Wesprzyj Herbs i United Plant Savers swoimi badaniami nad ziołami

Ziołowa Akademia Nowej Anglii z dumą wspiera United Plant Savers, dlatego dołączyły do ​​nich w programie Partners in Education (PIE). Utworzony w duchu nadziei, UpS to grupa entuzjastów roślin zaangażowanych w podnoszenie świadomości społecznej na temat trudnej sytuacji dzikich roślin leczniczych i ochronę tych roślin poprzez uprawę organiczną, zrównoważone praktyki rolnicze oraz ponowne sadzenie rodzimych gatunków leczniczych z powrotem do ich naturalnego siedliska. Celem firmy UpS jest zapewnienie, że te cenne rośliny lecznicze zostaną zachowane dla naszych wnuków i wnuków naszych wnuków. Możesz przeczytać jeszcze więcej o misji UpS na ich stronie internetowej: http://www.unitedplantsavers.org

Oferty studenckie Herbal Academy

Ponieważ nawiązaliśmy współpracę z UpS w ramach ich programu PIE, wszyscy nasi obecni członkowie i studenci mogą skorzystać z 15 USD zniżki na członkostwo UpS, obniżając cenę do zaledwie 20 USD!

Ponadto w marcu oferujemy naszym nowym studentom BEZPŁATNE członkostwo UpS w ramach naszej promocji Wspierające Zioła. Jeśli byłeś zainteresowany zarejestrowaniem się w jednym z naszych internetowych programów zielarstwa, teraz jest świetny moment! Zarejestruj się na Wstępny kurs ziołowy lub Średnio zaawansowany kurs ziołowy, a my zapłacimy za Twoje członkostwo w UPS.

Co dokładnie obejmuje członkostwo w United Plant Savers? Cieszymy się, że pytasz!

Członkostwo United Plant Savers ~ 653 ~
Członkowie UpS otrzymują pocztą coroczny Journal of Medicine Plant Conservation, dostęp do wszystkich publikacji edukacyjnych UpS oraz wcześniejsze wydania ich ekskluzywnych biuletynów. Członkowie mają również możliwość uczestniczenia w wiosennym i jesiennym rozsiewaniu nasion/roślin w celu ponownego sadzenia, a także pełny dostęp do katalogu szkółek, źródeł nasion i gospodarstw, które dostarczają „zagrożone” zioła. Będziesz mieć możliwość otrzymania szeregu zniżek na konferencje Planting the Future oraz inne wydarzenia w Twojej okolicy. I wreszcie, wraz z upominkiem z podziękowaniami wysłanym pocztą, członkowie będą uprawnieni do otrzymywania grantów społecznościowych i innych korzyści.

Dzięki członkostwu (zakupowi jednego z naszych programów online) będziesz wspierać UpS w finansowaniu badań nad „zagrożonymi” roślinami leczniczymi i subsydiowaniu programu certyfikatów ochrony roślin leczniczych. Twoje fundusze wesprą również wydarzenia i warsztaty „Planting the Future”, ogólne koszty operacyjne UPS oraz bieżącą odbudowę i ochronę siedlisk w Goldenseal Botanical Sanctuary. Celem Goldenseal jest zapewnienie ludziom miejsca do zabawy i uczenia się na temat roślin występujących na lądzie bez zakłócania im ich środowiska. Dowiedz się więcej o Sanktuarium i ich misji na ich stronie internetowej!

Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem studiów i członkostwem w United Plant Savers, zapisz się do jednego z naszych programów online. Wprowadzający kurs ziołowy jest przeznaczony dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z ziołolecznictwem, a średniozaawansowany kurs ziołowy jest przeznaczony dla bardziej zaawansowanych uczniów z pewnym doświadczeniem w ziołolecznictwie.

Ostatnim dniem rejestracji w promocji Support Herbs jest 31 marca 2015 r. Nowi studenci otrzymają e-mail dotyczący członkostwa i pakiet powitalny od United Plant Savers na początku kwietnia.

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US