(Ankieta) Pomóż nam wybrać nasz następny krótki kurs!

W Akademii Ziołowej staramy się dostarczać intrygujące, prowokujące do myślenia i przyjemne treści dla naszych uczniów i sympatyków. Oprócz naszych podstawowych kursów ziołowych wprowadzających, średniozaawansowanych, dla przedsiębiorców i zaawansowanych stale opracowujemy nowe treści, aby utrzymać zaangażowanie naszych uczniów i obserwujących w ich edukację ziołową, ostatnio poprzez oferowanie krótszych kursów na określone interesujące tematy. W tym roku wystartowały już nasze dwa najnowsze dodatki; Kurs Herbal Materia Medica i Kurs Rzemiosła Ziołowej Fermentacji! Złożenie ich razem dla was było wielką radością, a reakcja nadal inspiruje nas do dalszych działań! Potrzebujemy jednak Twojej pomocy i cenimy sobie Twój wgląd w rodzaje przedmiotów i krótkich kursów, które Cię interesują!

Pomóż nam podsycić płomienie naszego wspólnego ziołowego ognia, dzieląc się z nami swoim głosem i pomysłami. Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie, jakie rodzaje krótkich kursów online byłbyś zainteresowany odbyciem w Akademii Ziołowej.

Jeśli mógłbyś poświęcić nam mniej niż 4 minuty na wypełnienie tej krótkiej ankiety, mówiąc nam, czego chciałbyś się nauczyć w Akademii Ziołowej, bylibyśmy bardzo wdzięczni.

W ramach podziękowania za podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami oferujemy wszystkim, którzy wypełnią tę krótką ankietę, kod rabatowy na 6 USD na dowolny produkt w naszym sklepie z towarami!

Ponownie chcemy dostarczać wysokiej jakości treści, które spełniają Twoje potrzeby, a najlepszym sposobem na to jest bezpośredni kontakt z Tobą.

Podziel się z nami swoimi przemyśleniami i uzyskaj zniżkę w sklepie z towarami.

Dziękuję!
Zespół Akademii Ziołowej

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US