Zajrzyj do naszego nowego kursu botanicznej pielęgnacji skóry!

Od kilku tygodni podrzucamy wskazówki jak ciepłe bułeczki, a dziś rano , cieszymy się, że możemy zacząć krzyczeć z dachów, że nasz Kurs Botanicznej Pielęgnacji Skóry jest już OTWARTY na rejestrację!

O niebiosa, czeka Cię przepyszna uczta z tym daniem! Dla niektórych z was ten kurs może nawet zmienić życie.

Nasz zespół spędził ostatni rok mieszając ponad 200 przepisów na pielęgnację skóry, które oferuje ten kurs, doskonaląc je i dopasowując je do potrzeb tego kursu, i nie wstydzimy się przyznać, że tutaj naprawdę przeszliśmy samych siebie!

Oto kilka przepisów, których możesz się spodziewać w naszym nowym kursie botanicznej pielęgnacji skóry:

  kojące, relaksujące sole i pary do kąpieli

  odświeżające toniki do twarzy, środki czyszczące i maseczki

  naturalne dezodoranty, z których możesz czuć się dobrze

  zabawne, łatwe do wypróbowania mydła i balsamy w kostkach

  żele ziołowe, które zmiękczają, koją i nawilżają skórę

  mnóstwo ziołowych produktów do pielęgnacji włosów

  I więcej!

W tym kursie pielęgnacji skóry naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapakowaliśmy nawet szereg wewnętrznych przepisów ziołowych, takich jak herbaty, nalewki i pyszne posiłki, aby dopełnić ten program, zwłaszcza że piękny, zdrowy wygląd zewnętrzny ma tak samo wiele wspólnego z naszym zdrowiem wewnętrznym, jak nasza skóra zdrowie.

Już teraz możesz wstępnie zarejestrować się na kurs botanicznej pielęgnacji skóry z ponad 50 $ zniżki na rejestrację! Ten kurs jest w pełni wyceniony na 200 USD, ale rozpoczynamy nasz tydzień premiery tylko za 149 USD! Jak słodka jest ta umowa?

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się wszystkiego o tym programie i zaoszczędzić 50 $ na rejestracji!

Plus, botaniczne przepisy na pielęgnację skóry — w druku!

Na koniec nie możemy zapomnieć, że zebraliśmy 194 ziołowe przepisy na pielęgnację skóry z tego kursu w naszej nowo wydanej książce z przepisami na botaniczną pielęgnację skóry!

Podobnie jak nasz program, ta książka trafia dziś do sklepu. Łatwo uaktualnij swoją rejestrację za jedyne 29,99 USD, aby otrzymać tę kompletną, wygodną (i lepiej uwierz, piękną!), ilustrowaną książkę kucharską zawierającą naszą Akademię Ziół – zatwierdzone przepisy na pielęgnację ciała z wykorzystaniem ziół i naturalnych składników, które naprawdę chcesz nakładać na skórę i ciało! Ta książka to pozycja obowiązkowa w każdej bibliotece zielarza.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na zajęcia i zamówić w przedsprzedaży naszą nową książkę!

Dla tych z Was, które przypinały wszelkiego rodzaju przepisy na naturalne kosmetyki na swoich tablicach kosmetycznych na Pintereście, ale tak naprawdę jeszcze nie rozpoczęły domowej przygody z pielęgnacją skóry, te zajęcia są dla Was. Przestaliśmy marzyć o tworzeniu własnych produktów ziołowych i urzeczywistniliśmy je – a wszystko to, jednocześnie ucząc Cię wielu sposobów, w jakie zioła mogą korzystnie wpływać na skórę zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz! Ten program jest praktyczny, wzmacniający i bardzo wykonalny.

Opracowujemy wszystkie podstawy, zapewniając jednocześnie bardziej zaawansowane przepisy i wskazówki, dzięki czemu otrzymujesz szeroki wybór przepisów i materiałów do pracy — bez względu na twoje umiejętności i poziom doświadczenia. Doświadczeni zielarze są więcej niż mile widziani!

Zainspiruj się, bądź sprytny i przygotuj się, ponieważ zapraszamy Cię do przyłączenia się do nas w niezwykle satysfakcjonującym, zmieniającym życie zadaniu twórców, aby tworzyć własne, dobre dla ciała, luksusowe produkty do pielęgnacji skóry w domu.

Oglądaj, słuchaj, czytaj, baw się i eksperymentuj z Kursem Botanicznej Pielęgnacji Skóry z nami, twoimi nauczycielami Akademii Ziół i kolegami z klasy przez całe lato i dłużej. Tylko pamiętaj, aby zarejestrować się jak najszybciej, aby skorzystać z 50 $ zniżki na rejestrację.

Dowiedz się więcej i zarejestruj na ten NOWY kurs tutaj!

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US