Zapadanie w jesień z zachwycającymi gośćmi

Temperatura spada, imbryk gwiżdże, a nasze pierwsze danie świetnie się zaczyna! Co za cudowna pora roku, aby zebrać się razem, aby omówić i podzielić się naszymi ziołowymi podróżami. Podczas naszego pierwszego weekendu certyfikacji dowiedzieliśmy się, że wielu naszych praktykantów pochodzi z bogatych środowisk ziołowych, podczas gdy inni są na bardzo początkowych etapach edukacji. W Akademii Herbal mamy nadzieję być społecznością zbieraczy z różnych środowisk. Każdy ma coś do nauczenia się, coś do podzielenia się i coś do wniesienia do tej społeczności; zapraszamy wszystkich do bycia częścią naszej szkoły w jakiś sposób, czy to poprzez certyfikację, seminaria czy warsztaty. Nasza nadchodząca październikowa seria gościnnych mówców to świetny sposób, aby postawić stopę w drzwiach naszej szkoły, poznać naszą społeczność i uzyskać mnóstwo informacji od naszych pięknych gości.

Jesienny skład zaproszonych mówców

Październikowa seria prelegentów rozpoczyna się od honorowego gościa, Jovial Kinga, w czwartek 4 października od 18:00 do 20:00. Ta klasa zostanie zaprezentowana przez założyciela Urban Moonshine, firmy z Vermont specjalizującej się w organicznych ziołowych nalewkach i tonikach. Na tych zajęciach Jovial omówi znaczenie ziół tonizujących jako części codziennego pożywienia – zapraszając Cię do wywołania rewolucji w swoim zdrowiu i cieszenia się dobrym samopoczuciem dzięki odżywczym tonikom z całych ziół. Ma nadzieję, że zainspiruje Cię do relacji ze zdrowiem i otaczającym Cię światem. Przeczytaj więcej informacji o klasie tutaj. Na tych zajęciach zostaną rozdane torby z upominkami!

W poniedziałek, 8 października od 19:00 do 21:00, duet mąż i żona, Matthias i Andrea Reisen, z Farmy Ziół Healing Spirits i Centrum Edukacyjnego, dołączy do nas, aby porozmawiać o ziołach i ich wielu leczniczych właściwościach , wspaniałe seminarium, które poprowadzi nas przez podstawy ziół. Reisenowie będą omawiać zioła od procesu uprawy aż po suszenie i wiele etapów pomiędzy nimi.

Na koniec Tommy Priester z Bear Medicine Herbs odwiedzi Akademię Ziołową w poniedziałek, 22 października od 18:00 do 21:00, aby omówić boreliozę. Ta klasa obejmie zbliżanie się do boreliozy poprzez stosowanie ziół, zmiany stylu życia, uzdrawianie emocjonalne i detoksykację. Tommy opowie o protokołach, których używa i które pomogły setkom jego klientów żyć bez objawów boreliozy i koinfekcji.

Ziołowy Domek z pewnością będzie tętnił życiem w tym październiku, zajęty nowymi twarzami i ciepły od chłodnej pogody na zewnątrz. W tym miesiącu witamy wszystkich nowoprzybyłych w akademii, a pula będzie włączona!

Każde zajęcia to 22$. Zajęcia można również wykupić jako serię w promocyjnej cenie 55 USD! Wszyscy zaproszeni mówcy będą mieli szansę wygrać token na zbliżający się kurs/warsztat w Herbal Academy of New England tej nadchodzącej jesieni lub zimy.

Zarejestruj się tutaj: http://theherbalacademy.com/october-speaker-series-registration-payment/

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US