Chcesz zostać zielarzem? Oto, co musisz najpierw wiedzieć!

Czy kiedykolwiek marzyłeś o zostaniu zielarzem?

Być może we śnie stoisz w swoim ziołowym ogródku z koszykiem w ręku, wiatr wieje ci we włosach, gdy zbierasz kwiaty, liście i korzenie, aby zabrać je do domu i przygotować do późniejszego wykorzystania.

Może stoisz w kuchni, a twoje blaty są zastawione zapasami i materiałami do tworzenia różnorodnych preparatów ziołowych, aby zaopatrzyć swój dom na wszystko, co przyniesie nadchodzący sezon.

Może być tak, że widzisz siebie stojącego za pięknym stoiskiem na targu rolnym lub wystawie produktów naturalnych, sprzedającego swoje preparaty publiczności.

Być może jesteś głównym mówcą na konferencji poświęconej ziołolecznictwu i ludzie z całego kraju przybyli, aby posłuchać, jak nauczasz.

Czy widzisz klientów odwiedzających Twój dom lub biuro, szukających Twojej pomocy, jak podejść do sytuacji, z którą się borykają i poszukujących informacji o ziołach i innych holistycznych metodach?

Może to nic z powyższych, ale zamiast tego siedzisz w kącie swojej ulubionej kawiarni i piszesz swój najnowszy wpis na blogu na jeden z twoich ulubionych tematów związanych z ziołami.

Nieważne jakie są Twoje ziołowe marzenia, są one piękne i osiągalne, a my tutaj w Akademii Ziół chcemy pomóc Ci urzeczywistnić Twoje ziołowe marzenia.

Chociaż marzenia o zostaniu zielarzem mogą wyglądać inaczej dla każdego z nas, istnieją pewne realia, o których wszyscy musimy wiedzieć, jeśli chodzi o to, co zielarz robi, mówi lub tworzy. Dlatego stworzyliśmy BEZPŁATNY minikurs, który zagłębia się w temat tego, co to znaczy zostać zielarzem, a także prawne, etyczne i logistyczne względy używania ziół.

Jeśli szukasz tego rodzaju wskazówek, zapraszamy Cię do przyłączenia się do naszego bezpłatnego minikursu zostania zielarzem, serii wskazówek na temat twojej podróży jako zielarza. Ten odkrywczy kurs poinformuje i oświeci Twoją ziołową ścieżkę – dokądkolwiek Cię zaprowadzi!

Nasz minikurs Zostań zielarzem składa się z pięciu lekcji składających się z materiałów pisemnych, plików PDF do pobrania, wykresów referencyjnych, list kontrolnych, działań, zalecanych zasobów, ekskluzywnych rabatów i nie tylko.

Na tym kursie możesz się spodziewać:

  Wskazówki, które możesz podjąć, aby zostać zielarzem, w tym certyfikacja i licencje – zarówno tutaj w USA, jak i za granicą!

  Język zielarzy i jak używać bezpiecznych słów, które chronią przed kwestiami prawnymi.

  Etyka ziołolecznictwa, ograniczenia, które masz jako zielarz, oraz ważne względy bezpieczeństwa, które należy rozpoznać – bez względu na poziom wykształcenia!

  Rozwiązania typowych przeszkód związanych z prowadzeniem firmy zielarskiej.

  Pomysły na nawiązywanie kontaktów z innymi zielarzami, budowanie społeczności i kontynuowanie edukacji zielarskiej.

  I wiele więcej!

Lekcja 1 dokładnie przygląda się certyfikacji i przepisom dla zielarzy oraz bada niektóre opcje edukacyjne dostępne dla osób zainteresowanych karierą zielarską. Poznanie tych ważnych tematów pomoże ci rozwinąć pewność siebie i położyć podwaliny pod karierę zielarza.

W Lekcji 2 przyjrzymy się językowi, którego używają zielarze – słowom, których możesz i nie możesz używać legalnie, niezależnie od wykształcenia, ze względu na obecny stan zielarstwa jako nielicencjonowanej praktyki. Chociaż ten temat jest czasami mylący dla początkujących zielarzy, ważne jest, aby zrozumieć właściwe użycie języka podczas mówienia lub pisania o ziołach.

Lekcja 3 zagłębia się w etyczne rozważania dotyczące zostania zielarzem. Podamy Ci szczegółowe informacje na temat zakresu praktyki, poufności, świadomej zgody i pełnego ujawnienia. Dla osób zainteresowanych praktyką kliniczną omówimy podstawowe sygnały ostrzegawcze, obawy dotyczące bezpieczeństwa i skierowania. Zaznajamianie się z tymi kluczowymi koncepcjami będzie nadal budować pewność siebie w budowaniu etycznej i bezpiecznej praktyki zielarskiej.

W Lekcji 4 przedstawimy kluczowe aspekty zakładania własnego biznesu zielarskiego oraz wiele szczegółów, które się z nimi wiążą. Rozważenie różnorodności opcji omówionych w tej ważnej lekcji jest nieocenionym krokiem do wymyślenia ziołowego biznesu i napisania biznesplanu.

Lekcja 5 omawia znaczenie trzymania ręki na pulsie ziołolecznictwa. Sposób, w jaki zielarze używają ziół, stale ewoluuje, a nowe badania kliniczne są publikowane przez cały czas, a praktykujący zielarze odkrywają nowe sposoby przywracania równowagi ludzkiej fizjologii za pomocą ziół. Zainspiruj się wszystkimi sposobami pozostawania w kontakcie, nawiązywania kontaktów i kontynuowania edukacji ziołowej podczas ostatniej lekcji tego bezpłatnego minikursu!

Przy ogromnej ilości informacji na temat ziołolecznictwa dostępnych na tym coraz bardziej przesyconym rynku, znalezienie bezpiecznych wskazówek, jak zacząć ziołolecznictwo, nie zawsze jest łatwe! Dlatego postanowiliśmy zebrać najczęściej zadawane pytania, znaleźć na nie odpowiedzi i zebrać je razem w naszym minikursie Zostań zielarzem. A jeśli już rozpocząłeś swoją ziołową ścieżkę, ten kurs NADAL będzie ci pomocny!

Zapisy na kurs są otwarte już dziś! Zarejestruj się za darmo tutaj.

Możesz nawet rozszerzyć swoją bezpłatną rejestrację, aby otrzymać nasz Ziołowy Planer Podróży, drukowaną wersję tego kursu wraz z kalendarzem i dodatkowymi zajęciami, które poprowadzą Cię przez Twoją wyjątkową ścieżkę jako zielarza!

Pod koniec tego kursu będziesz przepełniony pomysłami na to, jak chcesz zostać zielarzem i krokami, które musisz podjąć, aby się tam dostać. Mamy nadzieję, że kontakt z tak wieloma ważnymi zagadnieniami związanymi z ziołami (o niektórych być może nawet nie pomyślałeś!) ścieżka.

Nie zwlekaj z rejestracją! Zarejestruj się tutaj!

Pobierz BEZPŁATNĄ ściągawkę słownictwa zielarza!

Komunikacja jest istotną częścią ziołolecznictwa. To, co mówisz, robi różnicę! Pobierz ściągawkę słownictwa zielarza, aby rozszerzyć swoją nazewnictwo ziołowe o słownik najważniejszych terminów ziołowych, które warto znać. Ten plik do pobrania zawiera również porady, jakich słów można legalnie używać w komunikacji ziołowej, a z którymi należy zachować ostrożność. Baw się dobrze!

Kliknij tutaj, aby pobrać!

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US