Makaron gryczany z pesto ze szpinaku

Weź świeże pesto (z tego przepisu) i zrób z niego smaczne danie z makaronem gryczanym, gotowanymi warzywami i posypką parmezanu! Ten przepis jest zaskakująco prosty i bardzo dobry dla Ciebie. Patrz poniżej!

Makaron Gryczany Z Pesto Szpinakowym

Pesto ze szpinaku
Makaron Gryczany
Zielone/warzywa: mniszek lekarski, jarmuż, kapusta włoska, boćwina, szpinak itp.
Parmezan
Sól i pieprz
Orzechy włoskie (opcjonalnie)

Instrukcje

Zacznij od dużego garnka z gotującą się wodą, do której dodałeś sól.

Wykaż się kreatywnością, jeśli chodzi o dodawanie zieleni. Wybierz swoje ulubione. Możesz użyć dowolnych warzyw, takich jak mniszek lekarski, jarmuż, kapusta włoska, boćwina, szpinak, aby dać ci kilka pomysłów.

Oczyść i posiekaj warzywa.

Umieść każdą grupę warzyw w garnku z wrzącą wodą po jednej grupie na raz na zaledwie 1-2 minuty. Wyjmij z wrzącej wody łyżką z rusztu i przełóż do durszlaka, który umieściłeś w dużej ceramicznej misce na kuchence w pobliżu garnka. Kiedy właśnie zanurzyłeś warzywa, aby były miękkie i przeniosłeś je na durszlak, utrzymuj wodę na ciągłym wrzeniu i dodaj makaron gryczany.

Makaron ugotować el dente i przełożyć do durszlaka, aby odcedzić. Weź ugotowane warzywa i rozłóż je na desce do krojenia na ostatnie siekanie. Będziesz chciał po prostu posiekać na mniejsze kawałki wielkości kęsa.

Włóż warzywa, makaron i pesto do dużej glinianej lub ceramicznej miski i wymieszaj. Dodaj świeżo starty parmezan, czarny pieprz i prażone orzechy włoskie do dekoracji.

Przepis na Makaron Gryczany i Pesto Szpinakowe został zaczerpnięty z naszego autorskiego przepisu na pesto, który znajdziecie na naszym blogu tutaj! Zachęcamy do eksperymentowania z niektórymi ulubionymi warzywami i czerpania przyjemności z przygotowywania pięknych posiłków, które są pożywne i zachwycające.

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US