Uczennica Herbal Academy: Toni Green (@unveil_natural)

W tym wywiadzie dla Akademii Herbal rozmawialiśmy z Toni Green (@unveil_natural), aby dowiedzieć się więcej o jej ziołach podróż. Toni jest zwolenniczką dobrego samopoczucia i właścicielką Unveil Natural Herbal Apothecary and Wellness Center w Belleville, New Jersey. Ukończyła wprowadzający kurs ziołowy Akademii Ziołowej, średniozaawansowany kurs ziołowy, kurs ziołowy przedsiębiorcy, intensywny kurs ziołowych afrodyzjaków, holistyczny kurs leczenia raka, kurs mistrzowskiej formuły ziołowej i zaawansowany kurs ziołowy.

HA: Proszę, opowiedz nam trochę o sobie io tym, jak zaczęłaś swoją drogę do ziołolecznictwa.

Toni Green: Jestem rzecznikiem zdrowia psychicznego, urodziłam się i wychowałam w East Orange, New Jersey. Ukończyłem New Jersey Challenge w bazie wojskowej Fort Dix z wyróżnieniem w języku angielskim i komunikacji w wieku 16 lat, zaszczepiając podstawowe wartości lojalności, szacunku, bezinteresownej służby, honoru, uczciwości i osobistej odwagi. Następnie postanowiłem podzielić się swoimi wartościami z tą samą społecznością, która miała tak duży wpływ na moje wychowanie, zdobywając różne certyfikaty i licencje w badaniu zdrowia i poradnictwie. W ciągu następnych 15 lat w końcu znalazłem swoje powołanie w holistycznym uzdrawianiu w społeczności stosującej ziołolecznictwo.

HA: Dlaczego zdecydowałeś się na kontynuowanie edukacji zielarskiej w Akademii Ziołowej?

Toni Green: Zdecydowałam się uczęszczać do Akademii Ziołowej po tym, jak dowiedziałam się, że moja mama cierpi na niewydolność wątroby. Szukałem holistycznego leczenia i preparatów. Trafiłem na Akademię Ziołową w 2017 roku i od tego czasu jestem aktywnym studentem.

HA: Czy jesteś właścicielem firmy lub marki zielarskiej?

Toni Green: Tak, jestem właścicielem Unveil Natural Herbal Apothecary and Wellness Center w Belleville, New Jersey. Unveil Natural Herbal Apothecary stara się łączyć naszą społeczność z roślinami, dostarczając surowce, edukację i starannie wykonane produkty, które wspomagają ciało i ducha. Wierzymy, że wypełni to lukę, która umożliwi naszej społeczności odzyskanie zdrowia i naszego wspólnego środowiska.

HA: W jaki sposób Twoje kursy Herbal Academy pomogły ukształtować lub ulepszyć Twój biznes?

Toni Green: Herbal Academy zapewniła mi narzędzia i społeczność, aby napędzać mój biznes w sposób, jakiego nigdy sobie nie wyobrażałem. Udało mi się znaleźć swoją niszę jako zielarz zajmujący się reprodukcją, współpracując z doulami i zapewniając kobietom zdrowe doświadczenie porodu.

HA: Czy kursy Akademii Ziołowej pomogły Ci uniknąć potencjalnych błędów podczas otwierania firmy?

Toni Green: Akademia Herbal dała mi krok po kroku plan rozwoju i utrzymania mojego ziołowego biznesu od legalności, z którymi mogę się spotkać, po upewnienie się, że moje produkty i słownictwo spełniają przepisy Food and Drug Administration (FDA) . Kursy pomogły mi również stworzyć solidny plan jako zielarz kliniczny.

HA: Powiedz nam, co dalej z twoją ziołową podróżą?

Toni Green: Obecnie UnVeil Natural pracuje nad wspieraniem większej liczby doul, ponieważ rośnie zapotrzebowanie na holistyczne porody domowe. Opowiadamy się za prawami kobiet, pomagamy w zdrowych praktykach, które istnieją od wieków, łączymy osoby z ośrodkami porodowymi i edukujemy społeczność na temat znaczenia łączenia ziołolecznictwa i porodu.

HA: Czego szukałeś, zapisując się na kurs Akademii Ziół, czego nie mogłeś znaleźć gdzie indziej?

Toni Green: Kiedy zapisałam się do Herbal Academy, szukałam społeczności i wiedzy, która pomogłaby mi pielęgnować moją miłość do ziół, jak również miłość do społeczności. Chciałem wypełnić lukę między holistycznym leczeniem a błędną edukacją otaczającą zioła. Prowadzi to do bardziej zrównoważonego sposobu zachowania umysłu, ciała i ducha.

HA: Co najbardziej podobało ci się w kursie Akademii Ziół?

Toni Green: Herbal Academy ma program, który pozwala stworzyć własną wizję tego, jak wygląda ziołolecznictwo. Możliwości są 

bez końca. Jest coś dla każdego. Szczególnie podobało mi się połączenie wiedzy i duchowości na moich kursach.

HA: W jaki sposób twoja edukacja zielarska pogłębiła twój związek z naturą i porami roku?

Toni Green: Po zdobyciu wiedzy zielarskiej udało mi się pogłębić moje połączenie, wprowadzając zdobytą wiedzę w czyn, badając przyrodę w celu odnalezienia ukrytych skarbów. Zwiększyłem liczbę spacerów na łonie natury, wędrówek i ogólnego żerowania, zawsze szukając czegoś nowego. Znajduję więcej inspiracji za każdym razem, gdy napotykam nowe zioło, zawsze poszerzając swoją wiedzę o tym, jakie zioła są najlepsze na każdą porę roku i jak najlepiej mogę służyć moim klientom.

HA: W jaki sposób twoja edukacja zielarska pogłębiła twój związek ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem?

Toni Green: Kiedy zaczynałem swoją edukację zielarską, zdecydowanie byłem nastawiony na poszukiwanie alternatyw, które mogłyby pomóc mojej rodzinie i osobom wokół mnie. W ramach tych poszukiwań zastosowałem swoją edukację w moim codziennym życiu, inspirując w ten sposób ludzi wokół mnie do dostosowania pewnych nawyków, które zostały odciśnięte. Raz zdobytej wiedzy nie można się oduczyć.

HA: Czy czujesz się wzmocniony swoją praktyką ziołową?

Toni Green: Jestem wzmocniony wiedzą, którą zdobyłem; Teraz mogę dumnie stanąć i mówić o zdobytej wiedzy. Mogę teraz wnieść coś do moich klientów i innych osób i wiem, że odchodzą z przekazaną mi wiedzą i narzędziami, a także z cząstką mnie.

HA: Czy dzięki studiom zielarstwa dowiedziałeś się więcej o swoich przodkach i tradycjach?

Toni Green: Dzięki studiom zielarskim odkryłam, że pochodzę z rodziny ogrodników. Rośliny były dużą częścią mojego wychowania. Moja babcia i mama były hodowcami roślin. Rośliny i uzdrawianie zostały mi przekazane. Przodkowie nazwaliby to „rosnącymi rękami”.

HA: Czy jest jakieś szczególne zioło, które szczególnie cię pociąga?

Toni Green: Liść czerwonej maliny, pierwsze zioło, którego użyłam, próbując uregulować poziom hormonów w moim organizmie z powodu krwotoku miesiączkowego, który trwał 3 miesiące. Po 30 dniach spożywania czerwonych liści malin zauważyłem znaczącą zmianę i minęło już 5 lat regulacji. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dużo o tym zielu. Używam maliny regularnie w swojej praktyce z kobietami i zawsze będzie to filar na półce.

HA: Gdybyś był ziołem, jakim byś był?

Toni Green: Dziewanna jest ziołem, którego używam codziennie dla klientów, którzy palą, aby wspomóc produktywność kaszlu i przemieścić toksyny przez płuca. Używam go również jako alternatywy dla palenia nikotyny.

HA: Jaki jest twój ulubiony przepis z kursów, które brałeś?

Toni Green: The Healthy Nursing Tea to mieszanka nasion anyżu, kozieradki, kopru włoskiego, słomy owsianej, pokrzywy i liści czerwonej maliny. Zawiera dużo wapnia, magnezu, krzemionki i żelaza, łagodząc kolkę i niestrawność u niemowląt. Polecam ten przepis wszystkim klientkom w okresie poporodowym, dostarczając klientkom tego, czego organizm potrzebuje do podtrzymania laktacji, zwłaszcza w czasach niedoboru. Ta receptura stanowi alternatywę dla innych wzmacniaczy produkcji mleka.

 HA: Czy twoje doświadczenie w zielarstwie zachęciło cię do nauki i odkrywania innych pokrewnych nisz, takich jak rzemiosło botaniczne, ogrodnictwo, naturalne barwienie, aromaterapia itp.?

Toni Green: Moje doświadczenie w zielarstwie skłoniło mnie do używania ziół w leczeniu artystycznym i rzemiośle, uczeniu metod ekologicznego barwienia i wykorzystywania zrównoważonych zasobów dla poprawy środowiska. Korzystając z metody eko-farbowania, tworzę swoją herbatę do kąpieli. gazę z dodatkiem ziół, aby wspomóc doświadczenia klientów.

HA: Czy masz jakieś rytuały lub tradycje związane z ziołolecznictwem, którymi chciałbyś się podzielić?

Toni Green: Tradycyjnie zawsze włączałem herbatę do mojego porannego rytuału. Po odbyciu kursów z Herbal Academy, stałem się bardziej świadomy tego, jakie herbaty spożywam w swoim porannym rytuale. Zwykle odmawiam modlitwę lub ustalam intencję, w jakim celu chcę, aby herbata była ukierunkowana i jak chciałbym, aby działała w korelacji z moim ciałem.

HA: Jaki jest największy sposób, w jaki ziołolecznictwo rozjaśniło twoje życie?

Toni Green: Największym sposobem, w jaki ziołolecznictwo rozjaśniło moje życie, jest to, że spotykam wielu ludzi. Jestem w stanie być częścią czegoś większego ode mnie.

HA: W jaki sposób włączasz ziołolecznictwo do swojego codziennego życia?

Toni Green: Na co dzień piję herbatę, zarówno gorącą, jak i zimną, a także oferuję herbatę moim klientom na powitanie w sklepie.

HA: Czy czułeś, że czegoś brakuje w twoim życiu, zanim odkryłeś ziołolecznictwo?

Toni Green: Zanim odkryłem ziołolecznictwo, zawsze zajmowałem się służbą. Moje wybory zawodowe zawsze były ukierunkowane na rozwój umysłowy, fizyczny i duchowy 

zdrowie u klientów, których obsługiwałem. Kiedy odkryłem ziołolecznictwo, było to dla mnie płynne przejście, ponieważ jestem z natury humanitarystą.

HA: Czy coś związanego z ziołolecznictwem – lub twoją praktyką zielarstwa – było miłym zaskoczeniem?

Toni Green: Podczas mojej praktyki zielarskiej zawsze jestem mile zaskoczona reakcją, z jaką otrzymuję, kiedy doradzam klientowi metodę, którą nabyłam, a on później daje mi znać, że czuje się lepiej lub widzi poprawę.

HA: Jakie jest największe wyzwanie, przed którym stoisz w swojej osobistej lub klinicznej praktyce zielarskiej?

Toni Green: Jednym z największych wyzwań, jakie napotykam w mojej praktyce, jest wiele błędnych informacji dotyczących ziołolecznictwa. Od czasu obecnego rozwoju ziołolecznictwa i holistycznego zdrowia, znajduję wiele niewłaściwych informacji. Niektórzy uważają, że te praktyki to moda lub trend. Kiedy mówię o ziołolecznictwie lub klienci wchodzą, często widzieli coś w Internecie i chętnie tego spróbowali. Kiedy zagłębimy się w historię leków, szybko odkryjemy, że mieszanie niektórych ziół lub nalewek z lekami może mieć niekorzystny wpływ. Tak więc uważam, że wielu klientów jest źle poinformowanych o ziołach i jest zaskoczonych, kiedy przywołuję konsultacje i pytam o wcześniejsze zabiegi.

HA: Które książki o zielarstwie, których nauczycieli, autorów lub rówieśników uważasz za najbardziej inspirujących?

Toni Green: 

    Handbook of African Medicinal Plants autorstwa Maurice’a M. Iwu 

    Emma Dupree – zielarka społeczna (1897–1996) – była nazywana „małym lekarstwem” i była jedną z największych zielarzy XX wieku i nauczycielek społeczności.

    Margaret Charles Smith – położna (1906–2004) – wydała na świat ponad 3000 dzieci. Odegrała ogromną rolę w życiu czarnych kobiet z Południa, ponieważ większość szpitali nie przyjęłaby ich jako pacjentów.

    Powieść Octavii Butler „Przypowieść o siewcy” opowiada o podróży Lauren Oya Olaminy z roślinami i pokazuje, że budowanie relacji z tym, co rośnie wokół nas, pogłębia naszą zdolność pomagania naszym towarzyszom w walce.

    Prescription for Nutritional Healing autorstwa Phyllis A. Balch to doskonały przewodnik dla zielarzy we wszystkich formach, ponieważ zawiera przewodniki dotyczące leczenia i odżywiania w celu zwalczania dolegliwości w ciele.

HA: Czy lubisz dzielić się swoją wiedzą o ziołach z innymi w swoim życiu poprzez przepisy, produkty, zdjęcia, posty na blogu, warsztaty społecznościowe itp.

Toni Green: Zapewniam szeroką gamę preparatów ziołowych dla wszystkich, którzy chcą uzyskać poradę w praktyce ziołolecznictwa. Prowadzę szereg wydarzeń, od warsztatów po herbaciane przyjęcia i inne spotkania towarzyskie, aby społeczność mogła się zjednoczyć i uczyć o tym, jakie zioła mogą dodać do twojego życia i dobrego samopoczucia twojego naczynia.

HA: W jaki sposób ziołolecznictwo pobudziło twoją kreatywność?

Toni Green: Moja kreatywność rozpaliła się na wiele sposobów dzięki odkryciu ziołolecznictwa. Każde nowe spotkanie wnosiło do mojej praktyki szereg różnych pomysłów. Każde połączenie, które nawiązuję, odgrywa znaczącą rolę w sposobie, w jaki konstruuję moje produkty i biznes, pomagając mi słuchać własnej intuicji i tych, którzy w pełni wspierają moją praktykę.

HA: Gdybyś mógł udzielić jakiejś wskazówki lub zachęty tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zielarstwem, co by to było?

Toni Green: Dzięki ziołolecznictwu byłam w stanie odkryć o sobie rzeczy, o których nawet nie myślałam. Zielarstwo połączyło mnie z naturą i moim własnym uzdrawianiem pokoleniowym. Moją największą radą jest rozpoczęcie od zioła, które do ciebie przemawia, i zaprojektowanie struktury twoich studiów ziołowych wokół tego zioła. Podstawą jest podstawa.

HA: Czy są jakieś elementy twojej edukacji zielarskiej, w których wciąż masz problem ze znalezieniem wiarygodnych, dobrze zbadanych informacji?

Toni Green: Kiedy zmagam się z wiarygodnymi informacjami, odsyłam do kilku zasobów. Wraz z rozwojem internetu i mediów społecznościowych wiele nieprawdziwych informacji miesza się z prawdą. Wierzę w wiele zasobów i odsyłaczy.

Spodziewaj się kolejnej części naszej serii filmów studenckich z udziałem Jovana Sage (@jovansage).

Przeczytaj wywiady z poprzednimi studentami z:

Anna Booth Cohen (@herbal_uprising)

Elliot Durt (@the.durt.family)

Shannon Mulligan-Mayernik (@mayernikkitchen)

Rachel Baker (@3_sources)

Farai Harreld (@thehillbillyafrican)

Hannah Lasorsa (@hannah_aften)

Jake Lasorsa (@meadowroot)

Shiang-ling Bissonnette (@halfbakedbarelymeasured)

Zainspirowany ziołową podróżą Toni? Kontynuuj swoją własną podróż już dziś, przeglądając nasze internetowe kursy ziołowe.