Tydzień, na który czekałeś! 5 Dni Prezentów Akademii Ziołowej

Akademia Ziołowa przywraca jeden z naszych najbardziej przewidywane wydarzenia roku – 5 dni prezentów – aw tym roku mamy dla Ciebie dodatkowe specjalne niespodzianki. W ramach tegorocznych 5 dni prezentów przez cały tydzień od poniedziałku 5 czerwca do piątku 9 czerwca oferujemy do 1000 USD w niesamowitych nagrodach. Oto podsumowanie tygodnia!

Dzień 1: poniedziałek 6/5 – (dwa) roczne członkostwo w zielniku

Zielnik to internetowy program członkowski Akademii Ziołowej. Dzięki obszernemu zbiorowi monografii ziołowych, fotografii roślin, szczegółowych artykułów, ebooków edukacyjnych, filmów, samouczków i wykresów dydaktycznych nic dziwnego, że Herbarium jest ulubionym źródłem entuzjastów ziół, studentów i profesjonalistów. Jako członek społeczności The Herbarium będziesz mieć dostęp do tych zasobów, a także nadchodzących podcastów, materiałów intensywnych i biblioteki recenzji książek.

Zajrzyj do Zielnika z tymi podglądami:

Naturalne przywrócenie równowagi tarczycy
Medytacja z roślinami: nauka medycyny roślinnej poprzez bezpośrednie doświadczenie
Monografia Dzikiej Wiśni ~ 153 ~

Dwóch szczęśliwych zwycięzców zostanie wybranych losowo i zostanie członkami. Jeśli którakolwiek z wybranych osób jest już członkiem, do konta członka zostanie dodany dodatkowy rok.

Oto co niektórzy z naszych członków mówią o swoich członkostwach w Herbarium:

Muszę być szczery. Nie jestem osobą, która bardzo często kupuje członkostwo, ale to jest członkostwo, które będę aktualizować, gdy wygaśnie… Jako matka ucząca się w domu i początkujący zielarz, jest to kopalnia informacji, którą gorąco polecam. – Kelly, mama prostego życia

Odkryłem, że powstrzymuję się od używania ziół tak bardzo, jak bym chciał, ponieważ nie czuję się w pełni pewny, jak ich używać. Uwielbiam to, że społeczność miłośników ziół i osób uczących się ziół może spotkać się na stronie The Herbarium i dzielić się swoją wiedzą i pytaniami. – Teri, Homestead Honey

…Ta strona ma być interaktywną kolekcją najfajniejszych książek o ziołach, jakie kiedykolwiek czytałeś i lubisz mieć zgromadzenie wszystkich swoich ziołowych mentorów w jednym miejscu. Candyland dla miłośników ziół takich jak ja! – Tessa, pani z zagrody

Wejdź, aby wygrać ten konkurs, korzystając z aplikacji poniżej! Zwycięzcy dnia 1 i dnia 2 zostaną ogłoszeni w środę, 7 czerwca pocztą elektroniczną, więc pamiętaj, aby zapisać się do naszego newslettera, aby otrzymać powiadomienie!

rozdanie w Rafflecopter

Dzień 2: Wtorek 6/6 – Bezpłatne zapisy na krótki kurs Herbal Materia Medica

Rozpoczęty na początku tego roku kurs Herbal Materia Medica jest doskonałym dodatkiem do Twoich studiów zielarskich. Tutaj, w Akademii Ziołowej, wierzymy w łączenie się z ziołolecznictwem bezpośrednio poprzez rośliny, oprócz studiowania teorii ziół i naukowców. Kurs Materia Medica stworzyliśmy z miłości do ziół i chęci zachęcenia Cię do wzbogacenia swojej nauki o jedno zioło na raz. Kurs Materia Medica uczy Cię wyszukiwania i kompilowania monografii ziołowych, aby stworzyć zindywidualizowaną Materia Medica, która jest dla Ciebie wyjątkowa. Ten Kurs dostarcza szablonu do pracy, kiedy studiujesz i zaczynasz lepiej rozumieć swoje zioła.

Wierzymy, że możesz zbudować więź z każdą rośliną, skupiając się na pojedynczych ziołach w tym badaniu. Ten kurs nie polega na zapamiętywaniu fiszek, ale na zdobyciu naprawdę wszechstronnej wiedzy i relacji z każdą rośliną w twojej materia medica. To zrozumienie każdej rośliny obejmuje takie tematy, jak rodzimy zasięg, opis botaniczny i tradycyjne zastosowania, które mogą również pomóc ożywić nasze akademickie zrozumienie, abyśmy mogli zacząć rozumieć „osobowość” rośliny, że tak powiem.

Ale kurs wykracza poza zwykłe wyjaśnienie, jak pracować poprzez tworzenie monografii materia medica. Upewniliśmy się, że zawieramy mnóstwo informacji na temat bezpieczeństwa ziół, wskazówek dotyczących wyszukiwania i działań, które pomogą ci połączyć się z każdą rośliną, którą zdecydujesz się udokumentować w swoim dzienniku.

Jeden zwycięzca zostanie losowo wybrany, aby wygrać tę nagrodę i otrzyma kod kuponu o wartości 45 USD, który można wykorzystać do zapisania się na kurs Herbal Materia Medica. Zwycięzca zostanie ogłoszony pocztą elektroniczną. Ta nagroda może być również podarowana lub wykorzystana jako kredyt do ubiegania się o udział w innym kursie.

rozdanie w Rafflecopter

Dzień 3: Środa 6/7 – Ulubione sklepy z towarami

Aby uczcić uruchomienie Sklepu z artykułami Akademii Ziół zeszłej jesieni, przygotowaliśmy pakiet ziołowych smakołyków, którymi można się podzielić w ramach naszego rozdania dnia 3! Pakiet będzie zawierał kilka ulubionych towarów ze sklepu, takich jak torba na ramię i ściereczka do identyfikacji roślin, pięknie zaprojektowane zakładki zielarskie oraz bardzo pożądany dziennik Materia Medica o łącznej wartości 86 USD. ~ 153 ~

Wejdź poniżej, aby wygrać szansę na wygranie tego ziołowego koszyka! Zwycięzcy dnia 3 i 4 zostaną ogłoszeni w piątek 6/9.

rozdanie w Rafflecopter

Dzień 4: Czwartek 6/8 – Bezpłatne zapisy na wprowadzający kurs ziół

Wprowadzający Kurs Ziołowy Akademii Zielarstwa to świetny pierwszy krok do stworzenia solidnych podstaw w ziołolecznictwie. Ten gruntowny kurs dla początkujących oferuje sześć jednostek nauki wypełnionych pouczającymi lekcjami, które obejmują podstawy ziół, typowe dolegliwości, środki zaradcze w kuchni, układ nerwowy, pielęgnację ciała i holistyczne podejście do ziołolecznictwa.

Ten kurs zawiera inspirujące przepisy niezbędne w każdej jednostce studiów w repertuarze dla początkujących, ponad 50 monografii ziołowych, wykresy i wykresy, filmy i e-booki. Po dołączeniu do Wstępnego Kursu Ziołowego będziesz cieszyć się wsparciem ze strony nauczycieli i innych uczniów naszej wspaniałej społeczności Akademii!

Wstępny kurs ziół kosztuje 195 USD. Studenci będą mieli dostęp do internetowej części programu przez dwanaście miesięcy.

Przejrzyj lekcję z kursu tutaj.
Dowiedz się więcej o wprowadzającym kursie ziołowym tutaj.
Jeden zwycięzca zostanie losowo wybrany, aby wygrać tę nagrodę, i dostarczy kod kuponu o wartości 195 USD, aby ubiegać się o rejestrację na wprowadzający kurs ziołowy. Zwycięzca zostanie ogłoszony pocztą elektroniczną. Ta nagroda może być również podarowana lub wykorzystana jako kredyt do ubiegania się o udział w innym kursie o większej wartości.

rozdanie w Rafflecopter

Dzień 5: Piątek 6/9 – Bezpłatne zapisy na kurs dla przedsiębiorców

Nasza ostatnia nagroda tygodnia zostanie wybrana przez Ciebie! Do piątku mamy ankietę z różnymi opcjami. Czy będzie to kurs czy pakiet dla jednego zwycięzcy? A może jedna z naszych nowych ofert dla trzech szczęśliwych uczestników? Nagrody są zbywalne, jeśli chcesz podarować nagrodę komuś wyjątkowemu lub jeśli jesteś studentem już zapisanym na jedną z opcji.

NA PODSTAWIE TWOICH GŁOSÓW

Którą nagrodę chcielibyście, żebyśmy wybrali do rozdania dnia 5?

 • Kurs ziołowy dla przedsiębiorców – 1 zwycięzca (42%, 318 głosów)
 • Pakiet Ścieżki Zielarza Rodzinnego – 1 zwycięzca (39%, 295 Głosów)
 • Kurs rzemiosła fermentacji ziół – 3 zwycięzców (19%, 146 głosów)
 • Ogółem głosujących: 759

  Ładowanie …

  Wejdź, aby wygrać nagrodę dnia 5, dodając swoje informacje do aplikacji poniżej. Zwycięzca zostanie ogłoszony w sobotę, 10 czerwca przez e-mail!

  rozdanie w Rafflecopter

  Nagroda nr 1: Kurs ziołowy dla przedsiębiorców – 1 zwycięzca

  Marzysz o prowadzeniu własnego biznesu zielarskiego? Być może już to planujesz. Kurs Ziołowy Przedsiębiorcy, o wartości 595 USD, jest przeznaczony specjalnie dla studentów, którzy chcą rozpocząć swoją edukację ziołową na ścieżce otwierania firmy zielarskiej. Ten kurs przygotowuje studentów do prowadzenia małej firmy produkującej produkty ziołowe w wyjątkowej i czasami wymagającej dziedzinie zielarstwa. Poznaj sztukę, naukę i wiedzę biznesową w zakresie wytwarzania i sprzedaży produktów ziołowych, a także postępuj zgodnie z samouczkami i filmami przedstawiającymi wskazówki dotyczące zakładania firmy. Ten kurs nie tylko pokaże Ci, jak zrobić maść z surowców pozyskiwanych w sposób etyczny i zrównoważony — nauczymy Cię, jak ją pakować i sprzedawać!

  Jeśli marzyłeś o pracy z ziołami w naturalnym środowisku, w którym wyznaczasz standardy i cele, to jest kurs, który Ci w tym pomoże. Dla tych z was, którzy są marzycielami i działaczami, jest to nagroda, na którą można głosować!

  Dowiedz się więcej o kursie ziołowym dla przedsiębiorców tutaj!

  Nagroda nr 2: Kurs rzemiosła fermentacji ziół – 3 zwycięzców

  Czy interesuje Cię fermentacja ziołowa? Sfermentowana żywność i napoje są tak popularnym tematem i ważnym dodatkiem do zrównoważonej diety, że stworzyliśmy cały krótki kurs, aby pomóc uczniom odkryć sztukę i naukę fermentacji ziół! Kurs Rzemiosła Ziołowej Fermentacji bada ekscytację i wyzwolenie, które wynikają z tworzenia fermentacji ziołowych, w tym piwa ziołowego, ziołowego miodu pitnego, ziołowej kombuchy, ziołowego kefiru wodnego i ziołowej żywności fermentowanej laktoza pomocą zarówno pisemnych instrukcji, jak i samouczków wideo. Zostaniesz również zapoznany z ekskluzywnymi przepisami i technikami oraz otrzymasz listę zasobów i zapasów, których będziesz potrzebować, aby rozpocząć własną ziołową podróż fermentacyjną.

  Doświadczony piwowar domowy, entuzjasta sfermentowanej żywności lub początkujący – ten kurs ma coś do zaoferowania każdemu. Ze szczególnym naciskiem na włączanie ziół do twoich fermentacji, te lekcje są pełne inspiracji, nowych technik i rozważań specyficznych dla piękna i złożoności, jakie lecznicze zioła mogą wnieść do każdego procesu fermentacji.

  Ten kurs zostanie przyznany trzem szczęśliwym zwycięzcom!

  Dowiedz się więcej o Kursie Rzemiosła Ziołowej Fermentacji tutaj.

  Nagroda nr 3: Pakiet Ścieżki Rodzinnego Zielarza – 1 zwycięzca

  Ta nagroda jest idealna dla osób, które chcą zdobyć wiedzę na temat codziennych problemów zdrowotnych oraz zdobyć wiedzę i pewność potrzebną do wspierania własnego dobrego samopoczucia, a także swojej rodziny i społeczności. Jeśli jesteś poważnie zainteresowany rozpoczęciem edukacji zielarskiej, Rodzinna Ścieżka Zielarstwa, wyceniana na 540 USD, pomoże Ci mocno stąpać po ziemi, a następnie wyśle ​​Cię na drogę do dogłębnych studiów! Ten pakiet obejmuje zarówno Wstępny Kurs Ziołowy, jak i Średnio zaawansowany Kurs Ziołowy. Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem przygody z ziołolecznictwem, to może być głos dla Ciebie!

  Dowiedz się więcej o Rodzinnej Ścieżce Zielarza tutaj!

   

  Tutaj, w Akademii Ziołowej, poświęcamy się nauczaniu sztuki i nauki o ziołolecznictwie, jednocześnie szanując nasz nieodłączny związek z naturą. Temat łączenia się z roślinami jest zakorzeniony w naszych lekcjach, naszym życiu i naszej misji. Cenimy sobie jakość – wysokiej jakości edukację w naszych programach studiów zielarskich, czas spędzony z każdym ziołem oraz dobre relacje z naszymi studentami i społecznością. Dlatego cieszymy się, że możemy podzielić się z Tobą tymi 5 dniami prezentów!

  Mamy nadzieję, że weźmiesz udział i wygrasz! Istnieje możliwość zgłoszenia każdej nagrody od poniedziałku 5 czerwca do piątku 9 czerwca. Śledź, zapisując się do biuletynu Akademii Ziołowej. Zwycięzcy i specjalne niespodzianki będą ogłaszane przez cały tydzień!

  Zasady konkursu:

  Wszystkie rozdania są otwarte dla uczestników z całego świata w wieku od 21 lat. Wchodź codziennie, aby mieć szansę na wygraną. Zwycięzcy zostaną wybrani losowo. Biorąc udział w rozdaniu, musisz podać dokładne informacje w aplikacji Rafflecopter. Wchodząc do aplikacji Rafflecopter, podajesz swój adres e-mail ze zrozumieniem, że Twój e-mail zostanie dodany do bazy biuletynów Akademii Zielarstwa. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni e-mailem, więc aby być na bieżąco z nagrodami konkursowymi, upewnij się, że zapisałeś się do Newslettera Akademii Ziołowej. Zwycięzcy będą mieli do 2 tygodni na odbiór nagród. Nagrody są zbywalne. Żaden zakup nie jest konieczny, aby wziąć udział lub wygrać. To rozdanie jest organizowane przez Akademię Ziołową.

  Rafflecopter Zastrzeżenie: Ta promocja jest obsługiwana przez Rafflecopter. Metric Feat LLC („Rafflecopter”) nie sponsoruje, nie zarządza ani nie popiera tej promocji. Przystępując do tej promocji, Uczestnicy wyrażają zgodę na Politykę prywatności Rafflecopter (http://www.rafflecopter.com/rafl/privacy/). Aby uzyskać informacje techniczne dotyczące widżetu Rafflecopter, odwiedź stronę http://blog.rafflecopter.com/2012/08/anatomy-rafflecopter-giveaway/.

  Zastrzeżenie Facebooka: Uczestnicy powinni zrozumieć, że przekazują swoje informacje Akademii Zielarskiej, a nie Facebookowi. Ta promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, wspierana, administrowana ani powiązana z Facebookiem ani żadną inną platformą mediów społecznościowych.

  ABOUT AUTHOR

  CATEGORY

  FOLLOW US