• Home
  • Akademia Ziołowa
  • Przedstawiamy najbardziej kompletne podręczniki zielarstwa na poziomach początkującym i średniozaawansowanym

Przedstawiamy najbardziej kompletne podręczniki zielarstwa na poziomach początkującym i średniozaawansowanym

Nie ma nic lepszego niż wejście do biblioteki lub księgarni i doświadczenie rozkosze słowa drukowanego za pomocą zmysłów. Twoje oczy oglądają rzędy książek o różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Czujesz słaby zapach atramentu i papieru, gdy książka jest otwierana lub przewracana. Niewiele słychać poza dźwiękiem ciszy, gdy ludzie przeglądają nieskończone opcje książek, sporadycznym trzepotaniem stron podczas ich przewracania lub tępym dźwiękiem odkładania książki z powrotem na półkę. A potem czujesz książkę w dłoniach – jej gramaturę, fakturę okładki, chropowatość papieru.

Jedną z najczęstszych próśb, jakie otrzymujemy w Akademii Ziołowej, są prośby studentów o udostępnienie naszych internetowych kursów zielarskich w formie drukowanej.

W przeszłości nasze materiały szkoleniowe były dostępne online lub w formacie PDF do pobrania, które uczniowie mogli wydrukować i zbindować, jeśli chcieli. Jednak wielu studentów było zainteresowanych wydrukowaniem wszystkich materiałów szkoleniowych dla wygody.

Cóż, zapytałeś, a my odpowiedzieliśmy głośnym „Tak!”

Poznaj nowe drukowane podręczniki zielarstwa!

Jedną z najnowszych aktualizacji naszego wprowadzającego i średniozaawansowanego kursu zielarstwa jest dodanie drukowanych podręczników zielarstwa. Uczniowie mogą zdobyć te książki na kilka różnych sposobów.

1. Tylko książki drukowane ~ 753 ~

Po pierwsze, możesz od razu kupić drukowane podręczniki zielarstwa dla każdego kursu bez rejestracji jako student w Akademii Zielarstwa. Ta opcja jest świetna dla tych z Was, którzy preferują samodzielną naukę, minimalną technologię, brak quizów i ocen lub naukę z materiałów drukowanych.

2. Książki drukowane i pakiet kursów online

Następnie, kiedy zapiszesz się jako student na wprowadzający kurs zielarstwa online lub na średniozaawansowany kurs zielarstwa online, będziesz mieć możliwość uaktualnienia swojego zakupu, aby obejmował te drukowane podręczniki zielarstwa po obniżonej cenie. Nie tylko będziesz mieć dostęp do wszystkich materiałów szkoleniowych online, ale również wyślemy Ci te książki do własnego użytku.

Co jest zawarte w naszych pakietach drukowanych podręczników zielarstwa?

Cieszymy się, że zapytałeś! Każdy kurs ma swój własny zestaw drukowanych podręczników zielarstwa, a zawartość książek różni się w każdym kursie, więc spójrzmy, co jest w każdym z nich.

Wprowadzający Kurs Ziołowy

Nasze drukowane podręczniki zielarstwa dla Wstępnego Kursu Zielarstwa składają się z całego kursu w formie drukowanej — ponad 730 stron! Otrzymasz kompletny podręcznik wprowadzający do kursu ziołowego wraz ze skompilowaną książką Recipes + Monography oraz polecaną w programie broszurą o herbacie — łącznie trzy książki!

Podręcznik wprowadzający do kursu zielarskiego:

Ten piękny i wygodny drukowany podręcznik zielarstwa zawiera całe sześć jednostek, 34 lekcje, łącznie ponad 550 stron. Wszystkie informacje o kursie będą takie same, jak w wersji online programu i są idealne dla tych, którzy chcą pracować nad kursem w formie drukowanej. Uwzględniono również wszystkie wykresy i transkrypcje wideo.

Przepis + Monografie Książka:

Ta starannie zorganizowana książka, licząca ponad 140 stron, zawiera ponad 75 monografii ziół i dziesiątki przepisów z kursu, które zostały opracowane w celu ułatwienia korzystania z nich jako odniesienia.

Książeczka o herbacie:

Zabierz swoje przepisy do kuchni dzięki temu inspirującemu asortymentowi przepisów na herbaty ziołowe, które są dostępne w jednej wygodnej książce, która zapewnia łatwy dostęp i ciągłe stosowanie!

Zaawansowany Kurs Ziołowy

Nasze drukowane podręczniki zielarstwa dla średniozaawansowanego kursu zielarskiego składają się z 1400 stron całego programu średniozaawansowanego w formie drukowanej. Otrzymasz kompletne podręczniki do średniozaawansowanych kursów ziołowych w dwóch tomach, książkę z przepisami + monografie oraz broszurę dotyczącą pierwszej pomocy ziołowej i książeczkę dotyczącą pielęgnacji skóry.

Podręczniki do kursów zielarskich dla średniozaawansowanych (tom 1 i 2):

Ten kompleksowy program nie zmieściłby się w jednej książce, więc ciesz się zestawem podręczników — dwoma tomami zawierającymi wszystkie 10 jednostek i 59 lekcji! Ten piękny zestaw podręczników zawiera prawie 1000 stron i obejmuje ten sam program nauczania, co wersja online. Wszystkie wykresy i transkrypcje wideo są dołączone, więc nie przegapisz żadnych zasobów edukacyjnych.

Przepisy + Monografie Książka:

Ta licząca ponad 270 stron książka zawiera wszystkie 150 monografii i ponad 175 przepisów z kursu, które zostały opracowane w celu łatwego użycia jako źródło informacji.

Ziołowa książeczka pierwszej pomocy:

Ciesz się ziołowymi preparatami pierwszej pomocy Akademii Ziołowej dzięki temu inspirującemu zestawowi przepisów dostępnych w jednej wygodnej książce do ciągłego użytku jako szybkie źródło informacji!

Broszura o ziołowej pielęgnacji skóry:

W tym wspaniałym przewodniku po pielęgnacji skóry znajdziesz nasze wskazówki, ulubione zioła i przepisy na zdrową, promienną skórę!

Czego nie ma w drukowanych podręcznikach

Jeśli kupisz opcję Tylko książka, jedyną rzeczą, która nie obejmuje naszych podręczników zielarstwa, jest możliwość oglądania filmów (chociaż będziesz mieć dostęp do tekstu transkrypcji), rozwiązywania quizów, zdobywania certyfikatu ukończenia lub dostępu do naszych prywatnych społeczność studencka.

Jeśli te rzeczy są ważne dla Ciebie i Twoich studiów, zalecamy skorzystanie z opcji Kurs Online + Książka opisana powyżej.

Co mówią uczniowie

„Kocham książki. Uwielbiam w nich wszystko. Uwielbiam czuć strony na opuszkach palców. Są wystarczająco lekkie, aby je nosić, a jednocześnie tak ciężkie od światów i pomysłów. Uwielbiam dźwięk stron przesuwających się po moich palcach. Drukuj przed odciskami palców. Książki wyciszają ludzi, ale są tak głośne.” – Nnedi Okorafor

Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć studia zielarskie w Akademii Ziołowej?

Jeśli tak, sprawdź naszą stronę z kursami, na której znajdziesz wszystkie podstawowe kursy ziołowe online, pakiety kursów oraz krótkie kursy tematyczne.

A jeśli chcesz dostać w swoje ręce nasze nowe drukowane podręczniki zielarstwa, możesz dowiedzieć się więcej o drukowanych podręcznikach zielarstwa wprowadzających do kursu zielarstwa tutaj lub naszych drukowanych podręcznikach do zielarstwa dla średniozaawansowanych tutaj.

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US