3 nowe produkty sklepowe, które pokochasz

Za kulisami Akademii Ziół zawsze tworzymy nowe oferty, a dziś jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy podzielić się z Tobą naszymi nowymi produktami Goods Shop!

Każdy z tych unikalnych produktów o tematyce botanicznej doda piękna Twojej własnej praktyce zielarskiej i studiom lub będzie wspaniałym prezentem świątecznym dla zielarza i entuzjastów roślin w Twoim życiu.

Te limitowane edycje produktów nie będą trwałe, więc nie zapomnij odebrać swoich ulubieńców już dziś!

Sezonowy plakat żerowania

Ten wspaniały plakat sezonowego żerowania służy jako podręczne odniesienie do kalendarza pospolitych dzikich roślin do żerowania przez cały rok. Pięknie ilustrowane rośliny sprzymierzeńców otaczają nazwy roślin (i ich części!), które można zbierać w każdym odpowiednim sezonie.

Nie tylko to, ale na plakacie znajdziesz również dodatkowe informacje o odpowiedniej energetyce sezonowej. Należą do nich trzy dosze ajurwedy i pięć elementów medycyny chińskiej, a także równonoc lub przesilenie, które wyznaczają początek każdej pory roku.

Celowo stworzony, aby był ponadczasowy, bez określonego roku lub dat, ten kalendarz jest pięknym przewodnikiem po poszukiwaniu pospolitych roślin w każdym sezonie. Dodaj go do swojej kuchni, miejsca do nauki lub gabinetu klinicznego, aby mieć odniesienie na nadchodzące lata!

Znajdź plakat w naszym sklepie z towarami, klikając tutaj!

Torba materiałowa Plant Steward

Jednym z zadań zielarza jest bycie dobrym zarządcą roślin. Oznacza to używanie tylko roślin, które rosną w obfitości i/lub które rosną i rozmnażają się szybko i łatwo, podziwiając więcej niż bierzesz i zbierając plony tylko wtedy, gdy jest to zrównoważona i etyczna praktyka.

Ta pięknie zaprojektowana torba łączy w sobie praktyczną funkcję zarówno dla dzikich rzemieślników, jak i zielarzy, jednocześnie dzieląc się tym ważnym przesłaniem o roślinach, które zmagają się z presją nadmiernych zbiorów.

Ciesz się korzystaniem z tej wytrzymałej płóciennej torby podczas przenoszenia zrównoważonych zbiorów pospolitych roślin, podręczników lub zakupów spożywczych! Otrzymasz również śliczny przypinany guzik z torbą z trzema zasadami bycia zarządcą roślin (dla dodatkowego ziołowego stylu), a także wkładkę informacyjną o tym, jak być zarządcą roślin dla tych specjalnych roślin i jak etycznie i w sposób zrównoważony uprawiać dzikie rośliny pospolite i obfite.

Znajdź torbę tutaj!

Zestawy naklejek ziołowych

Niech wszyscy poznają Twoją miłość do roślin — te pięknie ilustrowane, limitowane edycje botanicznych naklejek są idealnym dodatkiem do Twojej monografii roślinnej, notatnika, butelki z wodą, słoików z ziołami, komputera lub samochodu i utrzymuj połączenie z roślinami w czołówka!

Te naklejki, zaprojektowane tak, aby były dokładne pod względem botanicznym i zawierały nazwę zwyczajową i dwumian rośliny, są idealne dla każdego entuzjasty ziół. Wybierz swój ulubiony zestaw tematyczny — i przygotuj się na ozdobienie swoich rzeczy pięknymi obrazami roślin! Każdy zestaw zawiera sześć jedynych w swoim rodzaju wycinanych naklejek z matowym wykończeniem.

Znajdź naklejki tutaj!

Czy jesteś tak samo podekscytowany jak my tymi produktami botanicznymi? Mdlejemy na ich widok i cieszymy się, że możemy podzielić się z wami każdym z nich!

Odwiedź sklep z towarami już teraz, aby dowiedzieć się więcej o tych nowych ofertach i wszystkich innych naszych produktach!

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US