BEZPŁATNY kurs: 4 podstawowe nawyki zdrowych rodzin

Martwisz się o zdrowie i dobre samopoczucie swojej rodziny? To całkiem naturalny niepokój! Jako miłośnicy roślin staramy się wspierać naszą rodzinę poprzez odżywcze herbaty ziołowe, zdrowe, prawdziwe przepisy na żywność i naturalne środki zapobiegawcze. Jednak, jak wielu z was prawdopodobnie doświadczyło, może być trudno wiedzieć, gdzie znaleźć wszystkie właściwe informacje.

Oczywiście, świetnym punktem wyjścia do zebrania wszystkich informacji w jednym miejscu jest nasz wprowadzający kurs ziołowy online, który prowadzimy we własnym tempie. Ten program pomoże ci ustawić podstawy, dzięki którym poczujesz się pewniej i wygodniej, jeśli chodzi o używanie ziół dla siebie i swojej rodziny. Rozumiemy jednak, że niektórzy z Was nie mają czasu ani pieniędzy na rozpoczęcie studiów zielarskich w tym sezonie i to jest w porządku! W Akademii Ziołowej zawsze szukamy dobrych materiałów edukacyjnych, którymi moglibyśmy się podzielić z naszymi czytelnikami. Dlatego jesteśmy szczególnie podekscytowani mogąc ogłosić nowy – ograniczony – program oferowany bezpłatnie przez Spark Health i Ultimate Bundles. 4 podstawowe nawyki zdrowych rodzin to BEZPŁATNY mini-kurs, na który można się już rejestrować!

Kurs 4 podstawowe nawyki zdrowych rodzin

Nazywamy ten bezpłatny kurs „miniprogramem”, ponieważ zawiera on niewielką kolekcję szybkich i łatwych do nauczenia się lekcji od niektórych z naszych ulubionych blogerów w sieci. Lekcja 4 może być najciekawsza, ponieważ Katie z Wellness Mama omawia temat, Naturalne środki zaradcze!

Zarys minikursu:

  • Lekcja 1: Pielęgnowanie swojego najlepszego ja dzięki Heather z Mommypotamus
  • Lekcja 2: Dbanie o formę jako rodzina (członkostwo w siłowni nie jest wymagane) z Crystal od Money Saving Mom
  • Lekcja 3: Przygotowywanie posiłków od podstaw z Katie z działu Kitchen Stewardship
  • Lekcja 4: Używanie naturalnych środków z Katie od Wellness Mama

Przekonasz się, że każda sekcja zawiera 25-minutową lekcję audio, transkrypcję w formacie PDF oraz praktyczny przewodnik „Podejmij działanie”. Więc jeśli jesteś początkującym, sprawdź to. To świetne źródło informacji na rozpoczęcie studiów! Jeśli jesteś dość doświadczony w stylu życia, nie uciekaj jeszcze. To bezpłatny kurs i może uznasz, że niektóre z tych pomysłów są warte wypróbowania!

Rozpoczęcie jest dość proste. Po prostu zapisz się na BEZPŁATNY mini-kurs tutaj.

Daty kursów

Jeśli znasz firmę Ultimate Bundles, wiesz, że jej oferty nie trwają długo. Ten mini-kurs jest dostępny tylko do niedzieli, 6 września, więc nie przegap swojej szansy na dostęp do tego kursu, jeśli chcesz się zapisać.

Zarejestruj się tutaj.

 

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US