Darmowy ebook: 10 najlepszych artykułów o zielarstwie w 2018 r.

Chociaż nowy rok już się zaczął, niektórzy z was wciąż mogą wspominać rok 2018, zastanawiając się nad doświadczenia lub wyciągnięte wnioski. Niektóre z tych refleksji mogą dotyczyć twojej ziołowej podróży i tego, jak postępuje lub zmienia się w ciągu roku. Jeśli to ty, mamy coś, co pomoże ci w twoich ziołowych refleksjach z 2018 roku.

Dzielimy się 10 najlepszymi artykułami o ziołolecznictwie z bloga Herbal Academy w 2018 roku, zebraliśmy je i ładnie zapakowaliśmy w ten mały, przyjemny ebook do pobrania.

Każdy artykuł jest przedrukowany w całości z linkami do dodatkowych informacji, jeśli ich potrzebujesz. W tym bezpłatnym ebooku znajdziesz artykuły, które nauczą Cię, jak przyrządzać różne preparaty ziołowe, takie jak maść z nagietka i wysokoprocentowe nalewki alkoholowe, długą historię ziołolecznictwa i doskonały przewodnik po olejkach eterycznych, podcasty ziołowe, które znajdziesz chcesz słuchać, lub jak możesz używać tulsi na siedem różnych sposobów. Zawiera nawet karty z przepisami i filmy do pobrania!

Ten darmowy ebook to świetny sposób na zgromadzenie wszystkich naszych najczęściej odwiedzanych postów z 2018 roku w jednym miejscu, dzięki czemu możesz je zabrać ze sobą, gdziekolwiek się udasz.

Ciesz się,
Zespół Akademii Ziołowej

Pobierz darmowego ebooka — 10 najlepszych artykułów o zielarstwie w 2018 roku — tutaj!

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US