameli. Te studia przypadków przedstawiają historię każdego klienta i problemy, z którymi się borykają, i pokazują, w jaki sposób Pamela ocenia te informacje w holistyczny sposób, aby wspierać klientów poprzez stosowanie ziół i innych metod. Rozkłada sugerowany przez nią protokół ziołowy i wyniki po przestrzeganiu protokołu przez określony czas. Zawiera również szczegółowe informacje o zmianach wprowadzonych w protokole oraz o tym, jak klienci radzą sobie w dłuższej perspektywie.

 

Chcesz dołączyć do nas na tym intensywnym edukacyjnym kursie ziołowym?

Mam nadzieję, że spodobało wam się to spojrzenie na naszą pierwszą intensywną ziołową przygodę i mam nadzieję, że dołączycie do nas w Zielniku, aby zobaczyć tę nową funkcję (jak również kilka innych)! Możesz rzucić okiem na tę ziołową intensywną dawkę dzięki naszym nowym 3-dniowym okresom próbnym, które dają pełny dostęp do wszystkiego, co The Herbarium ma do zaoferowania!

KLIKNIJ TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej o The Herbarium i naszych nowych intensywnych ziołach.

Zapisz