Twoje ulubione botaniczne przepisy na pielęgnację skóry — w druku!

Wszyscy musimy dokonywać dobrych wyborów dla naszego życia i zdrowia, a także chcemy to robić najlepsze dla tych, których kochamy.

Jako zielarze zrozumieliśmy, jak ważne są zioła dla naszego dobrego samopoczucia — od roślin, które spożywamy w naszym ciele, po te, które stosujemy miejscowo na zewnątrz. Zrozumieliśmy również, że naturalne, nieskażone produkty do pielęgnacji skóry mogą budować i utrzymywać optymalną kondycję skóry od młodości do starości.

Na szczęście nie musimy wydawać fortuny na kupowanie masowo produkowanych produktów do pielęgnacji skóry przeznaczonych dla mas z wątpliwymi składnikami. Znamy nasze ciała, bo w nich żyjemy i wiemy, że stosowanie naturalnych olejków, maseł i ziół działa wspomagająco i odżywczo.

Ponieważ wielu może nie wiedzieć dokładnie, jak zabrać się za wytwarzanie produktów do pielęgnacji skóry, tutaj w Akademii Ziołowej poświęciliśmy czas na zebranie najnowszych informacji naukowych na temat pielęgnacji skóry wraz z rozległą wiedzą doświadczonych, współczesnych zielarzy, aby stworzyć naszą Skórę Botaniczną Kurs pielęgnacyjny. Zawarliśmy również ponad 200 przepisów ziołowych, które przetrwały próbę czasu!

Tworzenie własnych produktów do pielęgnacji skóry jest tak proste, jak przygotowywanie własnego jedzenia. W rzeczywistości twoje produkty do pielęgnacji skóry można traktować jak jedzenie — jedzenie, które odżywia i rewitalizuje twoją skórę. Dobre czyste olejki, solidne i silne zioła, świeża woda, hydrolaty oraz dramatyczne i pachnące olejki eteryczne – te składniki odmładzają i budują zdrowie, są bezpieczne i skuteczne, a do tego są piękne!

Kolejnym ważnym elementem tworzenia własnych produktów do pielęgnacji skóry jest satysfakcja, którą odczuwasz, tworząc coś wspaniałego dla siebie i swojej rodziny, używając zaufanych, wybranych przez siebie składników. Jeśli chodzi o nasze dobre samopoczucie i zdrowie największego organu w naszym ciele — naszej skóry — mamy możliwość zaprojektowania programu pielęgnacji skóry, który odpowiada na nasze specyficzne potrzeby.

Jeśli chcesz tworzyć własne botaniczne produkty do pielęgnacji skóry, pozwól nam pomóc Ci na dwa sposoby.

Przedstawiamy naszą książkę z przepisami na botaniczną pielęgnację skóry

Po pierwsze, wybraliśmy 194 nasze ulubione przepisy z naszego nowego Kursu Botanicznej Pielęgnacji Skóry i umieściliśmy je w formie drukowanej w naszej Książce Przepisów Botanicznej Pielęgnacji Skóry!

Ta książka z przepisami na pielęgnację skóry jest inspirowana światem botanicznym i wypełniona ilustracjami, które olśniewają twoje oczy i serce — to wygląda! Rzuć okiem poniżej, aby zobaczyć, co mamy na myśli!

Niezależnie od tego, czy szukasz bogatego kremu do pielęgnacji twarzy, kojącej maści do udzielania pierwszej pomocy, czy też miejscowego wsparcia przy przewlekłych chorobach skóry, w tej książce znajdziesz coś dla siebie. Zanim zapoznasz się z tą kolekcją przepisów, będziesz mieć pełną szafkę niesamowitych botanicznych produktów do pielęgnacji skóry, którymi możesz podzielić się z przyjaciółmi i rodziną — a może nawet ze zwierzętami domowymi i sąsiadami!

Możesz dowiedzieć się więcej o naszej książce z przepisami na botaniczną pielęgnację skóry tutaj!

Dołącz do nas na botanicznym kursie pielęgnacji skóry

Następnie możesz dołączyć do nas na naszym nowym Kursie Botanicznej Pielęgnacji Skóry, na który można się zarejestrować! Będziesz mieć roczny dostęp do materiałów kursu online wypełnionych tekstem, filmami i materiałami wizualnymi do wydrukowania, które pomogą Ci dowiedzieć się wszystkiego o tym, jak ważna jest pielęgnacja skóry od wewnątrz. Nie tylko to, ale możesz przejść na naszą książkę z przepisami na botaniczną pielęgnację skóry za dodatkowe 29 USD podczas rejestracji!

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tym nowym kursie i zarejestrować się, aby zaoszczędzić 50 $ na rejestracji!

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US