Przedstawiamy Ziołowy Zestaw Startowy

Chcesz zdobyć praktyczne doświadczenie z ziołami, ale nie wiesz od czego zacząć? Pochłonąłeś wszystkie dostępne w Twoim zasięgu książki o ziołach i chcesz wykorzystać tę wiedzę w praktyce? Czy jesteś gotowy zainwestować trochę ciężko zarobionych pieniędzy, ale chcesz mieć pewność, że otrzymasz najbardziej przydatne zszywki do domowej apteki?

Świetny początek zielarstwa

Początkujący zielarze mogą odnosić się do tego uczucia jednoczesnej radości i przytłoczenia w wielu możliwych kierunkach, w których mogą obrać swoje studia zielarskie.

Czy kiedykolwiek byłeś podekscytowany żerowaniem na roślinach, które nauczyłeś się identyfikować, ale jednocześnie nie chcesz marnować ich siły życiowej, dopóki nie nauczysz się ich używać?

A co z tymi czasami, kiedy ze szklistymi oczami można było stać z zachwytem przed ogromnymi półkami pełnymi dużych słojów z ziołami, pełnych delikatnej zieleni, karmazynów i musztardowych żółci. Czujesz się podekscytowany możliwościami kolorowych zawartości tych słoików, ale przytłoczony wyborem, który chcesz zabrać ze sobą do domu.

Wszyscy doświadczyliśmy tego zahamowanego entuzjazmu i wielu z nas po prostu chciałoby, żeby ktoś powiedział nam, jakie zioła kupić i jaki przepis zacząć, abyśmy mogli wykorzystać ten entuzjazm do pracy.

Poznaj Ziołowy Zestaw Startowy

My w Herbal Academy rozumiemy, że ta walka jest prawdziwa! Mając to na uwadze i za namową naszej społeczności studenckiej, pomagamy wypełnić lukę między wiedzą a praktyką za pomocą ziołowego zestawu startowego!

Ten ziołowy zestaw startowy, przeznaczony dla początkujących zielarzy i studentów spragnionych praktycznego doświadczenia z roślinami, zawiera przepisy, instrukcje i składniki, które pomogą okiełznać ten entuzjazm i zbliżyć się do ziół, które często omawiamy w naszych popularne wstępne i średniozaawansowane kursy ziołowe.

Co zawiera ziołowy zestaw startowy?

Nasi edukatorzy wybrali 25 przepisów ziołowych (niektóre z tych kursów!), które każdy początkujący może bez obaw przygotować. Przepisy te obejmują szereg preparatów ziołowych, a niektóre z nich można nawet zjeść!

Dodaliśmy również 14 mini-monografii opisujących zioła, aby pogłębić zrozumienie każdej rośliny. Te monografie pomogą ci zapoznać się z energetyką, działaniem i typowymi zastosowaniami każdej rośliny, a także różnymi sposobami ich wykorzystania.

Każdy zestaw zawiera również wosk pszczeli i organiczne zioła potrzebne do przygotowania każdej z 25 receptur ziołowych. Zebraliśmy i zmierzyliśmy wszystkie ilości potrzebne do przygotowania tych przepisów (i trochę więcej do eksperymentowania).

Możesz rzucić okiem na niektóre ziołowe przepisy, monografie i zioła zawarte w naszym ziołowym zestawie startowym tutaj!

Dwa Ziołowe Zestawy Startowe

Ponieważ wiemy, że zbudowanie apteki ziołowej może być wyzwaniem, chcemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby ci to ułatwić, i aby to zrobić, oferujemy ci dwie różne opcje ziołowego zestawu startowego — Essential Herbal Zestaw startowy i luksusowy zestaw startowy ziół.

Niezbędny zestaw startowy do ziół

Zestaw Essential Herbal Starter Kit (wartość 99 USD) to nasz podstawowy zestaw, który zawiera 25 kart przepisów i 14 mini-monografii, które są pięknie ułożone w pełnym kolorze na grubych kartach. Są wystarczająco wytrzymałe, aby wytrzymać długotrwałe użytkowanie w kuchni, a nawet wystarczająco piękne, aby ozdobić ściany! Wszystkie 14 prezentowanych ziół jest organicznych, a my dodaliśmy również dodatkową naklejkę 5-calową Akademia Ziół, dzięki której możesz pokazać swojego szkolnego ducha! Dzięki dodatkowi powszechnie spotykanych kulinarnych ziół i przypraw ten zestaw zawiera wszystkie podstawowe informacje, które pomogą Ci zacząć i zwiększyć pewność siebie w kuchni!

Esencja Ziołowego Zestawu Startowego zawiera:

 • Wprowadzenie do karty zestawu
 • 25 kart przepisów
 • 14 Minimonografie
 • 14 Organiczne polecane zioła
 • Wosk pszczeli
 • Naklejka Akademii Ziół 5″

Zestaw startowy luksusowych ziół

Zestaw startowy Deluxe Herbal (o wartości 149 USD) sprawia, że ​​praktyczna nauka jest jeszcze wygodniejsza w Twoim zabieganym życiu. Zawiera wszystkie te same elementy, co zestaw startowy Essential Herbal, a także 8 dodatkowych ziół potrzebnych do wykonania wszystkich przepisów, a także kilka pojemników do przechowywania maści, nalewek i innych preparatów ziołowych. pracy nóg i pozyskiwania, aby uzyskać najlepsze ceny ziół i pojemników, dzięki czemu będziesz mieć wszystko, co potrzebne do przygotowania i przechowywania tych ziołowych receptur, bez kłopotów ze śledzeniem wszystkich składników. W rzeczywistości kosztowałoby to do 250 $, gdybyś sam kupił wszystko, co wchodzi w skład Deluxe Herbal Starter Kit!

Zestaw startowy Deluxe Herbal zawiera:

 • Wprowadzenie do karty zestawu
 • 25 kart przepisów
 • 14 kart mini-monografii
 • Wosk pszczeli
 • Naklejka Akademii Ziół 5″
 • 22 Organiczne Zioła (14 podstawowych + 8 dodatkowych ziół)
 • 4 Ekologiczne torby muślinowe
 • 3 4oz. Puszki maści
 • 3 2oz. Puszki maści
 • 2 1/2oz. Puszki maści
 • 6 1oz. Szklane Butelki Nalewki z Zakraplaczem (Bursztynowe)
 • 3 4oz. Szklane butelki z rozpylaczem (niebieskie)

Pamiętaj, że niektóre przepisy w Zestawie startowym ziół będą wymagały podstawowych artykułów kuchennych i łazienkowych, takich jak miód, ocet, oliwa z oliwek, wódka lub brandy, oczar wirginijski, sól gorzka i żel aloesowy, które prawdopodobnie masz już w domu lub można łatwo odebrać lokalnie.

Zdobądź swój ziołowy zestaw startowy już dziś!

Czy jesteś tak entuzjastycznie nastawiony do wprowadzania ziół do swojego codziennego życia, że ​​chcesz zafundować sobie dodatkowe smakołyki? Czy masz kogoś wyjątkowego w swoim życiu, kto zasługuje na małą nagrodę za niestrudzone poświęcenie studiom zielarskim? Nasz ziołowy zestaw startowy może być właśnie tym, czego szukasz.

Kliknij tutaj, aby otrzymać zestaw startowy ziół już dziś!

Jesteśmy tak podekscytowani, że możemy podzielić się z wami tymi zestawami, że udostępniamy je wcześniej — wypuszczamy limitowaną serię każdego zestawu jako wersję pilotażową, aby zobaczyć, jak wam się podobają. Będą dostępne do wyczerpania zapasów, a jeśli Ci się spodobają, będziemy je dodawać! Chcielibyśmy przedstawić Ci konfiguracje, które najlepiej odpowiadają potrzebom wszystkich, więc bądź na bieżąco z przyszłymi iteracjami. W międzyczasie będziemy mieć tylko te modele zestawów, dopóki nie zostaną wyprzedane.

Zdobądź wszystkie szczegóły dotyczące Ziołowego Zestawu Startowego w naszym sklepie z towarami.

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US