Zakładanie ogrodu przez dziurkę od klucza

Ogrodnictwo to pasja, która w ostatnich latach powróciła ze zdwojoną siłą. Niezależnie od tego, czy chodzi o zaoszczędzenie pieniędzy na warzywach i owocach, czy o celowy ogród, aby uniknąć GMO, brud w ogrodzie przyciąga. Przy tak wielu nowicjuszach w grze ogrodniczej nic dziwnego, że istnieje wiele nowych sposobów uprawiania ogrodu. Jeden z tych sposobów nazywany jest ogrodem przez dziurkę od klucza.

W gruncie rzeczy ogród dziurki od klucza to podwyższona powierzchnia do sadzenia, wyposażona w podstawowy element odwadniający i pojemnik na kompost w środku, aby zapewnić równomierną dystrybucję składników odżywczych. Dziurka od klucza znajduje się pośrodku, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do całego ogrodu wraz z obszarem kompostowania w kilku krótkich krokach.

Źródło: Fix.com

Bez względu na to, jak podzielisz ogród z dziurką od klucza, czy to na sekcje w kształcie placka, czy kwadratowe sekcje, prostota ogrodu dziurki od klucza – i imponujące wyniki – są warte włożonej pracy. Z kilkoma prymitywnymi narzędziami, materiałami odpornymi na warunki pogodowe i kilkoma godzinami, w mgnieniu oka będziesz mieć funkcjonujący ogródek przez dziurkę od klucza.

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US