Hołd dla założycielki i dyrektora Herbal Academy, Marlene Adelmann

Do społeczności naszej Akademii Ziołowej:  

Z wielkim bólem serca przekazujemy wiadomość o śmierci naszej Założycielki i Dyrektorki Marlene Adelmann w wieku 67 lat. Przez ostatnie półtora roku dzielnie walczyła z rzadką odmianą raka z siłą tak charakterystyczne dla kobiety, którą była.

Marlene była wzruszona i podniesiona na duchu przez falę miłości i wsparcia tej społeczności po wiadomościach o jej diagnozie raka. Całej naszej społeczności zielarskiej dziękujemy za miłe słowa i gesty.

Marlene włożyła swoje serce i duszę w założenie i prowadzenie Herbal Academy i stworzyła coś naprawdę pięknego i znaczącego – coś, w czym wszyscy mamy przywilej brać udział jako nauczyciele, współpracownicy i uczniowie. Poprzez szkolne i internetowe zajęcia zielarskie Marlene przybliżyła dziki i wspaniały świat ziołolecznictwa 100 000 uczniów na całym świecie. Jej iskierka inspiracji zgromadziła nas we wspólnocie razem ze wspólną miłością do roślin i zielarstwa.

Marlene spędziła kilka lat studiując zielarstwo i ucząc się pod okiem najbardziej szanowanych współczesnych zielarzy. Była wizjonerką i nigdy nie przestawała wymyślać pomysłów i kolejnych kroków dla szkoły. Jej koła zawsze się kręciły, jak mówiła! Miała plany pokonania raka i nadal wkładała swoje serce i duszę w przyczynianie się do misji Herbal Academy. Podczas gdy nasze serca pękają z powodu jej straty, uczcijmy również tę kobietę, która marzyła o wielkich rzeczach, ciężko pracowała, zaciekle kochała i wniosła na świat tyle piękna i dobroci.

Nasze serca są z wielką i kochającą rodziną Marleny, w skład której wchodzą jej oddany mąż David, jej troje dzieci, Crystalle, Emily i Grant, ich partnerzy, Scott, Micky i Tavixai, jej pasierbowie i ich partnerzy, Rebecca i Ethan, Luke i Daphne oraz 10 wnuków, którzy byli jej największą radością: Louise, Sonny, Felix, Lila, Rosie, Lyon, Blyth, Lewis, Henry i George.

Oddajemy cześć naszej najdroższej Marlene i świętujemy jej życie i dziedzictwo.

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US