Przedstawiamy naszą NOWĄ klasę zbieraczy!

Jako zielarze jesteśmy pasjonatami wszystkiego, co związane z botaniką, a zbieractwo jest na szczycie listy! Wiosna w pełnym rozkwicie i lato coraz bliżej, a my cieszymy się z naszych wypadów na poszukiwanie pożywienia i planujemy jeszcze więcej czasu na polach i lasach, gdy zielony świat wpada w szał wzrostu! Aby jak najlepiej wykorzystać słodki czas letni, mamy tylko jedno wyzwanie, które pozwoli Ci zaangażować się i odkrywać przez cały sezon: całkiem nowa klasa żerowania!!

Kurs zbieractwa jest OTWARTY!

Dołącz do nas w klasie!

W tej internetowej klasie zbierania zapraszamy was do przyłączenia się do nas w tej wspaniałej, ale pięknie skromnej pogoni za nauką wszystkiego o zbieraniu dzikich roślin — od wiosennych piękności, takich jak pokrzywa, fiołek i ptasie ziele, po letnie skarby, takie jak krwawnik pospolity, mimoza i bylicy – ​​nie wspominając o naszych jesiennych ulubieńcach, takich jak łopian, żółty dok i dzika róża.

Wspólnie zbadamy szczegółowo dziesiątki dzikich roślin botanicznych. Ten kurs nie tylko umożliwi ci zbieranie dzikich, dostępnych produktów spożywczych i ziół, ale także zapewni ci głęboko odżywcze, wspierające zdrowie przepisy, dzięki którym możesz wziąć dobre samopoczucie we własne ręce.

Tej wiosny wszyscy zetknęliśmy się z nową rzeczywistością i nową normą na najbliższą przyszłość. Gdy zmagamy się z tymi zmianami, możemy zwrócić się do podwórek i dzikich przestrzeni, aby zaspokoić niektóre z naszych potrzeb żywieniowych i zdrowotnych, dając nam alternatywę dla niepewności i zależności od wadliwych lub zepsutych łańcuchów dostaw.

Zielarstwo dla ludu

Możemy uczynić zdrowie priorytetem, powrócić do naszych korzeni i ponownie połączyć się z roślinnymi sprzymierzeńcami, którzy kiedyś byli niezawodną i niezbędną częścią naszych posiłków i aptekarzy. Styl życia, który celowo przeplata się ze środowiskiem naturalnym, daje nam siłę i wsparcie o każdej porze roku. Niech natura będzie twoim źródłem i towarzyszem w tych trudnych czasach, a nasza nowa klasa żerowania będzie twoim przewodnikiem.

Zielarstwo jest dla ludzi. Jest przystępny, daje siłę i działa!

Ten program nauczy Cię podstawowych umiejętności zbierania pokarmu i zainspiruje Cię do wyruszania na pola, lasy i podwórka podczas poszukiwań, jak najlepszego wykorzystania prozdrowotnych zbiorów dzięki ręcznie wytwarzanym preparatom ziołowym i dobroczynnym produktom na bazie roślin -ty przepisy, które możesz zrobić w domu we własnej kuchni!

Czego można się spodziewać w klasie zbieractwa

Oto, co znajdziesz w Kursie zbieractwa:

    Odkryj powszechnie zbierane produkty spożywcze i dzikie zioła dzięki 24 szczegółowym monografiom roślin

    Wykorzystaj swoje zbiory w 48 przepisach, w tym preparaty ziołowe dla Twojej apteki, a także pożywne i pyszne śniadania, obiady, kolacje i (z pewnością nie ostatnie!) Desery

    Poznaj z bliska wiele pożytecznych dzikich roślin dzięki naszym filmom instruktażowym

Ta obszerna, 5-lekcyjna mapa drogowa będzie twoim inauguracyjnym przewodnikiem po żerowaniu — nie ma w tym nic lekkiego!

Zarejestruj się teraz za jedyne 49 $!

Nawet jeśli jesteś absolutnym początkującym, pomożemy Ci!

Doświadczony zbieracz? Tutaj też jest dużo dla Ciebie!

Pod koniec tej lekcji zbieractwa poczujesz się pewniej w zbieraniu i używaniu pospolitych dzikich ziół i jadalnych potraw, zaopatrując swoją aptekę w szereg preparatów ziołowych i zapełniając swój stół jadalny dziką ucztą.

Zdobędziesz imponującą wiedzę na temat wielu dzikich roślin botanicznych, które możesz od razu zacząć zbierać i włączać do swojego życia — bez względu na porę roku!

Dołącz do nas na zajęciach, a potem wyjdź na zewnątrz, by przeżyć przygodę z dziką rośliną!

Zaoszczędź miejsce już dziś za jedyne 49 USD!

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US