Jak zrobić oczyszczający tonik do twarzy

Jeden z pierwszych kroków do uzyskania czystej skóry zaczyna się od wnętrza ciała poprzez zdrową dietę i picie dużej ilości woda. Jednak jeśli chodzi o zewnętrzne wysiłki, które możesz podjąć w celu uzyskania czystej skóry, dobry tonik do twarzy to jeden element układanki, który pomoże Ci osiągnąć swoje cele.

W tym artykule dzielimy się przepisem na oczyszczający tonik do twarzy z naszego kursu botanicznej pielęgnacji skóry. Ten tonik do twarzy ma właściwości ściągające i przeciwzapalne i jest bardzo pomocny dla osób ze skórą skłonną do trądziku. Nie tylko to, ale z dodatkiem hydrolatu lawendowego lub różanego pachnie bosko!

Oczyszczający tonik do twarzy

Ściągająca i przeciwzapalna kora wierzby stanowi doskonałą bazę pod tonik do twarzy. Działa szczególnie dobrze na skórę skłonną do trądziku, być może ze względu na zawartość salicylanów. Hydrolat lawendowy i różany zapewniają dodatkową moc przeciwzapalną i łagodzącą podrażnienia, a także, w zależności od preferencji, dodają piękny zapach!

Składniki
~ 152 ~ ¼ szklanki (2 uncje) dobrze odcedzonego wywaru z kory wierzby (Salix nigra)
¼ szklanki hydrolatu lawendowego (Lavandula spp.) lub różanego (Rosa spp.)

Kierunki

    Przygotuj wywar, gotując 2 łyżki kory wierzby w ½ szklanki wody przez 20-30 minut. Niech ostygnie i przecedź.

    Połącz ¼ szklanki wywaru i hydrolatu w butelce ze spryskiwaczem i przechowuj w lodówce do 1 tygodnia.

    Rozpylić bezpośrednio na twarz lub na szmatkę lub wacik i delikatnie wklepać w skórę.

Czy jesteś gotowy na ekscytującą podróż w zakresie pielęgnacji skóry?

W internetowym Kursie Botanicznej Pielęgnacji Skóry Akademii Ziołowej wkrótce odkryjesz, że Twoja skóra jest największym organem Twojego ciała i jak ważna jest dla ogólnego stanu zdrowia. Ten delikatny system jest często pomijany w naszej kompleksowej pielęgnacji ciała, ale zdrowie i wygląd naszej skóry może mieć duży wpływ na nasze samopoczucie fizyczne i emocjonalne.

Na szczęście dla nas istnieje wielu ziołowych sprzymierzeńców, którzy mogą nam pomóc w utrzymaniu skóry. Nasz kurs botanicznej pielęgnacji skóry obejmuje stosowanie ziół w herbatach, nalewkach i żywności, stosując podejście wewnętrzne do pielęgnacji skóry, a także stosowanie miejscowych ziołowych produktów do pielęgnacji skóry w celu łagodzenia, tonizowania, nawilżania i ogólnie zdrowy, długotrwały blask naszej skórze!

Dołącz do nas na tym nowym kursie i naucz się dbać o swoją skórę naturalnie i botanicznie! Zarejestruj się teraz i otrzymaj 50 $ zniżki do 7 lipca!

Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dowiedzieć się więcej o tym nowym kursie.

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US