• Home
  • #myherbalstudies
  • Przedstawiamy 3 nowe funkcje zielnika, które pomogą Ci rozwijać się jako zielarz

Przedstawiamy 3 nowe funkcje zielnika, które pomogą Ci rozwijać się jako zielarz

W ciągu ostatnich trzech lat Zielnik stał się cenione źródło, dostarczające zielarzom na każdym poziomie umiejętności dogłębne zasoby umożliwiające postęp w ich nauce poprzez stale aktualizowane monografie ziołowe, przemyślane artykuły oraz edukacyjne podcasty, filmy i wykresy.

Z przyjemnością ogłaszamy, że od 11 lipca społeczności The Herbarium zostanie udostępnionych jeszcze więcej zasobów! Bazując na skarbnicy dobroci ziół, ta kolekcja powiększa się o nowy krótki program Intensywne oferty, pięknie zaprojektowaną, interaktywną bazę danych półek na książki o ziołach oraz opcje rejestracji członkostwa, które z pewnością docenisz!

Trzy nowe funkcje Zielnika

Są teraz dostępne trzy nowe funkcje Zielnika!

Ziołowe Intensywne Nauki dla Zaawansowanych

Odkryj zupełnie nową sekcję w The Herbarium: Intensives! Twórcy kursów Herbal Academy i czołowi pedagodzy zielarzy otwierają się, aby zgłębiać dogłębne tematy zielarstwa według kategorii za pośrednictwem naszych intensywnych krótkich programów. Każdy kurs intensywny składa się z wielu sesji, w tym filmów, multimediów i pisemnych lekcji do nauki ziół.

Zielarka Pamela Spence prowadzi członków przez pierwsze cztery intensywne części zatytułowane Praktyka kliniczna: wspieranie klientów ze stresem.

Dołącz do Pameli i naszej społeczności Herbarium podczas tego specjalnego intensywnego spotkania, podczas którego przyjrzymy się, jak stres i uczucie przytłoczenia mogą wpływać na wiele różnych układów organizmu i jak kliniczny zielarz może wybierać zioła, aby pomóc w kilku różnych sytuacjach. Pamela przyjrzy się wielu umiejętnościom, które my, jako zielarze, możemy wykorzystać, aby pomóc ludziom w sytuacji stresowej: sugestie dotyczące diety, stylu życia i suplementów oraz umiejętności słuchania i refleksji. Następnie zapoznasz się z niektórymi kluczowymi ziołami uspokajającymi, które można wykorzystać w praktyce, aby pomóc klientom, którzy są zestresowani. Podsumowując, Pamela przedstawi kilka przykładów z życia wziętych, aby wszystkie sesje wprowadzić w życie, aby pokazać, jak wspieranie klientów ze stresem może działać w warunkach klinicznych!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Dołącz do nas w praktyce klinicznej: Wspieranie klientów z intensywnym stresem w zielniku!

Zielarska baza danych

Również nowością w The Herbarium jest ekskluzywna Baza Danych Zielników. Zastępując naszą kolekcję Handpicked by HANE, ta interaktywna baza danych książek i zasobów ziołowych zawiera recenzje Akademii Zielarstwa i oceny w postaci gwiazdek niektórych z ulubionych lektur naszych nauczycieli, aby wzbogacić Twoją wiedzę o ziołach!

Książki można przeszukiwać według tematów i poziomów, aby pomóc Ci w poruszaniu się po najlepszych zasobach dotyczących tego, na jakim etapie jesteś w nauce zielarstwa. Przeczytaj o książce, poznaj autora i zapoznaj się z podobnymi tytułami i zasobami. Najlepsze jeszcze? Spodziewaj się, że nowe dodatki będą regularnie pojawiać się na półce zielarskiej!

Nowe członkostwo próbne dla zielarzy

Podobnie jak w przypadku subskrypcji magazynu, możesz zapisać się na roczne członkostwo w The Herbarium, aby otrzymywać wszystkie dodatki wydawane każdego miesiąca. Jeśli nie masz pewności, czy od razu zobowiązać się do pełnego roku, zapraszamy do zarejestrowania się w naszym NOWYM, pozbawionym ryzyka członkostwie próbnym! Za jedyne 3 USD możesz przetestować The Herbarium z pełną przepustką dostępową przez 3 dni.

Jeśli zdecydujesz się kontynuować członkostwo, nie musisz podejmować żadnych działań. Twoje konto zostanie uaktualnione do rocznej subskrypcji po trzydniowym okresie próbnym. Oczywiście możesz również łatwo anulować subskrypcję w dowolnym momencie przed odnowieniem, aby zakończyć członkostwo.

Na podstawie opinii naszych członków sądzimy jednak, że zostaniesz z nami na wiele lat!

Rekomendacje członków The Herbarium:

To najlepiej wydane pieniądze, jakie kiedykolwiek wydałem… aspekt informacyjny i edukacyjny jest bezcenny i oszczędza mi mnóstwo czasu na szukanie konkretów, na pracę domową, na materia medica i tak dalej. Nie mogę wystarczająco wyrazić, jak bardzo kocham stronę The Herbarium…

– Nancy B.

Nie mam dostępnych wielu lokalnych zasobów, więc wszystkie moje studia muszę odbywać online, więc mam szczęście, że mam takie miejsca, jak to, aby kontynuować naukę!

– AJ

Uwielbiam Akademię Ziołową i artykuły w The Herbarium. 2 lata temu otrzymałem certyfikat ukończenia kursu średniozaawansowanego i nie mogę się doczekać, aby wziąć udział w kursie przedsiębiorczości. Informacje zawarte w The Herbarium były wspaniałym źródłem wspierającym moje studia.

– Wirginia

…Ta strona ma być interaktywną kolekcją najfajniejszych książek o ziołach, jakie kiedykolwiek czytałeś i lubisz mieć zgromadzenie wszystkich swoich ziołowych mentorów w jednym miejscu. Candyland dla miłośników ziół takich jak ja!

– Tessa, pani z gospodarstwa

Przeczytaj więcej opinii członków tutaj!

Najważniejsze miejsca warte poznania

The Herbarium to niedrogi program członkowski Akademii Ziołowej, zaprojektowany specjalnie dla naszych czytelników i studentów, aby mogli uczyć się i rozwijać razem z nami poza naszymi programami online. Członkostwo może być doskonałym dodatkiem do studiów zielarskich lub niedrogą alternatywą dla formalnej edukacji. Zapraszamy do przyłączenia się do nas bez względu na to, gdzie jesteś w swojej ziołowej podróży. Rozpocznij od członkostwa próbnego, jeśli nie jesteś w 100% pewien, czy zdecydujesz się na roczne członkostwo!

Kiedy już tam będziesz, koniecznie odwiedź naszą stronę Intensives, przejrzyj nasze rekomendacje fantastycznych książek o ziołach i korzystaj z Bazy Danych Monografii Zielarskich! Nowe treści, w tym aktualizacje Biblioteki – artykuły, podcasty, filmy i pliki do pobrania mediów – oraz monografie roślin są dodawane co tydzień do tej przestrzeni. Więc weź filiżankę herbaty, usiądź wygodnie i ciesz się!

Dowiedz się więcej i zarejestruj tutaj!

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US