Bezpłatna rejestracja na nasz nowy kurs tworzenia preparatów ziołowych 101 Mini!

Historia ziół jest fascynująca i sięga tysięcy lat wstecz lat i obejmuje cały świat! Chociaż z pewnością istniały okresy fluktuacji w stosowaniu ziół w celach odnowy biologicznej, zioła były podstawą protokołów kulinarnych i odnowy biologicznej dla większości światowej populacji. Dzisiaj ziołolecznictwo żyje i ma się dobrze, i wydaje się, że wszyscy o tym mówią!

Chociaż ziołolecznictwo może wyglądać interesująco z zewnątrz iz pewnością tak jest, wiele osób może czuć się przez to bardzo onieśmielonych i zdezorientowanych, zwłaszcza gdy zaczynają używać ziół. Właśnie dlatego tutaj, w Akademii Ziołowej, otwieramy kolejny program ziołowy, aby pomóc początkującym wypełnić lukę od „tak, interesuję się ziołami” do pewnego używania ich w życiu codziennym!

Przygotowywanie preparatów ziołowych 101 Mini Kurs

Tylko przez 10 dni, nasza najnowsza oferta, minikurs przygotowywania preparatów ziołowych 101, jest dostępna ZA DARMO!

Tak, dobrze to przeczytałeś. Powiedzieliśmy ZA DARMO — tylko przez 10 dni. Dołącz do nas, zagłębiając się w gorący temat ziół i odkrywając rolę, jaką mogą odegrać w naszym codziennym dobrym samopoczuciu!

Dowiedz się więcej i zarejestruj się na ten darmowy mini-kurs tutaj.

O czym jest ten mini-kurs

W tym mini-kursie dowiesz się, jak przygotowuje się zioła do codziennego użytku, a także jak zacząć tworzyć własne receptury ziołowe w domu. Jeśli brzmi to przytłaczająco, nie martw się — pomożemy Ci zacząć!

Jeśli jesteś początkującym, ten kurs jest idealnym wstępem do dzikiego i cudownego świata ziół, ponieważ obejmuje podstawowe preparaty ziołowe, które pomogą Ci zbudować własny repertuar ekscytujących, odżywczych formuł.

Będziemy relacjonować: 

    4 podstawowe kategorie preparatów ziołowych 

    12 bezpiecznych ziół do codziennego stosowania w domu

    I 33 ziołowe przepisy na majsterkowanie, od herbat i nalewek po maści i olejki!

Ten kurs poprowadzi Cię przez 7 wygodnych i zwięzłych lekcji, które są pełne praktycznych ćwiczeń, filmów i pomocnych wykresów ziół, które poprowadzą Cię na drodze do przygotowywania preparatów ziołowych w domu.

Początkujący, ten mini kurs ziół został stworzony dla Ciebie!

Tych z was, którzy są doświadczonymi zielarzami, zapraszamy również do przyłączenia się do zabawy, ponieważ jest wiele do odkrycia i zbadania, szczególnie jeśli chodzi o chemię i naukę, jak znaleźć odpowiedni rozpuszczalnik dla ziół.

Możesz nawet otrzymać przepisy na przygotowanie ziół i poradniki na wyciągnięcie ręki

Jeśli uczysz się samodzielnie, mamy pięknie zaprojektowane, laminowane karty referencyjne, dostępne jako ulepszenia. Ten zestaw zawiera samouczki dotyczące wszystkich preparatów ziołowych i przepisów zawartych w tym kursie. Po prostu przechowuj te karty w wygodnym miejscu, a kiedy będziesz gotowy udać się do kuchni, aby zaparzyć kilka ziołowych smakołyków, możesz zabrać je ze sobą jako inspirujące odniesienie.

Dowiedz się więcej o naszych przepisach i poradnikach dotyczących przygotowania ziół.

Nie dołączysz do nas? To nic nie kosztuje!

Mamy nadzieję, że dołączysz do nas w naszym nowym mini kursie przygotowywania preparatów ziołowych 101, dopóki jest otwarty, a rejestracja jest bezpłatna — to 10-dniowe okno to także jedyny okres, w którym planujemy oferować ten kurs za darmo.

Nie zwlekaj z rejestracją! Zajęcia oficjalnie rozpoczynają się 1 sierpnia i będą oferowane tylko raz w tym roku.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się za darmo!

„Do zobaczenia” na zajęciach!

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US