Walentynkowe smakołyki & Words To Love By

Kochanie na zewnątrz jest zimno, ale w kuchni robi się ciepło. Zebraliśmy nasze ulubione posty, aby zainspirować Cię do świętowania miłości, od romantycznych deserów dla dwojga po kwieciste walentynkowe smakołyki, którymi możesz się podzielić z przyjaciółmi!

Coś domowej roboty może przejść długą drogę. Zamiast czekać na stolik, w ruchliwej restauracji, gdzie słowa giną w kakofonii rozmów. Spędź bardziej kameralny wieczór we własnym domu. Nie musisz być w romantycznej parze, aby cieszyć się i celebrować miłość. Zbierz znajomych, a nawet przygotuj się na bardzo potrzebny wieczór solo.

Walentynki z kwiatami

Kwiaty w lutym są przytulne w bukietach, ale w tym roku dlaczego nie wcisnąć ich w pyszny przepis? Rumianek i róża to dwa piękne kwiaty, które tworzą malownicze smakołyki. Te posty poniżej mogą być wykorzystane, aby zająć trochę czasu dla dwojga, kilku lub tylko dla Ciebie. Poza tym okazywanie swojemu ciału miłości i troski, której potrzebuje, jest zawsze dobrym pomysłem.

Dbanie o siebie i miłość własna to jedne z najlepszych relacji, jakie możesz mieć. Kochanie i dbanie o siebie pozwala każdego dnia dawać z siebie wszystko. Chociaż możemy zwrócić się do pudełek czekoladek, babeczek i cukierków, aby trochę nakarmić duszę, zdrowe smakołyki są równie uduchowione. Życie jest zawsze równowagą, mamy paliwo mózgowe i paliwo pokarmowe, aby przywrócić cię do centrum.

Parfait Cytrynowo-Różowo Malinowy

Koktajl Bananowo-Chamo-Jagodowy

Koktajl Jagodowy Bok Choy Chia

Tulsi Rose Latte

Słodkie desery ze zdrowym akcentem

Pobłażanie jest zawsze na liście, jeśli chodzi o Walentynki, tutaj w Akademii Ziół lubimy delektować się pysznościami ze zdrowym akcentem. Te przepisy są bez wątpienia dekadenckie, ale są na tyle zdrowe, że możesz je mieć przez cały walentynkowy tydzień lub miesiąc!

Walentynki Gorąca Czekolada

Czekoladowy pudding dla mojej miłości

Ciasteczka z masłem orzechowym posypane kakao

Z pozdrowieniami od HANE, mamy nadzieję, że masz ciepłe i przytulne Walentynki.

Ten artykuł został napisany przez Lenę Jakubowski, nauczycielkę jogi i asystentkę ds. komunikacji w Herbal Academy of New England. Zdjęcia autorstwa Leny.

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US