Nalewka ziołowa Love Your Liver

~ 152 ~ Mieszkańcy miast powinni rozważyć ziołową nalewkę z wątroby jako część swojej codziennej rutyny. Żyjąc w środowisku, w którym jakość powietrza, zanieczyszczenia i jakość wody stanowią codzienne wyzwanie, ważne jest, aby Twoja wątroba funkcjonowała w doskonałym stanie. Wątroba spełnia ponad 500 funkcji w organizmie i jest uważana za „główny filtr”, odpowiedzialny za przetwarzanie i filtrowanie krwi, a także pomaga w usuwaniu substancji chemicznych z organizmu (Bhatia i in., 2014).

Wszystkie cztery zioła zawarte w tej formule (korzeń łopianu (Arctium lappa), korzeń mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale), nasiona ostropestu plamistego (Silybum marianum) i grzyb reishi (Ganoderma lucidum)) chronią i regenerują wątrobę, pomagając jednocześnie promować zdrowej i naturalnej detoksykacji wątroby (Holmes, 1989).

Pokochaj swoją ziołową nalewkę z wątroby ~ 753 ~

Życie w środowisku miejskim (a także na niektórych obszarach wiejskich) może bardziej obciążać wątrobę z powodu częstego narażenia na chemikalia w powietrzu i wodzie, oprócz innych zanieczyszczeń, które wątroba pomaga filtrować. Dodanie prostej, codziennej formuły ziołowej nalewki wspomagającej wątrobę to łatwy sposób na promowanie zdrowej funkcji wątroby pośród wszystkich dodatkowych wyzwań, przed którymi stoi w środowisku miejskim. Wydajność: 60 ml

Składniki

10 ml nalewki z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale).
20 ml nalewki z korzenia łopianu (Arctium lappa).
20 ml nalewki z nasion ostropestu plamistego (Silybum marianum).
10 ml nalewki z grzybów reishi (Ganoderma lucidum)

Kierunki

    Połącz wszystkie nalewki w 2-uncjowej szklanej butelce z zakraplaczem.

    Lekko potrząśnij butelką z zakraplaczem, aby połączyć.

    Ciesz się 30 kroplami 2 razy dziennie.

Na zakończenie, 

Tworzenie własnych nalewek ziołowych? Niech Herbal Academy pomoże Ci z prostym przepisem na nalewkę bazową. I koniecznie sprawdź wpis na blogu Herbal Academy, Urban Herbalism.

REFERENCJE

Bhatia, S., Underhill, G., Zaret, K., & Fox, I. (2014). Inżynieria komórkowa i tkankowa w chorobach wątroby. Science Translational Medicine, 6(245), 245sr2. http://doi.org/10.1126/scitranslmed.3005975

Holmes, P. (1989). Energetyka zachodnich ziół Coati, Kalifornia: Snow Lotus Press.

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US