Napar z truskawkowej bazylii: ostatni smak lata

Kto powiedział, że herbatę zawsze trzeba pić na gorąco?

Napary, takie jak ten poniżej, to świetny sposób na odmłodzenie organizmu po gorącym dniu na słońcu, a jednocześnie przekazanie smaków i zalet tych nawilżających letnich produktów spożywczych!

Sierpień to pracowita pora roku! Zbiory są zbierane i przygotowywane na nadchodzące chłodne dni, a uczniowie przygotowują się do powrotu do szkoły. Tutaj w Akademii Ziołowej również przygotowujemy się do sezonu szkolnego — witamy nowych uczniów przez cały następny miesiąc! Nadszedł czas, aby powrócić do naszej edukacji — nawet jako dorośli! Podczas gdy sierpniowe dni są nadal gorące i wilgotne, kolory lata dopiero zaczynają blednąć w głębokie brązy, pomarańcze i złoto.

Teraz nadszedł czas, aby rozkoszować się tymi ostatnimi dniami lata przy smacznym, orzeźwiającym drinku. Zioła pomagają nam świętować i niosą ze sobą ich kolory, smaki i korzyści zdrowotne. Pozdrawiam ostatnie dni lata, ostatnie grillowanie i rodzinne wakacje!

Kiedy lato przechodzi w jesień, my świętujemy rozkosznie orzeźwiającym Naparem Truskawkowo-Bazyliowym. Ten przepis można znaleźć w naszym darmowym ebooku Herbata ziołowa przez wszystkie pory roku.

Napar z bazylii truskawkowej

Druk

Obsługuje 4

Składniki

1 mały ekologiczny ogórek
5 dużych organicznych truskawek
6 listków świeżej bazylii

Kierunki

  • Rozpocznij od umycia wszystkich składników w chłodnej wodzie.
  • Następnie pokrój ogórki i truskawki w cienkie plasterki, a liście bazylii w cienkie paski.
  • Wszystkie składniki umieść w słoiku Mason z szerokim otworem. Zalej przefiltrowaną lub gazowaną wodą i zamieszaj.
  • Przechowuj w lodówce przez 30 minut, zanim nalejesz sobie wysoką szklankę. Możesz zostawić składniki podczas popijania.

Zdobądź 11 dodatkowych przepisów na sezonowe herbaty ziołowe w naszym bezpłatnym ebooku Herbal Teas Przez cały sezon, tutaj: theherbalacademy.com/download-free-ebook-herbal-teas-through-seasons.

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US