Jak założyć kryty ogród ziołowy

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad hojnością, jaką natura daje nam każdego roku? Jeśli tu jesteś, założę się, że tak. Uwielbiamy dzikie rzemiosło tutaj, w Herbal Academy of New England, ale rozumiemy, że być może potrzebujesz ziół, które nie rosną naturalnie na twoim podwórku lub na lokalnej ścieżce przyrodniczej. Co więc ma zrobić zielarz? Możemy je kupić, co może być kosztowne i wymaga od nas zbadania praktyk uprawy w miejscu, z którego kupujemy. Możemy również hodować własne, przynajmniej dla niektórych ziół. Uprawa własnego ogrodu może dać ci takie poczucie spełnienia, kiedy przechodzisz od nasion aż do talerza lub herbaty.

Sadzenie wewnętrznego ogródka ziołowego to świetny sposób na rozpoczęcie przygody z dzikim światem ziół. Może już od czasu do czasu uprawiasz dziką przyrodę lub kupujesz zioła na lokalnym targu, a nawet w Internecie dla bardziej egzotycznych. Ale wyhodowanie własnego jest tak proste i wydajne! A kiedy zaczniesz uprawiać zioła w domu, nie ma ograniczeń co do liczby rzeczy, których się nauczysz.

Jeśli to wystarczy, aby zacząć zakładać swój pierwszy ogródek ziołowy w pomieszczeniu, a może po prostu przypominać o radości płynącej z uprawy własnych ziół, rozważ nasze kursy online, aby dowiedzieć się jeszcze więcej o tym, co zioła mogą dla Ciebie zrobić.

Pełną infografikę na Fix.com znajdziesz tutaj: http://www.fix.com/blog/grow-a-thriving-indoor-herb-garden/

 

ABOUT AUTHOR

CATEGORY

FOLLOW US