Jak stosować zioła w opiece nad zwierzętami domowymi

~ 152 ~ Nasze zwierzęta domowe, niezależnie od tego, czy są to zwierzęta domowe, takie jak koty i psy, zwierzęta hodowlane, takie jak konie i kurczaki, lub nasi gadzi przyjaciele, tacy jak jaszczurki i węże, są często dużą częścią naszego życia, a jako odpowiedzialni właściciele zwierząt domowych, opieka nad naszymi zwierzętami jest często najwyższym priorytetem w naszym życiu.

Opieka nad naszymi zwierzętami to jednak coś więcej niż zaspokajanie ich potrzeb żywieniowych i schronienia. Obejmuje to również troskę o ich zdrowie i dobre samopoczucie, w tym ich potrzeby emocjonalne. Jeśli chodzi o zdrowie naszych zwierząt, tradycyjni i holistyczni weterynarze mogą nam pomóc, ale są rzeczy, które możemy zrobić sami, w zaciszu własnego domu (i stodoły!).

Ziołolecznictwo zwierzęce

W przeszłości blog Akademii Ziołowej opublikował kilka artykułów na temat stosowania ziół dla zwierząt, w tym nasze podstawowe preparaty ziołowe dla zwierząt oraz naszą tabelę Zioła dla zwierząt (którą można pobrać bezpłatnie). Rozmawialiśmy o tym, jak używać kurkumy dla zwierząt domowych, a także o tym, jakie są najlepsze i najgorsze rośliny dla zwierząt domowych. Omówiliśmy swędzenie i zdrowie skóry w niektórych naszych postach, na przykład korzyści glinki dla skóry zwierząt i jak zrobić własne ziołowe szampony i płukanki dla zwierząt. Wprowadziliśmy nawet temat psiego ziołolecznictwa i sposobów wspierania psa po szczepieniu przeciwko wściekliźnie.

Chociaż to wszystko jest wspaniałym wprowadzeniem do ziołolecznictwa zwierzęcego, wciąż pozostaje wiele do nauczenia się na temat bezpiecznego i skutecznego stosowania ziół dla naszych zwierząt. Dlatego tutaj, w Akademii Zielarstwa, połączyliśmy siły z niesamowitymi zielarzami, którzy mają doświadczenie w ziołolecznictwie zwierzęcym, aby stworzyć zupełnie nową intensywną mieszankę dla członków The Herbarium o nazwie Zioła dla zwierząt.

Zioła dla zwierząt Intensywne

Warsztaty Zioła dla zwierząt składają się z dwóch sesji składających się z lekcji wideo i tekstu.

Sesja pierwsza omawia ziołowe holistyczne podejście do zwierząt, takich jak koty, psy, ptaki i inne gatunki zwierząt, i zawiera informacje na temat kwestii dietetycznych, ziół wspomagających zwierzęta doświadczające typowych zaburzeń równowagi oraz wskazówki dotyczące dawkowania i podawania ziół różnym Zwierząt.

Sesja druga omawia wykorzystanie esencji kwiatowych dla emocjonalnego dobrostanu zwierząt, w tym czym są esencje kwiatowe, w jaki sposób są wykorzystywane do wsparcia emocjonalnego, sytuacje, w których są szczególnie odpowiednie, oraz pewne szczególne wskazania, kiedy esencje kwiatowe należy użyć.

Pod koniec tego warsztatu lepiej zrozumiesz, jak bezpiecznie używać ziół i esencji kwiatowych, aby wspierać dobre samopoczucie ukochanych zwierząt.

Dowiedz się, jak dbać o swoje zwierzęta za pomocą ziół

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ziołolecznictwie zwierząt i o tym, jak dbać o swoje zwierzęta za pomocą ziół, nasz intensywny program Zioła dla zwierząt jest dostępny na naszej stronie członkowskiej The Herbarium.

Członkostwo w The Herbarium kosztuje tylko 3,75 $ miesięcznie lub możesz zaoszczędzić pieniądze i kupić roczne członkostwo za jedyne 45 $!

Dołącz do nas w Zielniku, aby dowiedzieć się więcej o ziołach i zwierzętach domowych w naszym nowym intensywnym Zioła dla zwierząt!

Pobierz naszą darmową listę ziół dla zwierząt!

Ziołolecznictwo jest dla każdego – także dla twoich futrzastych przyjaciół! Zioła mogą być wspaniałym dodatkiem do planu posiłków i zestawu pierwszej pomocy Twojego zwierzaka, a najlepszą wiadomością jest to, że można ich bezpiecznie i skutecznie wspierać zdrowie Twojego zwierzaka.

Kliknij tutaj, aby pobrać DARMOWY wykres

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US