Wzbogać swoją edukację o zioła dzięki tym przystępnym cenowo zasobom!

Aromaterapia i ziołolecznictwo to rozległe tematy, a nauka ich to radosna podróż na całe życie! Wielu z nas po prostu pasjonuje się chęcią uczenia się i często szukamy nowych zasobów, aby poszerzyć i pogłębić naszą wiedzę na te tematy.

Zbudowanie domowej biblioteki jest niezwykle pomocne dla każdego, kto uczy się aromaterapii i ziołolecznictwa, ponieważ zapewnia potrzebne narzędzia do nauki, a także łatwe odniesienie do materiałów. (Jeśli szukasz książek do dodania do swojej biblioteki ziół, sprawdź te 6 książek o medycynie warte inwestycji). Na szczęście dla nas członkostwo takie jak The Herbarium, eBooks i eCourses oferuje doskonałą okazję do gromadzenia łatwo dostępnych nowych informacji i dodawania ich do naszych domowych bibliotek w przystępnej cenie.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że znaleźliśmy inspirujący i przystępny cenowo sposób na udział w podróży nauki z wami wszystkimi!

O co chodzi? Super zestaw ziół i olejków eterycznych

W ramach radości płynącej z bycia we wspierającej społeczności ziołowej, po prostu uwielbiamy dzielić się wszystkimi aspektami ziołolecznictwa z naszymi czytelnikami i studentami! Jesteśmy szczególnie podekscytowani, gdy znajdujemy nowe sposoby udostępniania wysokiej jakości i przystępnych cenowo zasobów ziołowych, dlatego z przyjemnością ogłaszamy, że wraz z 18 innymi edukatorami i blogerami Akademia uczestniczy w superpakiecie ziół i olejków eterycznych w niesamowitej cenie sprzedaży ! Jest to świetne źródło informacji do rozpoczęcia lub poszerzenia edukacji zielarskiej.

Pakiet to zbiór 20 e-kursów, eBooków i materiałów do druku, które zawierają szeroki wachlarz informacji i wiele uświęconych tradycją środków zaradczych. To tak, jakby mieć aromaterapeutyczną i ziołową bibliotekę na wyciągnięcie ręki!

Zestaw ziół i olejków eterycznych zawiera narzędzia do:

 • Bezpiecznie i skutecznie wybieraj wysokiej jakości zioła i olejki eteryczne.
 • Ciesz się przygotowywaniem maści, syropów, nalewek i herbat.
 • Odpowiednio rozcieńczone olejki eteryczne do stosowania miejscowego.
 • Naucz się zasad mieszania do użytku aromatycznego.
 • Włącz olejki eteryczne do łatwych i skutecznych preparatów ziołowych. (Dowiesz się tego z naszego ebooka Herbalist’s Toolkit Essential Oils!)
 • Dowiedz się, które zioła są uważane za bezpieczne dla ciąży, niemowląt i dzieci.
 • Użyj materiałów do wydrukowania, aby uporządkować olejki eteryczne w celu zapewnienia bezpieczeństwa i łatwości użytkowania.
 • Twórz kosmetyki, kąpiele ziołowe, a nawet prezenty dla przyjaciół i rodziny.

Ten niesamowity zasób jest dostępny w sprzedaży od teraz do poniedziałku 27 czerwca 2016 r. w fantastycznej cenie tylko 29,97 USD!

Aromaterapia Proszę!

Czy jesteś studentem lub czytelnikiem Akademii, który jest zainteresowany włączeniem większej ilości aromaterapii i efektywnego wykorzystania olejków eterycznych do swoich studiów? Ten specjalny pakiet koncentruje się na bezpiecznym i skutecznym stosowaniu olejków eterycznych i jest wypełniony pomocnymi zasobami, które pomogą Ci pogłębić naukę o pięknej sztuce aromaterapii. Zapoznaj się z poniższą listą, aby zobaczyć wszystkie olejki eteryczne zawarte w tym wspaniałym pakiecie!

Uczenie się w przystępnej cenie

Ten specjalny pakiet aromaterapii i zasobów ziołowych jest świetną, przystępną cenowo opcją dla każdego, kto dopiero rozpoczyna swoją przygodę z ziołolecznictwem i olejkami eterycznymi. Jest to również świetna opcja dla tych, którzy chcą kontynuować swoją edukację zielarską, ale nie są jeszcze gotowi, aby zagłębić się w jeden z naszych internetowych kursów ziołowych lub inną szkołę studiów. Zielarze i aromaterapeuci mogą skorzystać z tej wspaniałej oferty i dodać tę wspaniałą bibliotekę do swojego domowego zestawu narzędzi!

Z Akademii Ziołowej

Dla wielu zielarzy praca z roślinami obejmuje nie tylko stosowanie ziół w ich pełnych, nalewkach i formach naparowych, ale także używanie roślin jako olejków eterycznych. Cieszymy się, że zostaliśmy włączeni do superpakietu Herbs & Essential Oils z naszymi olejkami eterycznymi: eBook The Herbalist’s Toolkit! Ta wspaniała książeczka jest pełna zarówno informacji o aromaterapii, jak i ziół oraz przepisów, które pomogą Ci zintegrować ziołolecznictwo z aromaterapią.

Tutaj, w Herbal Academy of New England, olejki eteryczne są ważnym i ukochanym składnikiem naszych zielarskich zestawów narzędzi. Znajdziesz olejki eteryczne posypane pośród nalewek, olejków infuzowanych, maści i słoików z suszonymi ziołami, które znajdują się na naszych półkach, i często zwracamy się do nich, aby wspomóc nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Jak każdy środek, olejki eteryczne mają swój czas i miejsce i są jednym z wielu środków, do których możemy się zwrócić.
-Marlene Adelmann, założycielka i dyrektorka Herbal Academy, na temat olejków eterycznych: zestaw narzędzi zielarza

Z ponad 90 stronami mądrości do podzielenia się, ten eBook ma następujące sekcje schowane na swoich stronach:

  Wprowadzenie do olejków eterycznych i zielarstwa

  Olejki eteryczne dla początkujących

  Włączanie olejków eterycznych do leków ziołowych

  Zestaw startowy olejków eterycznych i łatwe przepisy na dobre samopoczucie

  Kupowanie wysokiej jakości ziół i olejków eterycznych

  Łatwe przepisy ziołowe na każdy dzień: Nourish

  40 łatwych przepisów ziołowych na każdy dzień: chroń

  Łatwe przepisy ziołowe na każdy dzień: Przywróć

  Minimonografie

Co jeszcze jest w środku?

Pakiet jest pełen wspaniałych ziół do aromatycznej nauki i zabawy! Dzięki 20 e-bookom i e-kursom dla Twojej przyjemności nauki z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Książki elektroniczne i materiały do ​​wydrukowania

  101 mieszanek olejków eterycznych do stosowania miejscowego i aromatycznego autorstwa Rachel Zupke z Mason Jar Values ​​(7,99 USD) ~ 253 ~
  Sezon na przeziębienia i grypę: czy jesteś gotowy? autorstwa Carol Little   (9,99 USD)

  Domowe środki zaradcze zdrowego rozsądku, książka nr 1 – głowa, gardło i klatka piersiowa autorstwa Laurie Neverman z Common Sense Home (2,99 USD) ~ 253 ~
  Common Sense Home Remedies Book # 1 – Skin Troubles autorstwa Laurie Neverman z Common Sense Home (2,99 USD) ~ 253 ~
  Common Sense Home Remedies Book # 1 – Tummy Troubles autorstwa Laurie Neverman z Common Sense Home (2,99 USD) ~ 253 ~
  Lavender Creations autorstwa Stacy Karen z A Delightful Home (5,99 USD) ~ 253 ~
  Olejki eteryczne: oddzielanie prawdy od mitu autorstwa Kristen Smith z Smithspirations (9,95 USD) ~ 253 ~
  Planer olejków eterycznych autorstwa Amy Bayliss z AmyBayliss.com (5,95 USD) ~ 253 ~
  Essential Oils: The Herbalist’s Toolkit autorstwa Marlene Adelmann z Herbal Academy (4,99 USD) ~ 253 ~
  Podręcznik domowych środków zaradczych autorstwa Wellness Mama (24,00 USD) ~ 253 ~
  Homegrown Healing, from Seed to Apothecary autorstwa Chrisa Dalziela z Joybilee Farm (9,97 USD) ~ 253 ~
  Jak stworzyć lecznicze kąpiele ziołowe autorstwa Kami McBride z Living Awareness (19,99 USD) ~ 253 ~
  Mama and Baby Herbal Wisdom autorstwa Kate Tietje z Modern Alternative Mama (7,95 USD) ~ 253 ~
  Bezpieczne etykiety EO – Zestaw Lea Harris dotyczący bezpiecznego korzystania z EO (19,99 USD) ~ 253 ~
  Bezpieczne i skuteczne stosowanie olejków eterycznych autorstwa Natalie Vickery z The Family Herbalist (12,50 USD) ~ 253 ~
  Witalność holistyczna: uzdrawiająca żywność dla całej rodziny Dr. Karen Lee z DrKarenSLee.com (9,99 USD) ~ 253 ~

eKursy do odkrycia

  5 ziół wielokrotnego użytku (i co z nimi zrobić) autorstwa Sarah Josey z Golden Poppy Herbal Apothecary & Clinic (17,00 USD) ~ 253 ~
  Najlepsze zioła i olejki eteryczne do porodu – zajęcia audio i transkrypcja autorstwa Jenni Wilson z Natural Oil Mom (19,95 USD) ~ 253 ~
  Herbs & Oils: Beyond the Basics autorstwa Jessie Hawkins (197,00 USD) ~ 253 ~
  Kurs olejków eterycznych autorstwa Edie Wadsworth z Living Life in Grace (39,00 USD) ~ 253 ~

Zdobądź tę wspaniałą kolekcję środków do aromaterapii i ziół w fantastycznej cenie, kupując swój pakiet do poniedziałku 27 czerwca! Ta piękna kolekcja e-booków i e-kursów jest wyceniana na ponad 400 USD – ta wyprzedaż daje szansę na zakup ich wszystkich za 29,97 USD. To 92% mniej niż kosztowałoby kupowanie wszystkiego osobno. Całkiem słodkie, co?

Pamiętaj, że wyprzedaż trwa tylko przez krótki czas, do poniedziałku 27 czerwca, więc nie czekaj z zakupem własnego zestawu. Dowiedz się więcej i zapisz się na pakiet w Herbs & Essential Oils Super Bundle i ciesz się nauką z nami!

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US