Wygraj 100 $ w produktach ziołowych ze sklepu z artykułami Akademii Zielarstwa

Rozdajemy 100 $ w produktach ziołowych jednemu szczęśliwemu zwycięzcy . Możesz przejść od razu do niego i przewinąć w dół, aby wejść, ale najpierw pozwól nam wyjaśnić, dlaczego Akademia Ziół świętuje z tym specjalnym prezentem.

Przez lata naszym głównym celem w Herbal Academy było tworzenie wysokiej jakości kursów zielarstwa dla naszych studentów, którzy przyjeżdżają do nas ze wszystkich zakątków świata. Jako zielarze łączy nas głębokie pragnienie przybliżenia dzikiego i cudownego świata zielarstwa wszystkim, którzy chcą się uczyć. Nie można przecenić naszej miłości do edukacji i mentoringu uczniów. Teraz, gdy ponad 5000 studentów zapisało się obecnie do naszych programów podstawowych, czujemy się dobrze ugruntowani w tej misji.

Chociaż nadal pracujemy nad rozwojem nowych kursów, chcieliśmy nieco zmienić naszą koncentrację, aby uczcić naszych studentów i społeczność. Z radością ogłaszamy kolejny ekscytujący dodatek do Akademii!

Sklep z Towarami Akademii Ziół już 15 listopada 2016!

Co znajdziesz w sklepie z artykułami Akademii Zielarstwa

Od naszych pięknych i wyjątkowych produktów inspirowanych botaniką po nasze zawsze pożądane stroje z Akademii (studenci, słuchaliśmy!), wypuścimy wiele przedmiotów do naszego sklepu z towarami w samą porę na święta. Zaznaczcie w swoich kalendarzach premierę 15 listopada! Przy ograniczonej dostępności zapasów i asortymentu jesteśmy pewni, że te towary zostaną wyprzedane!

Uroczystość rozdania produktów ziołowych o wartości 100$

Chcemy, aby ten dzień otwarcia był wyjątkowy, więc aby pomóc w rozpoczęciu tego wydarzenia, podarujemy jednemu szczęśliwemu zwycięzcy bon podarunkowy o wartości 100 USD do wykorzystania w naszym sklepie z towarami w dniu premiery!

Wzięcie udziału w rozdaniu jest łatwe. Po prostu dodaj swoje informacje w poniższym formularzu Rafflecopter. Zwycięzca zostanie ogłoszony drogą mailową 13 listopada.
prezent od Rafflecoptera

**Możesz codziennie wchodzić na naszą stronę internetową, aby mieć więcej szans na wygraną, tweetując o rozdaniu!

Szczegóły rozdania:

Zwycięzcę konkursu ogłosimy pocztą elektroniczną w niedzielę, 13 listopada. Dodając swoje informacje do aplikacji Rafflecopter, zostaniesz dodany do naszego ogłoszenia w biuletynie. To rozdanie jest otwarte dla międzynarodowych uczestników w wieku od 18 lat. Bon podarunkowy może zostać zastosowany do produktów z Good Shop LUB jednego z naszych internetowych programów ziołowych.

Wejdź, aby wygrać rozdanie już teraz (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś) i zaznacz w swoich kalendarzach 15 listopada premierę naszych Towarów Akademii! Powodzenia!

 

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US