Zniżka w hurtowym sklepie zielarskim

Nie możemy powiedzieć wystarczająco dużo o hurtowym sklepie zielarskim! Ich obsługa jest doskonała, a ich zioła i akcesoria jeszcze lepsze. W dzisiejszych czasach lista internetowych sklepów zielarskich może być zniechęcająca, co prowadzi do kwestionowania jakości. BHS jest jednym z niewielu miejsc, z których osobiście zamawiamy i które polecamy naszym studentom i czytelnikom. Wysyłają również za granicę, co jest ogromną korzyścią dla naszych studentów, którzy dołączają do nas z całego świata!

Rekomendacje z ich strony internetowej:

Nie mogę uwierzyć, jak szybko wysyłacie. Zdumiewający. I dziękuję za wszystkie informacje, które przekazujesz. Czuję, że jestem już w drodze. Błogosławieństwa.

~Pani Dana F.

Dziękujemy za wspaniałą obsługę. Nasze zamówienia przychodzą szybko, a zioła pachną tak kusząco, że musimy otworzyć pudełko i zaparzyć herbatę, gdy tylko ją otrzymamy. Książki, które oferujesz, były bardzo pomocne i mam nadzieję, że dostanę jeszcze kilka, które są na mojej liście życzeń na prezent urodzinowy! Mówię wszystkim o twoim sklepie i zostałem pobłogosławiony możliwością dzielenia się ziołami i nalewkami z przyjaciółmi. Jeszcze raz dziękuję za pomoc w staniu się zdrowszym i za wszystkie wspaniałe informacje.

~Rodzina Hoopa

Jednym z moich ulubionych miejsc na ich stronie internetowej jest ich Express Store. Na tej stronie znajdziesz pomocną listę materiałów potrzebnych zielarzowi. Możesz znaleźć butelki na nalewki, serwetki, kapsułki, sitka, torebki herbaty, puszki i wiele innych akcesoriów. Dodaj tę stronę do zakładek, jeśli dołączasz do nas na nadchodzący średniozaawansowany kurs ziołowy, ponieważ będziesz potrzebować kilku z tych przedmiotów do projektów! Sprawdź to sam:

www.bulkherbstore.com/Express-Store

W ich witrynie jest tak wiele dobrych stron, więc chcę tylko wyróżnić kilka:

Zioła. To miejsce, do którego będziesz chciał się udać, kupując zioła: www.bulkherbstore.com/Herbs

Oferty specjalne. Ta strona zmienia się od czasu do czasu z sezonowymi rabatami. Mają teraz całkiem fajne zestawy i kolekcje dla początkujących zielarzy: www.bulkherbstore.com/Specials

Artykuły. Czy wiesz, że Bulk Herb Store ma bloga? Oferują mnóstwo dobrych informacji, przepisów i rekomendacji tutaj: www.bulkherbstore.com/articles

Mamy to szczęście, że Bulk Herb Store sponsoruje nasz nadchodzący kurs średniozaawansowany! Przekazują zniżkę dla naszych studentów oraz Czytelników Akademii Ziołowej. Skorzystaj z 10% zniżki na całe zamówienie hurtowe w sklepie z ziołami od teraz do Święta Dziękczynienia (28 listopada). Wszystko, co musisz zrobić, to użyć tego kodu kuponu przy kasie:

DZIĘKI10

Ponadto jeden szczęśliwy zwycięzca otrzyma kartę podarunkową o wartości 50 USD do Bulk Herb Store. Wejdź, aby mieć szansę na wygraną, korzystając z poniższego loterii (międzynarodowi uczestnicy mile widziani).
prezent od Rafflecoptera

 

Jak to mówią w BHS, szczęśliwego uprawiania ziół!

Obrazy dostarczone przez Bulk Herb Store.

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US