Przewodnik po aromaterapii dla niemowląt i starszych

Aromaterapia to temat, który łatwo ulega romantyzmowi i często nadaje się do puszystego pisania i marzycielskich koncepcji, takich jak „kropla „to za tamto”, myśląc, a nawet bardziej martwiąc się, używając zbyt dużej ilości, niewłaściwie aplikując lub traktując olejki eteryczne jako panaceum. Aromaterapia to złożony temat, który wymaga sporej wiedzy i na szczęście mamy mentorów i edukatorów, którzy są dostępni, aby poprowadzić nas w tej podróży.

Zielarka i aromaterapeutka Erika Galentin jest jedną z takich osób. Erika jest autorką The Family Guide to Aromatherapy, przewodnika po aromaterapii, który prowadzi czytelników przez wszystkie etapy życia, od niemowlęctwa do dorosłości, a także przez ciążę i poród, pokazując, jak bezpiecznie i skutecznie stosować olejki eteryczne na każdym etapie życia .

Erika nakręciła poniższy film tylko dla Akademii Ziołowej i mówi w nim trochę o następujących tematach:

  Jak bezpiecznie używać olejków eterycznych, w tym olejków eterycznych o rozcieńczeniu dostosowanym do wieku i fototoksycznych,

  Najlepsze praktyki stosowania olejków eterycznych, w tym mit o reakcjach detoksykacyjnych,

  Testowanie olejków eterycznych pod kątem alergii,

  Metody stosowania olejków eterycznych, w tym przemyślenia Eriki na temat stosowania olejków eterycznych wewnętrznie,

  Jak włączyć olejki eteryczne do swojej praktyki zielarskiej,

  Jak olejki eteryczne są regulowane w Stanach Zjednoczonych,

  Na co zwrócić uwagę przy zakupie olejków eterycznych,

  Zrównoważony rozwój olejków eterycznych i nie tylko!

Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany wykorzystaniem olejków eterycznych w swojej praktyce zielarskiej, czy też włączeniem ich do swojej osobistej rutyny, zalecamy obejrzenie tego filmu i zapoznanie się z nowym przewodnikiem po aromaterapii Eriki, The Family Guide to Aromatherapy.

Możesz przeczytać naszą recenzję książki Eriki, The Family Guide to Aromatherapy, na naszej półce z książkami ziołowymi, a ten przewodnik po aromaterapii możesz kupić w większości głównych księgarń, jak również na Amazon.

Możesz znaleźć wpisy na blogu Herbal Academy, o których Erika wspomniała w swoim filmie poniżej.

  Wybór nośników olejków eterycznych ~ 253 ~
  Włączanie olejków eterycznych do swojej praktyki ziołowej

  Nauka definiowania zrównoważonego rozwoju: lekcje dla konsumentów olejków eterycznych ~ 253 ~

Ponadto, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o olejkach eterycznych i aromaterapii, zapoznaj się z naszym Przewodnikiem po olejkach eterycznych, aby uzyskać więcej informacji!

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US