Powrót do podstaw 15-dniowe wyzwanie i pakiet

Jak te cele nadejdą w nowym roku? Jeśli szukasz dodatkowej motywacji lub po prostu nie wiesz, jakie chcesz mieć cele lub jak je osiągnąć, zapraszamy do dołączenia do niektórych członków naszego zespołu Akademii w 15-dniowym wyzwaniu, którego gospodarzem są nasi przyjaciele na Powrót do podstaw. To wszechstronna grupa wyzwań, które pomogą Ci rozpocząć zdrowsze, bardziej ekologiczne i prostsze życie… z łatwością.

Wyzwanie 15 dni powrotu do podstaw

Jeśli lubisz darmowe rzeczy, spodoba ci się to wyzwanie, ponieważ każdy codzienny list zawiera bezpłatny arkusz roboczy na temat dnia! Pomoże ci to głębiej zagłębić się w temat i wprowadzić pomysły w życie.

Tematy, które poznaliśmy do tej pory, to Gotowanie od podstaw, Tworzenie własnych przyborów toaletowych (ze świetnym przepisem na maść leczniczą) i Oszczędne życie (z pomocnym narzędziem do budżetowania). Nie możemy się doczekać wielu dodatkowych tematów, od zawłaszczenia, przez naturalne środki zaradcze, po proste życie i przechowywanie żywności. Nie wspominając już o ogrodnictwie, zwłaszcza że właśnie zaczęliśmy grzebać w naszych katalogach nasion i planować tegoroczny ogród.

Dlaczego jesteśmy tym tak podekscytowani?

Przesłaliśmy pierwszą literę w wyzwaniu! I możesz się założyć, że wraz z naszym listem zaoferowaliśmy dwa wspaniałe gratisy, w tym ten przewodnik po przyprawach i jeden z naszych ulubionych przepisów na uniwersalne przyprawy!

Jako zielarze naturalnie używamy nalewek i herbat, aby zaradzić dolegliwościom i dolegliwościom, ale zioła lecznicze nie ograniczają się do szafki na nalewki lub skrzyni na herbatę. Są również do jedzenia i mogą przekształcić pożywny cały posiłek w arcydzieło wzmacniające odporność i zapobiegające chorobom! Gotowanie od podstaw może być inspirującym i wzmacniającym przedsięwzięciem, oddając odżywianie z powrotem w ręce, którym zależy najbardziej – naszym własnym! Możemy tworzyć czyste, przepyszne posiłki, używając prawdziwego jedzenia i dodając warstwę składników odżywczych i związków wspomagających dobre samopoczucie z ziołami i przyprawami.

Dołącz do nas w 15-dniowym wyzwaniu, aby otrzymać nasz bezpłatny przewodnik po przyprawach i wskazówki Marlene dotyczące gotowania od podstaw – to tak proste, jak zastąpienie zwykłych przypraw prozdrowotnymi, żywymi i smacznymi ziołami i przyprawami!

Oferta powrotu do podstaw

To bezpłatne 15-dniowe wyzwanie jest organizowane przez naszych przyjaciół w pakiecie Back to Basics, zawierającym ponad 60 eBooków, członkostwa i subskrypcje najlepszych autorów ruchu Back to Basics. Tematy 15-dniowego wyzwania są rozszerzone w tym pakiecie: gotowanie od podstaw, proste życie, majsterkowanie, naturalne środki zaradcze, nauczanie w domu, ekologiczne życie, oszczędne życie, gotowość i zawłaszczenie. Ponadto pakiet zawiera również oferty bonusowe od firm, które dbają o powrót do podstawowego stylu życia. Nic dziwnego, że chcieliśmy wziąć udział, oferując 10% zniżki na nasze programy online jako bonus dla subskrybentów pakietów!

Do 24 stycznia pakiet Powrót do podstaw będzie dostępny w sprzedaży, oferując 90% zniżki na normalny koszt tych zasobów! Autorzy i partnerzy Back to Basic połączyli siły, aby zorganizować to wydarzenie, abyśmy mogli zaoferować Ci ogromne oszczędności. Jak powiedzieliśmy, jesteśmy powiązani z tą specjalną promocją – oferujemy 10% zniżki na nasze programy oraz nasz ebook Cooking with the Seasons: Winter Edition!

Przejrzyj całą zawartość pakietu na stronie Powrót do podstaw.

Zacznij więc dobrze rok, przyjmując prostsze, bardziej naturalne podejście do życia. Dołącz do nas w 15-dniowym wyzwaniu. Jeśli chcesz przenieść swoje wyzwanie na wyższy poziom, chcielibyśmy, abyś dołączył do nas w Pakiecie lub w jednym z naszych internetowych programów ziołowych. Sprzedaż pakietu Powrót do podstaw rozpocznie się 18 stycznia 2016 r. i zakończy się 24 stycznia 2016 r.

Najlepsze życzenia w tym Nowym Roku!

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US