W drodze

Pakujemy nasze aparaty i notebooki i ruszamy w drogę, aby dostarczyć wam ekskluzywne wywiady i osobiste historie zielarzy z całego kraju.

Przedstawimy Cię kilku najbardziej znanym i szanowanym uzdrowicielom i nauczycielom na świecie, a także cenionym zielarzom z lokalnych wiosek, pilnie pracującym za kulisami, aby przynosić ziołowe uzdrawianie swoim społecznościom.

Zielarze, których przedstawimy, torują ścieżkę dla nas wszystkich. Są to matki, babcie, ojcowie, dziadkowie, siostry i bracia. Są naszymi przyjaciółmi, naszymi uzdrowicielami i naszymi nauczycielami. Zasiali ziarno ziołolecznictwa w sercach i umysłach wszystkich tych, którzy starali się uzdrowić i uczyć się od nich.

Ten zbiór opowieści i opowiadań jest wyrazem naszej wdzięczności za ich ciężką pracę i pasję, dzięki którym nasza praca jest możliwa.

Zajrzymy do ich aptek, pospacerujemy po ich ogrodach, wysłuchamy ich historii i porad, złapiemy przepis lub dwa i opublikujemy wszystkie zdjęcia, filmy i transkrypcje tutaj, abyś mógł się nimi cieszyć.~153 ~

Zaglądaj tu często lub zapisz się do naszego newslettera, aby przeczytać najnowsze wywiady tutaj!

Jesteśmy zachwyceni i zaszczyceni, że nasz pierwszy wywiad odbędzie się z jedną z najbardziej ukochanych zielarzy z okolic Bostonu, Madelon Hope, z Boston School of Herbal Studies.

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US