Naturalne leczenie gorączki

Ponieważ istnieje tak duże zainteresowanie naturalnym zdrowiem rodziny, zwłaszcza problemami dzieci, musimy po prostu podzielić się z Tobą jednym z naszych ulubionych nowych e-booków! To lektura obowiązkowa dla świeżo upieczonych mam.

Książkę Meagan Visser „Treating Fevers Naturally” czyta się jak dobrego przyjaciela, który wszedł tylnymi drzwiami i nastawił czajnik. Ma gadatliwy sposób przedstawiania bardzo cennych informacji. Ta książka znakomicie opisuje, dlaczego ważne jest, aby pozwolić organizmowi na naturalny proces gorączkowy. Czy wiesz, dlaczego organizm tak się nagrzewa, gdy jest zagrożony przez patogen? Meagan wyjaśnia, dlaczego nasze ciała reagują w ten sposób i co to wszystko oznacza. Prowadzi nas od pierwszych oznak gorączki do „złamania gorączki”. Ona ilustruje proces, w którym gorączka postępuje i czego należy szukać podczas każdego etapu.

Czego można się spodziewać po książce

Meagan pokazuje swoim czytelnikom naturalny sposób leczenia gorączki, jednocześnie szanując nasze współczesne leki.

W tej książce znajdziesz wszystkie odpowiedzi na te ważne pytania:

  • Co to jest gorączka?
  • Co powoduje gorączkę?
  • Jaki jest cel gorączki?
  • Co dzieje się w organizmie podczas gorączki?
  • Jakie objawy towarzyszą gorączce?
  • Zrozumienie „stopni” gorączki
  • Kiedy należy się martwić gorączką
  • Jak zapobiegać gorączce

Druga część książki zagłębia się w Materia Medica i omawia opcje leczenia gorączki: medyczne kontra naturalne.

Na końcu e-booka znajduje się cała książka z przepisami na lekarstwa. To może być moja ulubiona część! Ten przewodnik zawiera kilka przepisów na środki zaradcze sugerowane w rozdziałach, a także przewodnik po tym, co robić podczas każdego z czterech etapów gorączki. Te środki zaradcze nie są skomplikowane i łatwo je podać dziecku.

Najlepsze jest to, że możesz wyświetlić podgląd Naturalnego leczenia gorączki, zanim odłożysz pieniądze. Wejdź na tę stronę internetową, aby pobrać próbkę PDF!

Moje dzieci są już dorosłe, ale żałuję, że nie znałam tych informacji, kiedy dorastały. Wychowując trójkę dzieci, zmęczyłem kilka pięter i spędziłem wiele nieprzespanych nocy, gdy były w złej pogodzie. Ta książka zmniejszy niepokój rodziców dzięki bezpiecznemu, ostrożnemu podejściu do gorączki u dzieci.

O Autorze

Meagan Visser regularnie pisze na blogu Herbal Academy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że ten ebook jest dobry! Meagan jest zarejestrowaną pielęgniarką, która zmieniła SAHM w 3 małych chłopców. Odkąd urodziła dzieci, zakochała się w prostszym, bardziej naturalnym życiu. Jest rodzinną zielarką pasjonującą się ziołami i aspirującą mistrzynią zielarstwa. Ze swoim doświadczeniem Meagan zagłębiła się w oba światy, współczesny świat medycyny i tradycyjny świat przyrody, aby znaleźć najlepsze sposoby pracy z ciałem dziecka, tak aby mogło robić to, do czego zostało stworzone, bez tłumienia go lub powodowania niepożądanych skutków ubocznych. efekty. Meagan prowadzi stronę internetową Growing Up Herbal.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Pobierz ebook tutaj na stronie Growing Up Herbal.

LUB kup tego e-booka wraz z ponad 90 innymi e-bookami, e-kursami i członkostwami w pakiecie Ultimate Healthy Living Bundle 2015, dostępnym do 14 września 2015 r. W tym pakiecie zaoszczędzisz 97% na tych ofertach, obejmujących tematy związane z naturalnymi lekarstwa, olejki eteryczne, zdrowe rodziny, prawdziwe jedzenie i nie tylko. Dowiedz się więcej o Ultimate Healthy Bundle tutaj i zobacz, czego możesz oczekiwać od pakietu poniżej:

Świetne artykuły dla dzieci na GUH

Przygotuj dzieci na przeziębienie i grypę

Zioła, które warto mieć pod ręką dla noworodków

Odżywianie dla dzieci

Naturalne ząbkowanie

Wysypka pieluszkowa 101

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US