Lato: Idealny czas na pracę nad swoimi studiami nad zielarstwem

Jesteśmy przytłoczeni pozytywną reakcją na wznowienie naszej Herbal Materia Kurs lekarski. Związek, jaki mamy z roślinami, jest również tym, co łączy nas ze sobą i cieszymy się, że możemy powitać tak wiele nowych, bystrych umysłów w Akademii Ziołowej. Kiedy opublikowaliśmy ten kurs, szybko zdaliśmy sobie sprawę, że zainteresowanie ziołolecznictwem rośnie i to szybko. Z tego powodu zdecydowaliśmy się rozszerzyć zapisy na kurs Herbal Materia Medica z nadzieją, że nasza ziołowa społeczność sprzymierzeńców będzie się nadal poszerzać.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś pogłębić swoją wiedzę na temat ziołolecznictwa, ten kurs pomoże ci to zrobić poprzez nasze podejście krok po kroku. A lato to idealny czas, by wskoczyć na całość!

Dzięki tym krokom nauczymy Cię:

    Jak badać roślinę, jak znaleźć zasoby wspierające badania, jak wchodzić w interakcje z rośliną, aby zdobyć bezpośrednie doświadczenie z niektórymi jej cechami oraz jak oceniać badania naukowe nad roślinami.

    Jak badać nazwy roślin, botanikę, warunki uprawy, wytyczne dotyczące zbioru, aktywne składniki, działanie, zastosowanie, smak i energię, bezpieczeństwo oraz interakcje między ziołami a lekami.

    Jaka jest historia rośliny, jej siedlisko i wymagania dotyczące uprawy, informując o tym, czego potrzebuje roślina i jak możesz zostać jej opiekunem, nawet jeśli sam nie uprawiasz rośliny.

    Jak włączyć roślinę do swojego życia, aby wspierać dobre samopoczucie, poznając jej właściwości i cechy.

Nie tylko to, ale damy ci listę naszych ulubionych książek i stron internetowych, które pomogą ci dalej studiować rośliny i rozwijać swoją materia medica. Możesz nawet ukończyć swoją materia medica, korzystając z naszych pięknych stron do pobrania lub naszego powiązanego Materia Medica Journal. Oferujemy również naszym studentom ekskluzywne zniżki i certyfikat ukończenia po ukończeniu.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym zielarzem, możesz przenieść swoje studia zielarskie na wyższy poziom za jedyne 45 dolarów.

Kiedy kupisz ten kurs, uzyskasz do niego dostęp przez 3 miesiące po kliknięciu przycisku Rozpocznij kurs. W tym czasie przeprowadzimy Cię przez kolejne etapy tworzenia własnej materia medica poprzez 6 lekcji instruktażowych wraz z lekcjami do pobrania w formacie PDF. Będziesz mieć również dostęp do list kontrolnych i zadań, wykresów referencyjnych, zaleceń dotyczących zasobów i nie tylko.

Możesz uzyskać dostęp teraz, rejestrując się tutaj.

Przyjdź do nas na 3-miesięczne letnie studium ziół! Chcielibyśmy cię mieć!

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US