Oszczędzaj pieniądze kupując hurtowo

Omówiliśmy już możliwość hurtowego zakupu świeżych produktów w sezonie. Jednak oprócz produktów, wiele innych przedmiotów można kupić hurtowo, aby ostatecznie zaoszczędzić pieniądze.

Zakup hurtowy

Jedzenie

Dobrym tego przykładem są suszone produkty, takie jak fasola i zboża. Jeśli włączasz do swojej diety fasolę i zboża, poszukaj lokalnych spółdzielni lub sklepów internetowych, które oferują zniżki na duże ilości. Czasami jest to duża inwestycja, nawet jeśli długoterminowo obciąża budżet żywnościowy, więc rozważ zamawianie z innymi i dzielenie worków zbiorczych.

Wiele lokalnych spółdzielni i klubów kupujących jest już przygotowanych do takich podziałów, więc rozejrzyj się i znajdź najlepszą opcję dla swojej osobistej sytuacji. Inne produkty spożywcze, które często można kupić hurtowo, to oliwa z oliwek, olej kokosowy, miód, syrop klonowy i orzechy.

Zioła

Wiele ziół i przypraw można kupić w hurtowych ilościach, co jest świetnym sposobem na zbudowanie domowej apteki. Inwestowanie w aptekę jest ważne, ponieważ nigdy nie wiesz, jakich ziołowych sprzymierzeńców możesz potrzebować. Utrzymywanie spiżarni zaopatrzonej w różnorodne zioła to najlepszy sposób na przygotowanie się na każdą chorobę lub wydarzenie życiowe, które skorzystałyby na ziołowym wsparciu. Rozważ hurtowe zakupy ziół, których często używasz, ponieważ cena za uncję często spada, im więcej kupujesz.

Mountain Rose Herbs oferuje zniżki na zakupy hurtowe, a Bulk Herb Store oferuje szeroki wybór ziół w większych ilościach. Frontier Co-op oferuje duży wybór produktów luzem i ma hurtownię do kupowania klubów. Jeśli w Twojej okolicy nie ma obecnie klubu, możesz złożyć wniosek o konto hurtowe i założyć je.

Lokalne farmy ziołowe często mają bardzo rozsądne ceny na zioła, ponieważ są one sezonowe, więc sprawdź u lokalnych sprzedawców na targu, aby znaleźć świeże zioła. Jest to dobra opcja, jeśli używasz dużo ziół w swojej kuchni lub jeśli wolisz świeże zioła do nalewek i innych preparatów ziołowych.

Kupowanie ze znajomymi

Masowe zakupy wymagają początkowej inwestycji, co czasami może być trudne, nawet jeśli w dłuższej perspektywie pozwala zaoszczędzić pieniądze. Dodatkowo, czasami opakowania zbiorcze zawierają więcej zioła, niż jesteśmy w stanie zużyć w rozsądnym czasie. W takich przypadkach podział zamówienia ze znajomymi może być dobrą alternatywą dla zakupów w pojedynkę. Znajdź kilku przyjaciół, którzy również są zainteresowani budowaniem własnych aptekarzy i zamówcie razem zakupy w swoim ulubionym sklepie zielarskim.

Możesz pójść o krok dalej i zebrać się na dzień przygotowywania różnych preparatów ziołowych, kiedy przybędą twoje zioła! To wspaniały sposób na budowanie społeczności z lokalnymi zielarzami, ponieważ dzielisz się swoją wiedzą ziołową i uczysz się od innych.

 

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US