Uzyskaj 15 USD zniżki na roczne członkostwo w Herbarium! (Tylko 6 dni)

Wróciło! Superzestaw ziół i olejków eterycznych 2018 jest już dostępny, a Akademia Ziołowa ponownie uczestniczy w tym roku, oferując roczne członkostwo w The Herbarium każdemu, kto kupi egzemplarz tegorocznego pakietu (w tym obecni członkowie Herbarium)!

W tegorocznym pakiecie znajdują się zioła i olejki eteryczne o wartości ponad 560 USD (wszystkie za mniej niż 30 USD!), Ale dzisiaj chcielibyśmy rzucić okiem na The Herbarium — naszą witrynę członkowską dla zielarzy — więc możesz zobaczyć wszystko, co ma ci do zaoferowania!

Wewnątrz zielnika

Witamy w The Herbarium — witrynie członkostwa dla zielarzy! Wewnątrz tej przestrzeni znajdziesz kolekcję monografii ziołowych, fotografii, artykułów, filmów, samouczków, wykresów nauczania i nie tylko. Zasoby te są dostępne tutaj, aby dzielić się ziołową mądrością, odkryciami, lekcjami i pięknem, które wzbogacą tę trwającą całe życie podróż do ziołolecznictwa.

Jedną z pierwszych rzeczy, które znajdziesz po zalogowaniu się do Zielnika, jest zbiór naszych najnowszych zasobów bibliotecznych, monografii i intensywnych ziół. Znajdziesz nowe zasoby, napisane przez ekspertów z całego świata, dodawane co miesiąc.

Przyjrzyjmy się niektórym z tych zasobów poniżej!

Monografie ziół

Nasze zielarskie monografie są jednymi z najpopularniejszych artykułów w The Herbarium. Mając do wyboru ponad 127 monografii ziołowych, znajdziesz mnóstwo informacji o ziołach, które pomogą ci w nauce i badaniach zielarskich lub po prostu pomogą ci lepiej poznać roślinę.

Nasze monografie są ułożone w łatwym do odczytania formacie i zawierają nazwy roślin, opisy, informacje o uprawie i zbiorach, użyte części, wspólne preparaty, smaki i energię, zastosowania, wyniki badań i więcej.

Zioła intensywne

Herbal Intensives to jedna z najnowszych funkcji w The Herbarium. Te intensywne zajęcia są dokładnie takie, jak brzmią — krótkie, szczegółowe zajęcia prowadzone przez doświadczonych zielarzy na określone tematy. Każda intensywna jest kombinacją informacji pisemnych i wideo i obejmuje 3-4 lekcje.

Obecnie dostępne są dwa kursy intensywne — jeden poświęcony radzeniu sobie ze stresem w praktyce klinicznej, a drugi dotyczący radzenia sobie z zespołem policystycznych jajników.

Biblioteka

W naszej bibliotece znajdziesz artykuły, filmy, podcasty, pliki do pobrania oraz listę naszych ulubionych książek o ziołach — wszystko po to, aby pomóc Ci rozwijać się w Twojej ziołowej podróży.

Nasze artykuły nauczą cię o wielu różnych tematach, takich jak jak ziołolecznictwo jest praktykowane w różnych kulturach, jak podchodzić do konkretnych warunków jako zielarz kliniczny, jak zioła mogą wspomagać układy organizmu, jak olejki eteryczne działają na organizm, jakie zioła można zbierać zimą i wiele, wiele innych.

Możesz znaleźć podcasty o poszczególnych roślinach lub wywiady z zielarzami, aby poszerzyć swoją wiedzę o ziołach.

Pobieranie multimediów, takich jak pełne e-booki, czasopisma cyfrowe i przewodniki po ziołach, jest oferowane członkom Herbarium bez dodatkowych kosztów.

Znajdziesz filmy na tematy takie jak zioła na określone schorzenia, jak uprawiać rośliny oraz relacje między ludźmi a roślinami.

Znajdziesz tu również obszerną listę książek na półce z książkami — każda z opisami, ocenami książek, kategoriami tematycznymi, sugerowanymi poziomami umiejętności, informacjami o autorach i miejscem ich zakupu. To świetne źródło informacji, jeśli szukasz sugestii dotyczących książki na określony temat, poziomu umiejętności lub autorstwa określonego autora.

Nie dołączysz do nas w tym roku w Zielniku?

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę zielarską lub chcesz mieć świetne zasoby, do których możesz się odwoływać podczas studiów zielarskich, zapraszamy Cię do przyłączenia się do nas w tym roku w Zielniku!

Podczas gdy roczne członkostwo kosztuje 45 USD, tylko przez 6 dni, włączamy je do superpakietu Zioła i olejki eteryczne 2018, razem z innymi produktami zawierającymi zioła i olejki eteryczne o wartości ponad 560 USD.~ 153~

Znajdziesz tu DIY z ziołami i olejkami eterycznymi oraz informacje od zielarzy i aromaterapeutów z całego świata na różne tematy, od urody i domu po gotowanie, zbieractwo i nie tylko.

Tegoroczny pakiet kosztuje 29,97 USD i obejmuje 22 e-booki, 4 e-kursy, 6 materiałów do wydrukowania oraz dostęp do 2 stron członkowskich (jedna z nich to The Herbarium!). W rzeczywistości w pakiecie znajdują się łącznie 444 przepisy i 184 elementy do wydrukowania.

Więcej informacji o tegorocznym pakiecie i zawartych w nim produktach znajdziesz tutaj.

Kolejną wielką zaletą superzestawu ziół i olejków eterycznych 2018 jest to, że kilka firm nawiązało współpracę z pakietami Ultimate, aby zaoferować ci kilka darmowych produktów bonusowych przy zakupie zestawu. Możesz otrzymać skórzaną bransoletkę z dyfuzorem olejków eterycznych i kolczyki z The Oil Collection, 2-uncjową butelkę suplementu od TriLight Health, bezpłatny balsam i blokadę na owady od MadeOn Skin Care oraz 2 paczki mydła od Puro Company w ciągu tych 6 dni wyprzedaż. Wszystko, co musisz zrobić, to opłacić koszty wysyłki!

Ponownie chcielibyśmy, abyś dołączył do nas w naszej witrynie członkowskiej dla zielarzy — The Herbarium — niezależnie od tego, czy jesteś nowym członkiem, czy członkiem obecnym. Możesz otrzymać 15 USD zniżki na regularne roczne członkostwo (o wartości 45 USD) wraz z innymi produktami z ziołami i olejkami eterycznymi o wartości 560 USD, kupując kopię superpakietu ziół i olejków eterycznych 2018!

Mamy nadzieję, że „zobaczymy” cię w środku!

Zdobądź swój egzemplarz superzestawu ziół i olejków eterycznych 2018 tutaj.

 

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US