Oto jak zdobyć nasz krótki kurs fermentacji ziołowej za mniej niż 30 USD

~152 ~ To ta pora roku— czas na Ultimate Healthy Living Bundle, a nie chcesz przegapić tegorocznego pakietu, ponieważ połączyliśmy siły z naszymi partnerami stowarzyszonymi, zespołem Ultimate Bundles, oferując nasz kurs fermentacji ziół, The Craft of Herbal Fermentation, w ogromny rabat!

Dlaczego warto dbać o fermentację

Zanim powiemy Ci, jak uzyskać nasz krótki kurs fermentacji ziół ze znaczną zniżką, wyjaśnijmy, dlaczego powinieneś dbać o fermentację.

Jeśli chodzi o twoje zdrowie, fermentacja jest korzystna dla układu trawiennego na wiele różnych sposobów, a posiadanie zdrowego układu trawiennego jest jednym z najważniejszych aspektów ogólnego dobrego samopoczucia.

Widzisz, przewód pokarmowy jest miejscem, w którym składniki odżywcze są pobierane z pożywienia i wchłaniane do krwioobiegu, skąd następnie są dostarczane do całego organizmu. Jeśli układ trawienny nie działa prawidłowo, mogą pojawić się problemy i potencjalnie prowadzić do chorób i chorób po drodze. Posiadanie zdrowego, prawidłowo funkcjonującego układu trawiennego jest bardzo ważne dla zdrowego ciała.

Teraz, jeśli zastanawiasz się, jakie są konkretne korzyści płynące z fermentacji, podzielmy się z Tobą niektórymi z nich.

Żywność fermentowana:

  Mają zwiększoną zawartość składników odżywczych

  Wspieraj zdrowie układu odpornościowego

  Pomóż uzupełnić poziom zdrowych bakterii w jelitach

  Pomóż utrzymać optymalną wagę ciała ~ 253 ~
  Zmniejsz szansę na rozwój alergii pokarmowych

  Pomoc w normalnej eliminacji odpadów

  Wspierają integralność wyściółki jelit

  Obniż ryzyko infekcji bakteryjnych jelit

  Popraw nastrój i zachowanie

  I więcej!

(Mercola, 2016)

Teraz, jeśli jesteś tak samo przekonany jak my, że fermenty są dla ciebie dobre, pozwól nam powiedzieć, w jaki sposób nasz kurs, Rzemiosło fermentacji ziół, może ułatwić ci domową fermentację.

Jak nasz kurs, rzemiosło fermentacji ziół, może ułatwić ci fermentację

Nasz kurs ma na celu uproszczenie procesu przygotowywania ziołowej fermentowanej żywności i napojów w domu. Nie tylko uczy, jak robić różne fermenty, takie jak miód pitny, piwo, kombucha, kefir wodny i warzywa fermentowane w mleku, ale także uczy, jak dodawać zioła do tych fermentów.

Nasz zespół doświadczonych ekspertów ds. fermentacji dzieli się swoimi doświadczeniami, wskazówkami i procesami w łatwej do zrozumienia formie. Nie tylko nauczysz się, jak wytwarzać własne domowe sfermentowane potrawy i napoje, ale także zdobędziesz:

  Samouczki wideo krok po kroku, które przeprowadzą Cię przez różne procesy

  Wypróbowane i przetestowane przepisy, których możesz przestrzegać, aby zapewnić sobie sukces za każdym razem

  Listy zaopatrzenia i zasobów dla dostaw i materiałów, których możesz potrzebować

  Ściągawki do wydrukowania, które możesz zabrać ze sobą do kuchni

  I ekskluzywne rabaty na zioła do fermentacji

Po ukończeniu tego kursu będziesz mieć wszystkie informacje potrzebne do tworzenia własnych fermentów ziołowych w domu w bezpieczny i zdrowy sposób. Poczujesz się pewnie, tworząc własne mieszanki ziołowe do swoich przepisów i eksperymentując z tymi przepisami według własnego uznania. Zrozumiesz również wiele tajników włączania fermentów i produktów bogatych w probiotyki do swojej codziennej rutyny.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jeszcze więcej o tym krótkim kursie!

Jak uzyskać 89 $ zniżki na nasz kurs

Rzemiosło fermentacji ziół składa się z czterech jednostek szkoleniowych, wraz z treścią pisemną i wideo, zasobami do pobrania i wydrukowania, ekskluzywnymi przepisami i zniżkami od firm partnerskich, a także masz dostęp do wszystkich materiałów kursu online przez 6 miesięcy od czas rozpoczęcia kursu.

Nasz kurs kosztuje zwykle 119 USD, ale przez ograniczony czas możesz go kupić za mniej niż 30 USD. To 89 $ mniej od zwykłej ceny! ~ 153 ~

Aby otrzymać nasz kurs w tak niskiej cenie, wystarczy:

  Kliknij tutaj, aby kupić swoją kopię pakietu Ultimate Healthy Living Bundle 2017 (i obejrzyj nasz ekskluzywny pakiet wideo, gdy już tam będziesz!)

  Kliknij zielony przycisk „Kup teraz!” przycisk, aby przejść przez prosty i bezpieczny 3-etapowy proces realizacji transakcji Ultimate Bundle

  Otrzymasz wiadomość e-mail z loginem do portalu dostępu online Ultimate Bundles, gdzie zaczniesz pobierać dowolne e-booki, zapisując się na swoje e-kursy (takie jak The Craft of Herbal Fermentation) i wymieniając darmowe oferty bonusowe

Tak, to takie proste!

Tegoroczny zestaw Ultimate Healthy Living Bundle zawiera 107 produktów cyfrowych i oferty bonusowe o wartości 160 USD. Najlepsze jest to, że ten pakiet jest wart ponad 3680 $, a wszystko to możesz dostać za 29,97 $! To aż 99% taniej!

Oto jednak najważniejszy szczegół. Ten pakiet jest dostępny tylko przez sześć dni! Po poniedziałkowym wieczorze, 25 września o 23:59, wyprzedaż dobiegnie końca i będziesz musiał kupić wszystkie te produkty pojedynczo w pełnej cenie.

Tak, to oznacza, że ​​nasz kurs Rzemiosło fermentacji ziół nie będzie już dostępny za mniej niż 30 USD, ale zamiast tego będzie można go kupić tylko za pełną cenę 119 USD.

Kliknij tutaj, aby uzyskać The Craft of Herbal Fermentation i wszystkie inne zasoby dotyczące zdrowia i dobrego samopoczucia w pakiecie Ultimate Healthy Living 2017 za 29,97 USD.

Oto, co jeszcze pokochasz w tym pakiecie

W zestawie Ultimate Healthy Living Bundle 2017 znajduje się nie tylko nasz kurs fermentacji ziół, ale jest też kilka innych wspaniałych produktów, które naszym zdaniem również Cię zainteresują.

  Zimowe oczyszczanie domu od Noah Volz (147,00 $) ~ 253 ~
  Herbal Skincare 101 od Kristyn Bango (49,00 $) ~ 253 ~
  21-dniowy minikurs: Ustal nawyk ćwiczeń dr Christine Carter (9,99 USD) ~ 253 ~
  Gotowanie dla równowagi hormonalnej. Zrównoważ swoje hormony za pomocą jedzenia autorstwa Magdaleny Wszelaki (67,00 USD) ~ 253 ~
  Love Your Birth autorstwa Anne Margolis (397,00 USD) ~ 253 ~
  Planer ogrodu Grow Love autorstwa Emily Hone (10,00 USD) ~ 253 ~
  7 Days to Gluten Free autorstwa Julesa Gallowaya (34,95 USD) ~ 253 ~
  Przewodnik po naturalnym praniu: świeże i czyste bez toksyn autorstwa Stacy Karen (12,95 USD) ~ 253 ~
  Łatwe odżywianie dla wybrednych smakoszy: Zwiększ odżywianie swojej rodziny po jednej pysznej filiżance na raz! autorstwa Mary Voogt (5,99 USD) ~ 253 ~
  Słodycze bez cukru: kolekcja odżywczych, przyjaznych alergikom, niskowęglowodanowych deserów autorstwa Lindsey Dietz (14,90 USD) ~ 253 ~

Ponownie, to tylko ułamek zasobów zawartych w pakiecie Ultimate Healthy Living 2017. Kliknij tutaj, aby uzyskać pełną listę wszystkiego zawartego w tegorocznym pakiecie (w tym produktów bonusowych)!

Widzimy się na zajęciach?

Mamy nadzieję, że skorzystasz z naszej oferty i dołączysz do naszego najnowszego krótkiego kursu, The Craft of Herbal Fermentation, w ciągu następnych sześciu dni. Ten kurs nigdy wcześniej nie był sprzedawany za taką cenę (i najprawdopodobniej już nie będzie).

Ponownie, Ultimate Healthy Living Bundle 2017 jest dostępny tylko przez sześć dni (od 20 września do 25 września o 23:59 EST), a potem znika!

Kliknij tutaj, aby kupić pakiet już dziś!

PRZYPISY:

Mercola, J. (2016, 18 lipca). Znaczenie i korzyści zdrowotne fermentowanej żywności dla twojego zdrowia. Pobrano 7 września 2017 r. z http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2016/07/18/health-benefits-fermented-foods.aspx