Jak zidentyfikować & Dzikie rośliny za twoimi drzwiami

Gdy słońce spędza więcej czasu na niebie, a pogoda zaczyna się ocieplać, świeże zielone pędy wyłaniają się z ziemi, na gałęziach drzew tworzą się pąki, a kwiaty rozkwitają w całej gamie żywych kolorów. Nadeszła wiosna, a wraz z nią obfitość odżywczych roślin, które są pożyteczne zarówno dla ziemi, jak i dla naszych ciał.

Niesamowite jest posiadanie tak szerokiej gamy roślin tuż za drzwiami, aby pomóc Ci rozpocząć rok zdrowo.

Wiele osób przechodzi obok tych roślin, nieświadomych pomocy, jaką mają do zaoferowania. Inni są świadomi korzyści, jakie oferują te rośliny, ale czują się niewystarczająco, aby samodzielnie wykorzystywać tych roślinnych sprzymierzeńców. Rośliny, korzenie, jagody, kwiaty, kora i inne substancje roślinne są wszędzie wokół nas, ale często brakuje nam wiedzy i umiejętności wymaganych do identyfikacji i pozyskiwania tych zasobów. Czy nie byłoby miło, gdyby istniał wygodny sposób na zwiększenie pewności siebie i umiejętności w świecie botaniki i dzikiego rzemiosła?

Na szczęście mamy coś dla Ciebie.

Przedstawiamy krótki kurs botaniki i dzikiej przyrody Akademii Herbal

Zapytałeś, a my odpowiedzieliśmy. Nasz najnowszy Krótki kurs botaniki i dzikiej przyrody jest już dostępny i dostępny ze zniżką po dokonaniu wstępnej rejestracji na kurs między 17 kwietnia a 6 maja. Zajęcia zaczynają się 7 maja!

Ten kurs został opracowany przez nauczycieli Herbal Academy dla początkujących i średniozaawansowanych zielarzy i dzikich rzemieślników, którzy chcą zyskać większą pewność w identyfikowaniu pospolitych dzikich roślin jadalnych, ziół i zagrożonych roślin, a także uzyskać dobre zrozumienie ekologii roślin i jak dzikie zbiory mogą wpłynąć na tę ekologię.

„Botanika jest bramą do zrozumienia roślin na głębszym poziomie.” – Akademia Ziołowa

Ten kurs składa się z trzech jednostek, które zapewnią wprowadzenie do biologii i ekologii roślin, pomogą wzmocnić umiejętności rozpoznawania roślin oraz pomogą zrozumieć i zastosować etykę i techniki związane z dziką przyrodą. Po rozpoczęciu kursu będziesz mieć dostęp do materiałów kursu online przez rok.

Możesz spodziewać się bogatych w treść lekcji w różnych formatach, od tekstu, przez audio, wideo, po samouczki i materiały do ​​wydrukowania (dostępne są transkrypcje), wszystkie zaprojektowane tak, aby utrzymać Twoje zainteresowanie i zaspokoić różne style uczenia się. Wszystkie lekcje można pobrać jako pliki PDF.

Wszyscy studenci są zaproszeni do dołączenia do naszej prywatnej grupy #MyHerbalStudies na Facebooku, gdzie mogą nawiązać kontakt z innymi studentami i nauczycielami Herbal Academy. Studenci otrzymają również dostęp do ekskluzywnych zniżek od partnerów zielarskich, aby pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze na ziołach i zapasach.

Dowiedz się więcej o naszym kursie botaniki i dzikiej przyrody tutaj.

Choć istnieje wiele sposobów uczenia się o roślinach — niezależnie od tego, czy poszukujesz dzikiej zieleniny mniszka lekarskiego, czytasz książkę do identyfikacji roślin, czy doświadczasz ziół bezpośrednio poprzez ich używanie — ten Krótki kurs łączy wszystkie te doświadczenia edukacyjne w jedno przyjemne, schludny mały pakiet dla ciebie.

Po ukończeniu tego kursu będziesz w stanie:

  Zidentyfikuj wszystkie części rośliny,

  Użyj klucza dychotomicznego, aby zidentyfikować nowe rośliny,

  Rozszyfruj różnice między liśćmi, kwiatami i owocami różnych gatunków roślin,

  Rozszyfruj wzory roślin i użyj tych wzorów, aby uzyskać wgląd w pokrewieństwa między roślinami oraz ziołowe i jadalne zastosowania tych roślin,

  Dowiedz się, jak i kiedy używać dwumianowej nazwy rośliny,

  Bezpiecznie dziko zbieraj i używaj co najmniej 25 powszechnie spotykanych dzikich jadalnych i ziół,

  Susz rośliny w sposób, który zachowuje ich witalność, aromat, kolor i smak

  Zrozumieć relacje, które istnieją między roślinami i innymi organizmami w środowisku

  Poznaj rośliny na głębszym poziomie poprzez kluczowanie, rysowanie, kolorowanie i identyfikację organoleptyczną

  Stwórz swój własny zielnik z prasowanych okazów roślin i

  Spójrz na naturę przez zupełnie nowy obiektyw.

Krótki kurs botaniki i dzikiej przyrody jest dostępny do wstępnej rejestracji dzisiaj, od 17 kwietnia do 6 maja, po obniżonej cenie 149 USD. Zajęcia rozpoczynają się 7 maja, a cena wzrośnie do $179.

Jeśli chcesz nauczyć się identyfikować, zbierać i konserwować otaczające cię zioła, nie odkładaj tego dłużej. Dołącz do nas już dziś na kursie botaniki i dzikiej przyrody!

Plus skoroszyt z ilustracjami botanicznymi!

Aby przenieść swoje studia botaniczne na wyższy poziom (i uczynić je jeszcze przyjemniejszymi), zwerbowaliśmy zielarkę, ilustratorkę i twórczynię Herbal Roots Zine, Kristine Brown, RH(AHG), do uchwycenia 25 zabawnych – rośliny pastewne, które powszechnie występują w Stanach Zjednoczonych, na botanicznie dokładnych ilustracjach zebranych w naszym towarzyszącym skoroszycie ilustracji botanicznych. Te ilustracje są przeznaczone do obserwowania i zapoznania się z unikalnymi cechami botanicznymi każdej rośliny, doskonalenia umiejętności identyfikacji i służą jako źródło informacji podczas identyfikacji rośliny w terenie.

Zeszyt ćwiczeń z ilustracjami botanicznymi zawiera 25 botanicznie dokładnych ilustracji, wraz z podsumowującymi monografiami, które uzupełnią twoje doświadczenie w nauce, oraz puste strony na dodatkowe szkice i notatki!

Więc co powiesz?

Zielony świat czeka!

„Jest prawdopodobne, że masz całkiem smaczne i przydatne rośliny rosnące w niewielkiej odległości od domu, nawet jeśli mieszkasz w mieście lub na pustyni. Jeśli jeszcze nie znasz swoich zielonych sąsiadów, zacznij codziennie chodzić tą samą ulicą, ścieżką lub szlakiem, poznając rośliny, które tam rosną. Gdy zapoznasz się z zielonymi miejscami i roślinami w okolicy, w której mieszkasz, otworzy się przed tobą cały świat. Czując ziemię pod stopami i wiedząc, które rośliny będą cię odżywiać i karmić, wzmacniasz i wyzwalasz – stajesz się świadomy swojego miejsca w ekosystemie i na ziemi”. – Część 3, Lekcja 3: Zwyczajne dzikie zioła i produkty spożywcze, krótkiego kursu botaniki i dzikiej przyrody

Czy jesteś gotowy, aby nauczyć się identyfikować i tworzyć dzikie zioła w tym roku? Jeśli tak, dołącz do nas na naszym krótkim kursie botaniki i dzikiej przyrody. Zaoszczędź 50 USD, rejestrując się wstępnie za 149 USD do 6 maja, a do zobaczenia na zajęciach 7 maja!

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US