Programy obiadów szkolnych COVID-19: Nakarmienie dzieci

Od wybuchu COVID-19 staliśmy się szczególnie świadomi prostych, codziennych błogosławieństw które uważamy za oczywiste, w tym dostęp do zdrowych, całorocznych produktów. Kiedy zbiorowo dziękujemy za to, co mamy szczęście — od bezpiecznego domu, przez zdrowy posiłek, po naszą zdolność do dbania o dobro naszych rodzin — nie możemy nie myśleć o tych w naszych społecznościach, którzy są t takie szczęście. Nasze serca szczególnie bolą z powodu dzieci, które nie mogą otrzymać dostępu do programów bezpłatnych obiadów szkolnych w wyniku zamknięcia szkół w całym kraju.

Jak COVID-19 wpłynie na programy obiadów szkolnych?

Powszechne zamykanie szkół może oznaczać, że nawet 30 milionów najbardziej narażonych dzieci w naszym kraju straci dostęp do regularnych, zdrowych posiłków (Hess, 2020). Na szczęście fundusze federalne będą nadal pokrywać koszty programów obiadów szkolnych; jednak wiele szkół po prostu nie jest wyposażonych w sprzęt umożliwiający bezpieczną dystrybucję posiłków. Ponieważ posiłki te — które czasami obejmują również śniadanie — były wcześniej podawane grupowo w samych szkołach, nauczyciele i administratorzy potrzebują teraz pojazdów dostawczych, opakowań jednorazowych, powiększonych urządzeń do przechowywania żywności i urządzeń sanitarnych, aby dostarczać posiłki w pudełkach bezpośrednio do swoich uczniów . Wszystkie te przedmioty kosztują, a nie wszystkie szkoły mają środki na ich zakup.

Po zbadaniu sposobów złagodzenia tego bolesnego i nieoczekiwanego wyniku COVID-19, byliśmy wdzięczni za nawiązanie kontaktu z organizacją non-profit GENYOUTh. Ta krajowa organizacja niedawno uruchomiła awaryjny fundusz żywienia szkół w związku z COVID-19.

 Z podniesionymi rękami, nasz zespół Herbal Academy dołącza do GENYOUTth, składając datki i korzystając z naszej platformy, aby pomóc w rozpowszechnianiu informacji! Jeśli również odczuwasz ból w trosce o dobro najsłabszych dzieci w naszym kraju, Ty również możesz przekazać darowiznę na stronie GenYouth.com. Wyobraź sobie, jaką różnicę byśmy zrobili, gdyby każdy z nas przekazał choć 10 dolarów. Jeśli możesz przekazać darowiznę, zrób zdjęcie z podniesioną ręką, aby dołączyć do nas w solidarności z tymi, którzy są na pierwszej linii frontu. Udostępnij swoje zdjęcie w mediach społecznościowych z hashtagiem #ForSchoolsSake, aby dołączyć do ruchu narodowego, i rozważ oznaczenie @herbalacademy, abyśmy mogli docenić Twój szczery wkład w nasze kanały społecznościowe.

Jeśli jesteś nauczycielem lub administratorem szkoły, przyjmij nasze najszczersze podziękowania za wykonywaną pracę i całoroczną opiekę nad naszymi dziećmi. Być może zainteresują Cię również informacje o programie dotacji GENYOUTth, w ramach którego szkoły mogą ubiegać się o kwotę do 3000 USD na zakup bezpiecznych dostaw posiłków.

Inne pomocne organizacje non-profit związane z COVID

Wspieranie tego ogólnokrajowego programu obiadów szkolnych pomogło nam ukoić nasze zmartwione serca, ale zdajemy sobie również sprawę, że istnieje wiele innych wspaniałych organizacji, które możesz rozważyć, jeśli pragniesz pomagać z domu. Oto kilka, które przykuły naszą uwagę, z których wiele również przekazaliśmy.

Lokalne spiżarnie żywności i szkoły

Darowizna dla pobliskiej spiżarni żywności lub lokalnej szkoły to doskonały sposób na walkę z brakiem bezpieczeństwa żywnościowego w twoim mieście, zwłaszcza jeśli masz mnóstwo konserw lub suchych towarów masowych. Odwiedź stronę www.FeedingAmerica.org, aby znaleźć spiżarnię w pobliżu. Jeśli jesteś ogrodnikiem lub rolnikiem z dużą ilością świeżych produktów, odwiedź stronę www.AmpleHarvest.org, aby zobaczyć listę lokalnych spiżarni, które przyjmują produkty z własnej uprawy.

Zielarze bez granic

Herbalists Without Borders to międzynarodowa organizacja non-profit, która zapewnia naturalne i ziołowe wsparcie za pośrednictwem lokalnych oddziałów. Są w całości finansowane ze składek członkowskich i darowizn, a ich kliniki zaopatrują się w produkty, które są kupowane za fundusze darowizn lub przekazywane przez osoby prywatne na całym świecie. Możesz znaleźć listę przeciwwirusowych, wspomagających odporność suszonych ziół, nalewek i innych towarów, których obecnie potrzebują, tutaj.

Zapobieganie wykorzystywaniu dzieci w Ameryce

Kolejnym łamiącym serce skutkiem powszechnego zamykania szkół jest to, że coraz więcej dzieci przebywa teraz w domu z agresywnymi członkami rodziny. Wraz ze wzrostem poziomu niepokoju rodziców z powodu braku bezpieczeństwa finansowego, problemów zdrowotnych i potencjalnych niedoborów żywności, wzrastają również szanse na nadużycia i zaniedbania. Prevent Child Abuse America jest jedną z najwyżej ocenianych organizacji charytatywnych na rzecz dzieci w kraju. Przekazując darowiznę, bezpośrednio wesprzesz ich program wizyt domowych, który zapewnia bardzo potrzebne usługi ponad 70 000 rodzin rocznie.

Krajowa Fundacja Chorób Zakaźnych

Bardziej istotna niż kiedykolwiek wcześniej, ta organizacja non-profit zajmuje się edukacją społeczeństwa i pracowników służby zdrowia na temat obciążenia, przyczyn, zapobiegania, diagnozowania i leczenia chorób zakaźnych. Darowizny na rzecz Narodowej Fundacji Chorób Zakaźnych pomagają finansować badania i tworzyć zasoby edukacyjne, takie jak najlepsze mycie rąk lub otwieranie poczty, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby.

Czat kwarantanny

W tych bezprecedensowych czasach wszyscy jesteśmy narażeni na zwiększone ryzyko samotności i depresji. Jeśli masz czas i energię, aby oferować szczere rozmowy nieznajomym, możesz rozważyć pobranie bezpłatnej aplikacji Quarantine Chat. Po zarejestrowaniu się i wprowadzeniu preferencji językowych aplikacja co jakiś czas dzwoni do Ciebie z możliwością połączenia się z kimś zupełnie przypadkowym. Aplikacja nigdy nie udostępnia Twojego numeru telefonu i zawsze możesz odrzucić połączenie, jeśli nie jesteś dostępny. Piękno tej aplikacji polega na tym, że jest to darmowy sposób na wniesienie iskierki radości w życie obcej osoby — a wszystko to w bezpiecznym i wygodnym domu.

(Ponieważ ta aplikacja wymaga łączenia się z nieznajomymi, stosuj te same środki ostrożności, których użyłbyś podczas interakcji z nieznanymi osobami na dowolnej platformie.)

Humanne Society of America

Nasze ukochane zwierzaki zapewniają bardzo potrzebne źródło miłości i komfortu w tych czasach. Jednak dla rodzin, które niedawno straciły pracę lub niepewność finansową z powodu COVID-19, płacenie za karmę i opiekę weterynaryjną swoich zwierząt może szybko stać się nieoczekiwanym obciążeniem. Human Society przyjmuje darowizny, aby pomóc zaspokoić podstawowe potrzeby zwierząt domowych, a także stworzyło tę solidną listę krajowych organizacji, które zapewniają pomoc finansową właścicielom zwierząt domowych.

Jeśli jesteś gotowy na długoterminowe zaangażowanie w posiadanie zwierzaka, możesz również rozważyć opiekę zastępczą lub adopcję! Ten dobry uczynek ma wiele zalet, od zapewnienia Tobie i Twojej rodzinie towarzystwa, przez zapewnienie zwierzakowi kochającego domu, po pomoc pracownikom schroniska w bezpiecznym domu.

W zamknięciu,

Choć łatwo – i zrozumiałe – dać się ponieść strachowi i niepokojowi towarzyszącemu tej śmiertelnej pandemii, jest to również czas, kiedy wspólnie możemy świecić jaśniej i szerzyć nadzieję, miłość i współczucie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Niezależnie od tego, czy wspierasz szkolne programy obiadowe, śpiewasz z balkonu, czy po prostu zapewniasz swojej rodzinie (i sobie!) bardzo potrzebne współczucie, jesteś już na dobrej drodze do niesienia zbiorowej pochodni w kierunku jaśniejszych dni.

PRZYPISY

Hess, A. (2020). Powszechne zamykanie szkół oznacza, że ​​30 milionów dzieci może obejść się bez posiłków [Artykuł online]. Pobrane z https://www.cnbc.com/2020/03/14/widespread-school-closures-mean-30-million-kids-might-go-without-meals.html

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US