Świąteczny Pop-Up Shop Akademii Ziół jest otwarty!

Przez ostatnie kilka miesięcy pracowite małe elfy ciężko pracowały tutaj w Zielarska Akademia! Planowali, pozyskiwali, projektowali i pakowali nowe przedmioty do naszego świątecznego pop-up shopu — w samą porę na świąteczne dostawy. Teraz, gdy prace dobiegły końca, chcielibyśmy przedstawić Wam najnowsze pozycje w naszym sklepie z towarami.

Jeśli szukasz idealnego prezentu dla miłośnika roślin w swoim życiu, poniżej znajdziesz to, czego szukasz!

Nowe produkty inspirowane ziołami — w sam raz na święta

1. Ziołowe zestawy startowe

Szukasz idealnej rzeczy, która sprawi, że Twoje ziołowe kreatywne soki będą płynąć? Jeśli tak, Ziołowe Zestawy Startowe Akademii Zioła powracają i tym razem są lepsze niż kiedykolwiek.

Zestawy te zawierają wysokiej jakości zioła pozyskiwane w sposób zrównoważony, wraz z recepturami Akademii Ziół i monografiami ziół, aby ułatwić tworzenie różnorodnych preparatów ziołowych. Każde pudełko jest dostarczane bezpośrednio do domu i zawiera 22 przepisy na zioła, 14 minimonografii roślin i do 18 ziół (i wosku pszczelego). Jeśli szukasz praktycznych umiejętności z ziołami, te Zestawy Ziołowe pomogą Ci to osiągnąć!

Kup je w sklepie z towarami za 99–149 USD za sztukę.

2. Zestaw kart z przepisami na zioła

Szukasz świetnych przepisów ziołowych, które pomogą Ci włączyć zioła do większej części Twojego codziennego życia?

Te karty z przepisami na zioła są pięknie zaprojektowane z ilustracjami botanicznymi i wydrukowane w pełnym kolorze na wysokiej jakości papierze kartonowym. Ten zestaw zawiera 25 ulubionych przepisów ziołowych wybranych przez nauczycieli Akademii Ziół i obejmuje kilka różnych rodzajów preparatów ziołowych, takich jak nalewki, maści, herbaty, spraye i wiele innych. Ponadto dostępne są smaczne ziołowe przepisy, takie jak ziołowe trufle czekoladowe i odżywczy bulion ziołowy! Jeśli szukasz dodatkowego doświadczenia w przyrządzaniu preparatów ziołowych lub po prostu chcesz mieć pod ręką kilka ulubionych przepisów ziołowych, ten zestaw kart z przepisami ziołowymi to doskonały wybór.

Zdobądź je w sklepie z towarami za 28 USD za zestaw.

3. Mini karty monografii roślin ~ 753 ~

Chcesz dowiedzieć się o ziołach pojedynczo? Jeśli tak, monografie ziół są na to świetnym sposobem.

Odkryj ten zestaw pięknie zaprojektowanych, pełnokolorowych, dwustronnych minikart z monografią roślin, zawierających 14 roślin, których często używamy w naszym wprowadzającym kursie zielarskim. Każda karta zawiera pełnokolorowe zdjęcie rośliny i szczegółowy profil rośliny. Świetnie nadają się do wykorzystania w badaniach zielarskich i stanowią piękne przedmioty dekoracyjne dla twojej apteki!

Zdobądź je w sklepie z towarami za 12 USD za zestaw.

4. Karty z przepisami w stylu botanicznym

Masz dość wyciągania skrawków papieru lub przewracania stron książek w poszukiwaniu ulubionych przepisów na zioła?

Ten zestaw 12 botanicznych kart z przepisami to doskonały sposób na uporządkowanie przepisów na zioła! Niezależnie od tego, czy jest to ulubiony przepis innego zielarza, czy też Twój własny, te karty pomogą Ci pięknie śledzić Twoje ziołowe przepisy. Każda karta jest drukowana w pełnym kolorze na wysokiej jakości papierze kartonowym i zawiera dużo miejsca na składniki i wskazówki. Te karty z pewnością zainspirują Cię za każdym razem, gdy ich użyjesz!

Zdobądź je w sklepie z towarami za 14 USD za zestaw.

5. Różne etykiety aptekarskie ~ 753 ~

Chcesz wznieść swoje preparaty ziołowe na wyższy poziom, jeśli chodzi o estetykę? Być może po prostu chcesz wyrobić sobie nawyk prawidłowego etykietowania swoich preparatów ziołowych. Tak czy inaczej, mamy coś, co może Ci pomóc!

Ten zestaw różnych etykiet aptecznych ma na celu uproszczenie procesu etykietowania i sprawienie, by Twoje preparaty ziołowe wyglądały pięknie. Wszystkie etykiety są zaprojektowane z motywami botanicznymi i zawierają dużo miejsca na wpisanie nazwy i daty każdego preparatu ziołowego. Są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, w tym 3 rozmiary skalowane, aby pasowały do ​​naszego zestawu Salve Tin Set i 1 rozmiar skalowany, aby pasował do zestawów butelek z nalewką i sprayem. Podaruj sobie lub bliskiej osobie doskonały końcowy szlif Twoich preparatów ziołowych.

Kup je w sklepie z towarami za 19,99 USD za zestaw.

6. Zestaw butelek nalewki

Niezależnie od tego, czy rozlewasz nalewki, aby dać je znajomym, czy też potrzebujesz tylko niewielkiej ilości na następną podróż, posiadanie zapasu pustych butelek po nalewce jest bardzo przydatne!

Ten zestaw butelek do nalewki zawiera wszystko, czego potrzebujesz do przechowywania kilku partii gotowej nalewki. Każdy zestaw zawiera 6 – 1 oz. Boston Round Amber Tincture Bottles z zakraplaczami, a także ulubiony przepis na nalewkę Herbal Academy i 6 etykiet na butelki. Każda etykieta jest pięknie zaprojektowana, a wszystko jest zapakowane w białą muślinową torbę do przechowywania Herbal Academy, której możesz używać wielokrotnie. Te butelki z nalewką będą wyglądać tak ładnie wypełnione twoimi dziełami i oznaczone etykietami, że możesz je zatrzymać, zamiast podarować je innym!

Zdobądź je w sklepie z towarami za 12 USD za zestaw.

7. Zestaw butelek z rozpylaczem

Potrzebujesz buteleczek z rozpylaczem do najnowszego ziołowego gorzkiego przepisu lub sprayu do pościeli na dobranoc?

Nasz zestaw butelek z rozpylaczem może być tym, czego szukasz! Ten zestaw zawiera 4 kobaltowo-niebieskie naboje bostońskie z 4 oz. pojemność i czarna nasadka atomizera. Te butelki są idealne do przechowywania i używania różnych preparatów ziołowych, takich jak spraye do pomieszczeń i gorzkie zioła. Zestaw zawiera również ulubiony przepis Akademii Ziół i 4 urocze etykiety na butelki do przygotowania ziół. Wszystko w tym zestawie zostanie dostarczone pod Twoje drzwi, zapakowane w naszą charakterystyczną muślinową torbę do przechowywania, której można używać wielokrotnie. Te butelki z rozpylaczem są wspaniałymi prezentami na okres świąteczny!

Zdobądź je w sklepie z towarami za 12 USD za zestaw.

8. Zestaw blaszanych pojemników na zioła

Potrzebujesz zestawu puszek w różnych rozmiarach do wielu maści, balsamów i maseł do ciała, które chcesz przygotować?

Jeśli tak, przygotowaliśmy zestaw 9 bezszwowych płaskich metalowych puszek w różnych rozmiarach, aby spełnić Twoje potrzeby. Nasz zestaw pojemników na ziołowe puszki zawiera przepis na maść Akademii Ziół, a także 9 etykiet na każdy rozmiar puszki. Podobnie jak inne nasze zestawy, nasz zestaw blaszany jest zapakowany w muślinową torbę do przechowywania z herbem Akademii Herbal nadrukowanym z przodu. Te muślinowe torby mogą być ponownie użyte i są przydatne do przenoszenia ulubionych produktów ziołowych, gdziekolwiek jesteś. Jeśli szukasz świetnego zestawu startowego z puszek, to jest to!

Zdobądź je w zestawie pojemników na zioła za 16 USD za zestaw.

9. Nożyczki do żerowania

Kiedy ostatnio wybrałeś się na poszukiwanie ziół tylko po to, by stwierdzić, że twoje nożyczki nie do końca zaspokajają twoje potrzeby związane z dziką przyrodą?

Jeśli doświadczyłeś tego w przeszłości, pozwól, że przedstawimy Ci nasze ulubione nożyce do żerowania! Te nożyczki są wykonane z odpornych na rdzę ostrzy ze stali nierdzewnej i mają stylowy bambusowy uchwyt, który zapewnia wygodny chwyt niezależnie od tego, czy jesteś praworęczny, czy leworęczny. Niezależnie od tego, czy przycinasz zioła w swoim ogrodzie, przycinasz gałązki na dzisiejszy obiad, czy kroisz zioła na spacerze z ziołami, te nożyczki dobrze wykonają swoją pracę. Jeśli w twoim zielarskim zestawie narzędzi brakuje dobrej pary nożyczek do zbierania pokarmu, te nożyczki są koniecznością!

Kup je w sklepie z towarami za 29$

Sezon świąteczny oficjalnie się rozpoczął, a czas na planowanie przemyślanych prezentów dla przyjaciół i rodziny właśnie nadszedł. Oferując te nowe produkty w naszym świątecznym pop-up shopie (dostępnym przez ograniczony czas), mamy nadzieję, że zaspokoimy pewną potrzebę, oferując praktyczne pomysły na prezenty, piękne opakowania i cenne pamiątki, które odbiorca będzie pamiętał przez wiele lat.~ 153~

Wesołych Świąt od znajomych z Akademii Ziołowej!

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US